Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nepasileidžia DiRT 3


darrel.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3258 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, atsisiunčiau DiRT 3 bet man jis neatsisiunte ir galvoju wtf kiti žaidimai juk su tais pačiais reikalavimais galima sakyti pasileido man. Kai jungiu žaidimą man išmeta error'ą


 


"Minimum needed Pentium D or Athlon 64 x2 ir kažkaip dar ten"


 


Bet, peržiūrėjau žaidimo reikalavimus - Spec Ops : The Line. Pagal minimum reikalavimus jis taip pat reikalauja Athlon 64 x2 bet jis pasileido ir galėjau jį žaisti ant LOW nustatymų!.


 


Mano kompiuterio spefikacijos :


 


AMD Sempron Processor 3100+ 1.8 GHz


2GB Ram


AMD Radeon HD 5450 512MB


Windows 8.1 Pro 32bit


 


Aš kaip supratau jis nepasileidžia dėl to kad jis reikalauja Dual Core procesoriaus bet pavydžiui Banished, jis pagal minimalius reikalavimus irgi reikalauja Dual Core procesoriaus bet aš ji galiu žaisti kažkur ant Medium setting'ų ir didžiausios rezoliucijos "1280x1024". Tas pats ir su DiRT 2, jis taip pat reikalauja Dual Core procesoriaus bet aš maždaug ji galėjau pažaisti ant low/medium nustatymų ir su kažkiek pakelta rezoliuciją ar net aukščiausia nepamenu tiksliai.


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal bloga instala atsisiuntei, buvai čia tema sukures neperandu dar gali Dead Space 3 žaist turėtu patemt

Tai gal tada savo numestum? O dėl Dead Space 3 abejoju, Dead Space 1 dalį žaidžiau nelabai vilko bet kažkaip nelabai mane ir sudomino toks tamsus žaidimas taip sakant :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

https://kat.cr/dirt-3-complete-edition-brick-t10445238.html

mano spec:

3Gb ram

Intel pentium 2ghz dual core

AMD Radeon HD 5450 512MB

Windows 8.1 Pro 32bit

Tai šita aš ir atsisiunčiau ir taip ir yra kad pas tave 2 branduoliai o pas mane 1..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nusišluostyk ašaras ir susitaikyk. Su vieno branduolio procesorium nieko nenuveiksi su šiuolaikiniais žaidimais.

Kažkodėl tokius žaidimus kaip FS15, Colin McRae : DiRT 2, Banished, FIFA 10 man velka :D. Bei šiaip Pentium 4 sugeba paleisti ši žaidimą kaip jie taip pat turi viena branduolį.

 

181e27d76432e3c4e132ee6b62d48e30742.png

9c5b1fbd08a15ae6e798429570368f1e115.png

 

puikiausiai veža dirt 3 :)

Tu bent skiri gal 10 metų senumo procesorių nuo 5 ar mažiau metu senumo procesoriaus? (Šneku apie tavajį).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažkodėl tokius žaidimus kaip FS15, Colin McRae : DiRT 2, Banished, FIFA 10 man velka :D. Bei šiaip Pentium 4 sugeba paleisti ši žaidimą kaip jie taip pat turi viena branduolį.

 

Tu bent skiri gal 10 metų senumo procesorių nuo 5 ar mažiau metu senumo procesoriaus? (Šneku apie tavajį).

 

Tavo kompas 3 kartus geresnis už jo, tai ką tu norėjai tuo pasakyt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažkodėl tokius žaidimus kaip FS15, Colin McRae : DiRT 2, Banished, FIFA 10 man velka :D. Bei šiaip Pentium 4 sugeba paleisti ši žaidimą kaip jie taip pat turi viena branduolį.

 

Tu bent skiri gal 10 metų senumo procesorių nuo 5 ar mažiau metu senumo procesoriaus? (Šneku apie tavajį).

Dafuq fuck you. Kuom norėjai tai pasakyt? :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3258 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...