Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Keylog'as ar dafuck?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3268 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi man arba vaidenasi arba pas mane įsiveise keylog'as. Kartais man atrodo kad pelytė valdau ne aš bet kažkoks kitas asmuo t.y kad pelytė atrodo laikai vietoj bet inai vis vien kažkur išjuda arba per FTB Unleashed kai žaidžiau ir rinkau uogas nuo krūmų ir jų nevalgiau bet kažkaip kai kurios man valgėsi arba jeigu kerti kokį bloką tai atrodo kad kerta 2 žmones bet ne vienas nors žaidžiu tai vienas :o. Arba buvo prikolas kad serveris iš niekur niekur išsijungia, peržiūrėjau log'ą ir jis tiesiog buvo sustabdytas. Gal žinot kokį būdą kaip ta keylog'ą surast? Kiek žiūriu Task Manager'į tai procesų atrodo jokių lyg ir nėra o antivirusinė irgi nieko apie virusą nepraneša o taip tai jeigu kažką randa visad praneša ir internete kai naršau ir kai kažką atsisiunčiu.


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

su pelyte tai ir man tas pats, tiesiog pele bloga, lazerius perduoda kita kryptimi, nes tikriausiai sugedes. Ir taip momentais turetu buti, ne visada

Nors gal, nes pelė irgi jau gan sena tai gal dėl to. :x

 

Šiaip rekomendoju. ESET NODUS, išvalė viska greit man :)

Bitdefender irgi nepasakyčiau kad prasta antivirusinė..

Winlogon.exe pažiūrėk jeigu vienas yra, viskas ok. jeigu du tokie patys turi rat'a. Man rodos taip eina patikrinti kažkur skaičiau.

 

 

Man kažkada panašiai buvo, bet pasirodo čia tik paranoja :D

Jo tik vienas.

Na dėkui jums tada, reiškia problema pelėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3268 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...