Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4012 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pirmas patarimas, prieš rašydamas, išmok gramatikos, daug klaidų.

Antras patarimas, prieš rašydamas, išmok žodžių rašybos, kas antrame po klaidą.

Trečias patarimas, perskaityk dar kartą ką parašiau.

Ketvirtas patarimas, jeigu gyveni iš tėvų kišenės, nemokink gyventi tų, kurie užsidirba patys.

 Įdomu kas čia ant tėvų sprando sėdi.. kalbi to ko nežinai, tas yra juokinga :D o kaip noriu taip rašau, pats mačiau temų kur darai nemažai klaidų, ,, Manęs'' yra rašoma su nosinę, tai kibsim prie smulkmenų ?  Tad nerink iš dviračio mašinos, o visos klaidos mano yra per skubėjimą :)

YJIgtB6.pngĮsitikinęs, kad iš žaidimo kuris kainuoja 10 eurų negalima užsidirbti pinigų?

:D ką dar juokingo pasakysi? :D Galvoji nežinau? :D Aik tu sau, tai jei toks kietas, kodėl tu neužsidirbi kelių tūkstančių eurų ? :) Čia nėra taip lengva, o tik tavo drambliuko svajonės.. ;D 10 eurų.. Da jasna, galvoji jie tik 10 eurų investuoja į žaidimą? :) skirk realybe kur 10 eurų kur 100 :) jau geriau išeitum ką nors lauke nuveikti, paspartuoti, o ne vasarą tu čia prie kompo kimarini :D bye bitčhes peace, jasnas esi.

Kad tu negali leist pinigų ant žaidimų (kaip ir pramogos) tai nereiškia, kad kitas negali. ;)

 

Ne durnas esu, viskas yra proto ribose, nemokink čia manęs.

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 2

I'm bad karma -rep


Įdomu kas čia ant tėvų sprando sėdi.. kalbi to ko nežinai, tas yra juokinga :D o kaip noriu taip rašau, pats mačiau temų kur darai nemažai klaidų, ,, Manęs'' yra rašoma su nosinę, tai kibsim prie smulkmenų ? Tad nerink iš dviračio mašinos, o visos klaidos mano yra per skubėjimą :)

:...

Jeigu jau toks rimtas "čiūvakas" esi, tai kodel lankaisi žaidimų forume, kuriame 80% visų lankytojų ir narių sudaro 12-16mečiai? :D

Jeigu nepatinka tema, išvis tada ko tu čia komentuoji ir joje lankaisi? Nesuprantu, kodėl iš savęs darai kvailį :D

368020.png

Steam Summer Sale 2015 (neoficialiais šaltiniais)

Pradžia: 11 d

Pabaiga: 22 d

  • Teigiamai 3

 Įdomu kas čia ant tėvų sprando sėdi.. kalbi to ko nežinai, tas yra juokinga o kaip noriu taip rašau, pats mačiau temų kur darai nemažai klaidų, ,, Manęs'' yra rašoma su nosinę, tai kibsim prie smulkmenų ?  Tad nerink iš dviračio mašinos, o visos klaidos mano yra per skubėjimą

ką dar juokingo pasakysi? Galvoji nežinau? Aik tu sau, tai jei toks kietas, kodėl tu neužsidirbi kelių tūkstančių eurų ? Čia nėra taip lengva, o tik tavo drambliuko svajonės.. ;D 10 eurų.. Da jasna, galvoji jie tik 10 eurų investuoja į žaidimą? skirk realybe kur 10 eurų kur 100 jau geriau išeitum ką nors lauke nuveikti, paspartuoti, o ne vasarą tu čia prie kompo kimarini bye bitčhes peace, jasnas esi.

Ne durnas esu, viskas yra proto ribose, nemokink čia manęs.

:mucha:  :funny:  :mucha:

Kur sakiau, kad surinkti tiek pinigų lengva?  Ir deja, bet investavus 10 eurų galima tiek pasiekti, tik noro reikia ir sugebėjimo.

  • Teigiamai 2

❤️

 

 Įdomu kas čia ant tėvų sprando sėdi.. kalbi to ko nežinai, tas yra juokinga :D o kaip noriu taip rašau, pats mačiau temų kur darai nemažai klaidų, ,, Manęs'' yra rašoma su nosinę, tai kibsim prie smulkmenų ?  Tad nerink iš dviračio mašinos, o visos klaidos mano yra per skubėjimą :)

:D ką dar juokingo pasakysi? :D Galvoji nežinau? :D Aik tu sau, tai jei toks kietas, kodėl tu neužsidirbi kelių tūkstančių eurų ? :) Čia nėra taip lengva, o tik tavo drambliuko svajonės.. ;D 10 eurų.. Da jasna, galvoji jie tik 10 eurų investuoja į žaidimą? :) skirk realybe kur 10 eurų kur 100 :) jau geriau išeitum ką nors lauke nuveikti, paspartuoti, o ne vasarą tu čia prie kompo kimarini :D bye bitčhes peace, jasnas esi.

