Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

WRONG WAY, MATE


deimiokas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3256 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

man nieko nėra blogai, tik kažkaip asmeniškai manau, kad kurt klipus iš vieno teamkillo yra beviltiška  :mucha:

galima sakyt tas pats kaip kiti kuria klipus kur gauna 2-3 killus susprayindami 2 apkabas, ale gražu.

Internetas yra laisvas, ką noriu tą keliu, jeigu kažkas nepatinka, gali praleist šią temą ir toliau naršyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Internetas yra laisvas, ką noriu tą keliu, jeigu kažkas nepatinka, gali praleist šią temą ir toliau naršyt.

pabrėšiu ką pats parašei, internetas yra laisvas, tai kodėl aš savo nuomonęs negaliu išreikšt ir tu iš karto sakai, kad jeigu kažkas nepatinka gali toliau naršyt čia neužeidamas? 

visu pirma aš tau nesakiau, kad tu tokių video kelt neturėtum, kaip ir sakiau aš tik išreiškiau savo nuomonę apie šitą video, o tau kažkas blogai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3256 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...