Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Aukšto lygio anketa į dilerių direktorių


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2827 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 3 savaičių...

Čia tikrai ne aukšto lygio anketa, nes visur viskas kartojasi. Tarkim pastraipą šita:

Kiek laiko žadate skirti savo vadovavime žaidime ir forume : 3-4

Kaip suprantate Dylerių darbą,bei kaip įsivaizduojate save tapus Dylerių firmos direktoriumi,ir kokie būtu jūsų tolimieji veiksmai: Sveiki visi. Čia aš Saulius Jūrevičius. Aš dabar stengsiuosi atsakyti į šį klausimą. Jis yra gana suktas, bet vis tiek pabandysiu atsakyti. Nežinau ar pavyks, bet aš stengsiuosi. Įdėsiu visas savo pastangas. Mano manymu šis klausimas labai svarbus, nes jis lemia daug apie žmogaus savybes ir darbo sampratą. Jis įtakoja tolimesnį valdymą ir firmos priežiūrą. Žmonės nesuprantantys kaip vadovauti neatsakytų į šį klausimą. Bet aš moku ir atsakysiu. Atsakysiu taip, kad suprastų jog aš esu geras vadas ir galiu įsivaizduoti save dilerių direktoriumi. Kodėl gi negaliu? Aš galiu ir įsivaizduoju. Įsivaizdavimas man padeda geriau užpildyti ir atsakyti į klausimą. Jeigu žmogus neįsivaizduoja, tai jis negali tapti vadu, nes negali atitinkamai gerai mąstyti. Žmonės turintys vaizduotę gali gerai išmąstyti veiksmų planus ir taktikas. Aš būčiau labai geras vadas, nes turiu šiuos dalykus. Aš viską daryčiau taip kaip priklauso. Visi darbuotojai turėtų suprasti, kad aš esu vadas. Dilerių samprata pas mane yra jau nuo seno. Aš ją papasakosiu vėliau kai papasakosiu apie savo vaizduotę tapus direktoriumi. Jeigu aš tapsiu direktoriumi, tai galėsiu vadovauti. Visiems patinka vadovauti, bet aš moku ypatingai vadovauti, nes turiu geras savybes. Aš esu ištikimas ir neišduosiu firmos. Aš esu vadas. Aš visada siekiau būti vadu. Jeigu būsiu dilerių vadas, tai darysiu taip, kad visi gerai įsimintų, jog aš esu vadas ir nepamirštų. Tapus direktoriumi įsivaizduoju visą valdymą, įsivaizduoju kaip visi turės stovėti prie sienos ir daryti mano nurodymus. Visi, kurie neklausys bus pašalinti iš firmos, nes man tokių nereikia. Kodėl nereikia? Nes kam reikia, kai neklauso... Kai neklauso asmenys yra netoleruojami ir nenorimi. Aš noriu tik tų kur klauso. Visi kiti manęs nedomina. Aš stengsiuosi atsirinkti tik geriausius. Dylerių darbą suprantu, kaip darbą, kuris priklauso prie nusikalstamų grupuočių. Kas yra grupuotės? Tai dalykas, kuris kovoja prieš gerus žmones ir naikina visus gerus, kurie paskui tampa blogais, dėl to, kad blogi naikino gerus. Šį darbą galima suprasti įvairiomis prasmėmis. Aš pateikiau vieną iš jų. Galiu pateikti ir daugiau, jeigu reikia. Aš taip ir padarysiu. Pateiksiu daugiau pamąstymų... Šį darbą gali dirbti tik jam pasirengę ir turintys atitinkamas savybes. Kurie jų neturi darbo dirbti negali. Aš atrinksiu visus, kurie turi savybes ir tik jie galės su manimi būti vienoje firmoje.

 

 

 

Aiškiai parašytas klausimas: Kaip suprantate dylerių darba? Pradedama atsakyti prisistatymu nors prisistatei pačiam pirma klausime?

 

Sveiki visi. Čia aš Saulius Jūrevičius. Aš dabar stengsiuosi atsakyti į šį klausimą. Jis yra gana suktas, bet vis tiek pabandysiu atsakyti. Nežinau ar pavyks, bet aš stengsiuosi. Įdėsiu visas savo pastangas. Mano manymu šis klausimas labai svarbus, nes jis lemia daug apie žmogaus savybes ir darbo sampratą. Jis įtakoja tolimesnį valdymą ir firmos priežiūrą. Žmonės nesuprantantys kaip vadovauti neatsakytų į šį klausimą. Bet aš moku ir atsakysiu. Atsakysiu taip, kad suprastų jog aš esu geras vadas ir galiu įsivaizduoti save dilerių direktoriumi. Kodėl gi negaliu? Aš galiu ir įsivaizduoju. Įsivaizdavimas man padeda geriau užpildyti ir atsakyti į klausimą. Jeigu žmogus neįsivaizduoja, tai jis negali tapti vadu, nes negali atitinkamai gerai mąstyti

. Žmonės turintys vaizduotę gali gerai išmąstyti veiksmų planus ir taktikas.