Ne durnas esu, viskas yra proto ribose, nemokink čia manęs.

Tu su savo pamokymais bandai mokinti kitus ir paskuo, kai gauni kritikos atgal išmeti tą kortą, kad išeik į lauką. Spėju pats lauke neapsilankei šią vasarą dar? Don't h8 m8. I r8 ur kozer 8/8 m8

I0ZIOGI.png?2 New York 2016

 

Simply amazing

 

Tu su savo pamokymais bandai mokinti kitus ir paskuo, kai gauni kritikos atgal išmeti tą kortą, kad išeik į lauką. Spėju pats lauke neapsilankei šią vasarą dar? Don't h8 m8. I r8 ur kozer 8/8 m8

:DDD ką aš galiu pasakyti aiškeregys esi, aš čia retai lankausi, o tu čia lašhara čia vaikas aiškina, kad prie pc kimarinu, čiaup sleptuve banglas, ne pirmas ir paskutinis kuris per laidą šokinėja

 

:mucha:  :funny:  :mucha:

Kur sakiau, kad surinkti tiek pinigų lengva?  Ir deja, bet investavus 10 eurų galima tiek pasiekti, tik noro reikia ir sugebėjimo.

Tai taip, bet reikia daugiau investuoti ir reikia turėtu daug laiko :)

 

Jeigu jau toks rimtas "čiūvakas" esi, tai kodel lankaisi žaidimų forume, kuriame 80% visų lankytojų ir narių sudaro 12-16mečiai? :D

Jeigu nepatinka tema, išvis tada ko tu čia komentuoji ir joje lankaisi? Nesuprantu, kodėl iš savęs darai kvailį :D

368020.png

Steam Summer Sale 2015 (neoficialiais šaltiniais)

Pradžia: 11 d

Pabaiga: 22 d

Lankausi, nes neseniai dar pats žaisdavau šaudyklę cs:go , bet mečiau, nes cs;go lounge pralošiau 50 eurų ( skinų ) :) o kartais tik palošiu retai vakarais ir ateinu šiaip apsižvalgyti.

I'm bad karma -rep


(redaguota)

:DDD ką aš galiu pasakyti aiškeregys esi, aš čia retai lankausi, o tu čia lašhara čia vaikas aiškina, kad prie pc kimarinu, čiaup sleptuve banglas, ne pirmas ir paskutinis kuris per laidą šokinėja

 

Tai taip, bet reikia daugiau investuoti ir reikia turėtu daug laiko :)

 

Lankausi, nes neseniai dar pats žaisdavau šaudyklę cs:go , bet mečiau, nes cs;go lounge pralošiau 50 eurų ( skinų ) :) o kartais tik palošiu retai vakarais ir ateinu šiaip apsižvalgyti.

Lol, man patinka kaip ant kažkokio čiūvako stumi jog neišeina į lauką, ir kai ant tavęs stumia tai jau tipo aiškeregys tampa. Silpna korta, silpna korta. Nesiūlyk kitiems į lauką eit kai pats ten tikriausiai nesilankęs jau ilgą laiką. Banglas lol. 

Redaguota , nario No Fear
I0ZIOGI.png?2 New York 2016

 

Simply amazing

 

Žiūrint kokios bus akcijos. Reikės pasiimti kelis žaidimus,tokius kurie yra kaip multiplayer. (Negalima parsisiųsti per torrent)

|| Intel Core i5-4460 3.2GHZ  Gigabyte GeForce GTX 760 2GB   Crucial 8GB  ||

                                                                    || SteelSeries Siberia v2  Cooler Master Storm Devastator  ||                                                                                                  76561197966323347.png                                                                  

(redaguota)

 Įdomu kas čia ant tėvų sprando sėdi.. kalbi to ko nežinai, tas yra juokinga :D o kaip noriu taip rašau, pats mačiau temų kur darai nemažai klaidų, ,, Manęs'' yra rašoma su nosinę, tai kibsim prie smulkmenų ?  Tad nerink iš dviračio mašinos, o visos klaidos mano yra per skubėjimą :)

:D ką dar juokingo pasakysi? :D Galvoji nežinau? :D Aik tu sau, tai jei toks kietas, kodėl tu neužsidirbi kelių tūkstančių eurų ? :) Čia nėra taip lengva, o tik tavo drambliuko svajonės.. ;D 10 eurų.. Da jasna, galvoji jie tik 10 eurų investuoja į žaidimą? :) skirk realybe kur 10 eurų kur 100 :) jau geriau išeitum ką nors lauke nuveikti, paspartuoti, o ne vasarą tu čia prie kompo kimarini :D bye bitčhes peace, jasnas esi.

Ne durnas esu, viskas yra proto ribose, nemokink čia manęs.

šitas kaušas , nekreipkit dėmesio. 10eu investuodamas tikrai daug užsikaliau...

Redaguota , nario ffilinder.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4012 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...