Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Baigėsi] Steam Summer Sale 2015


Daren_Shan

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3232 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Žaidžiau piratine versija nesužavejo išvis MP nelošiu nes jie neturi pabaigų man labiau prie širdies SP kur yra Story

Bent jau man, tai Steam turi didelį pliusą, nes tai legali versija, žaidimą gali atsisiųsti bet kada ir nereikia mąstyti apie crack, patch ar seeders.

Pvž. Aš niekur neradau veikiančio HL2: Episode Two, tai nusipirkau per Steam Winter Sale ir ramu :D Perėjau 4 kartus, puikus žaidimas ir visada galiu atsisiųsti jį.

Redaguota , nario Ðeivis
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bent jau man, tai Steam turi didelį pliusą, nes tai legali versija, žaidimą gali atsisiųsti bet kada ir nereikia mąstyti apie crack, patch ar seeders.

Pvž. Aš niekur neradau veikiančio HL2: Episode Two, tai nusipirkau per Steam Winter Sale ir ramu :D Perėjau 4 kartus, puikus žaidimas ir visada galiu atsisiųsti jį.

Nu gal tavo ir tiesa... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu gal tavo ir tiesa... :D

Steam minusas matyt yra tik vienas, kad jeigu žaidimas turi VAC apsaugą, tai jo modifikuoti nepatarčiau. Bet koks Payday 2, kuris kas 2-3 dienas sulaukia atnaujinimo, tai nesvarbu ar žaisi offline su botais ar su draugais, tokį žaidimą tikrai pravartu turėti savo Steam bibliotekoj :D 1 raktas tekainuoja - 4 pack atrakinimas, viena kopija sau, 3 kopijos traderiui.

Steam turi ir Screen saugyklą. Taip kad yra daug pliusų, kodėl verta žaisti legaliai :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3232 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...