darrel.

Keylog'as ar dafuck?

Recommended Posts

Sveiki, taigi man arba vaidenasi arba pas mane ─»siveise keylog'as. Kartais man atrodo kad pelyt─Ś valdau ne a┼í bet ka┼żkoks kitas asmuo t.y kad pelyt─Ś atrodo laikai vietoj bet inai vis vien ka┼żkur i┼íjuda arba per FTB Unleashed kai ┼żaid┼żiau ir rinkau uogas nuo kr┼źm┼│ ir j┼│ nevalgiau bet ka┼żkaip kai kurios man valg─Śsi arba jeigu kerti kok─» blok─ů tai atrodo kad kerta 2 ┼żmones bet ne vienas nors ┼żaid┼żiu tai vienas :o. Arba buvo prikolas kad serveris i┼í niekur niekur i┼ísijungia, per┼żi┼źr─Śjau log'─ů ir jis tiesiog buvo sustabdytas. Gal ┼żinot kok─» b┼źd─ů kaip ta keylog'─ů surast? Kiek ┼żi┼źriu Task Manager'─» tai proces┼│ atrodo joki┼│ lyg ir n─Śra o antivirusin─Ś irgi nieko apie virus─ů neprane┼ía o taip tai jeigu ka┼żk─ů randa visad prane┼ía ir internete kai nar┼íau ir kai ka┼żk─ů atsisiun─Źiu.

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

su pelyte tai ir man tas pats, tiesiog pele bloga, lazerius perduoda kita kryptimi, nes tikriausiai sugedes. Ir taip momentais turetu buti, ne visada

Redaguota , nario - Manttroll

Winlogon.exe pa┼żi┼źr─Śk jeigu vienas yra, viskas ok. jeigu du tokie patys turi rat'a. Man rodos taip eina patikrinti ka┼żkur skai─Źiau.

Man ka┼żkada pana┼íiai buvo, bet pasirodo ─Źia tik paranoja :D

su pelyte tai ir man tas pats, tiesiog pele bloga, lazerius perduoda kita kryptimi, nes tikriausiai sugedes. Ir taip momentais turetu buti, ne visada

Nors gal, nes pel─Ś irgi jau gan sena tai gal d─Śl to. :x

┼áiaip rekomendoju. ESET NODUS, i┼íval─Ś viska greit man :)

Bitdefender irgi nepasaky─Źiau kad prasta antivirusin─Ś..

Winlogon.exe pa┼żi┼źr─Śk jeigu vienas yra, viskas ok. jeigu du tokie patys turi rat'a. Man rodos taip eina patikrinti ka┼żkur skai─Źiau.

Man ka┼żkada pana┼íiai buvo, bet pasirodo ─Źia tik paranoja :D

Jo tik vienas.

Na d─Śkui jums tada, rei┼íkia problema pel─Śja.

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.