 

Šitoje pastraipoje viskas kartojasi o tai yra negerai.

daugiau neplėsių temos tik sakau kad nėra aukšto lygio anketa. Svarbu ne kiekybė o kokybė :)

:DDDDDDDDD Jausmas.....Lyg rašė mažametis xDd
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš suteikiu anketą žmonėms, kurie nesugeba pildyti ir jiems padedu. Dėkoju už pagerinimus ir klaidas taisysiu ateityje. Norintys naudoti gali pasiredaguoti anketą ir panaikinti vardus. Taip pat nesutinku dėl to pasakymo, kad svarbu kokybė, o ne kiekybė. Visi, kurie yra pildę žino, kad tik taip sako ir tai nėra tiesa. Daug dėmėsio kreipia ir į kiekybę. Taip pat mano anketoje rašybos klaidų kiekis labai mažas.

Labai mažas klaidų kiekis? Nejuokink. :D:D Pats darbo pavadinimas yra parašytas su klaida..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Labai mažas klaidų kiekis? Nejuokink. :D:D Pats darbo pavadinimas yra parašytas su klaida..

Kartoju jau kelintą kartą, kad pateikit tas klaidas. Pavadinimas, kaip tik teisingas, nes sampe yra iškraipytas į dyleriai. Įrašyk į google dileris ir rasi viską. Taip pat pateikiu kelias nuorodas:

https://lt.m.wikipedia.org/wiki/Dileris

http://zodynas.vz.lt/Dileris

Redaguota , nario Saulius Jūrevičius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesuprantu tik vieno, kokiu tikslu tu rašei šią anketą ir pateikiai ją čia ? „ kas nemoka tas pasinaudos “, jei nemoka, reikia bandyt, rašyt tobulint kol išeis rašyt be minties šuolių, tvarkingai ir abstrakčiai. Bėje, tavo anketa nėra aukšto lygio, nekalbant apie klaidas esančias anketoje. :blink:


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nesuprantu tik vieno, kokiu tikslu tu rašei šią anketą ir pateikiai ją čia ? „ kas nemoka tas pasinaudos “, jei nemoka, reikia bandyt, rašyt tobulint kol išeis rašyt be minties šuolių, tvarkingai ir abstrakčiai. Bėje, tavo anketa nėra aukšto lygio, nekalbant apie klaidas esančias anketoje. :blink:

Jeigu kalbi apie klaidas klausimuose, tai kartoju antrą kartą, kad jos ne mano, bet direktorių prižiūrėtojo Redaguota , nario Saulius Jūrevičius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 11 mėnesių...

Norint savo jėgom užsitarnauti direktorių , geriau stengtis pačiam , pasėdėti prie anketos geras 2-3 valandas ir tikrai užpildysi geresnią anketą , galiu garantuoti. Sakau iš patirties,daug smagiau skaityti savas mintis, negu vogti viską iš kažko kito. Ir tas pilstymas iš tuščio į kiaurą ,kaip tik tau sudarytų didelį minusą ,nes direktorių prižiūrėtojams skaityti visai viską į šalis ,o ne to ko yra prašoma klausime būtų tikrai nelabai smagu :) 

Redaguota , nario Montvelo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 savaičių...
(redaguota)

Nemanau, kad apsimoką kopijuoti tokią anketa, kadangi pilna gramatinių klaidų ir manau Savininkas, vistiek pastebėtų, jog tai yra kopijuota. Nu bet tie kurie kopijuos sėkmės :) Tokie ir būna nušalinti po kelių dienų.

Prašau pateikti mano konkrečias gramatines klaidas anketos atsakymuose :) Anketos klausimuose yra ne mano, o direktorių prižiūrėtojo klaidos.

 

P.S. Ištaisiau direktorių prižiūrėtojaus klaidas, nes labai bjauriai atrodė ir visi galvojo, kad ten mano klaidos

Redaguota , nario O.R.E.G.O.N.A.S.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2827 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...