MiraxPlays

MiraxPlays // Naujas youtuberis ?! Naujas gameris?!

Recommended Posts

741744b71898015a117217473f6c2e82328.png

Sveiki forumie─Źiai,┬á

Ne┼żinau nuo ko ─Źia man prad─Śjius, nes manau kad galima atsp─Śti i┼í temos pavadinimo kas / kaip / kada. Vienu┼żod┼żiu, nesenai draugelis pasiul─Ś prad─Śti kurti video kaip a┼í ┼żaid┼żiu ─»vairius ┼żaidimus - tad a┼í pamaniau kad reik─Śtu pameginti ir gal netgi nusisektu man. Tad, ─Śmiau - susik┼źriau kanala ir kibau ─» darbus. Tad kaip supratote ┼żaisiu ─»vairius kompiuterio ┼żaidimus bei gal kartais ir sugalvosiu nufilmuoti nevien per pc, bei gal per konsole.

YouTube Kanalas : https://www.youtube.com/channel/UCDNJU5CBxOGhT7yjQqVuruw

Pirmasis video : https://www.youtube.com/watch?v=482KOZ_Ba0g

Nepra┼íau j┼źs┼│ subinti ar likenti mano kanalo/video nes tai yra tesiog durna ( jaigu norite ai┼íku - galite, man tai tikrai nepamai┼íytu) , pra┼íau j┼źs┼│ ateiti, pa┼żi┼źr─Śti video ir gal jum patiks jie o gal ne, ir jai ne - pra┼íau pakomentuokite kas jum nepatiko. Taipat, gal─Śtumete komentuoti k─ů ┼żaisti man kituose video. :)

Tad iki kito susitikimo, goodbye my frieeends.

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

┼żvengiu i┼í to video belekiek :DD bi┼íki matos kaip ir visi neturi patirties tik bi┼íki nusi┼íneki kartais.

Sony Vegas nusicrackink :x nes dabar rodo su kuom kurtas video.

Kodel butinai nusicrackint jus Lietuviai nemokat nusipirkti?

┼żvengiu i┼í to video belekiek :DD bi┼íki matos kaip ir visi neturi patirties tik bi┼íki nusi┼íneki kartais.

:D Tik─Śkim─Ös priprasiu :)

Jei youtubini tik ne susimildamas minikrafta,nes jau atsibodo..

Pa─»vairinsime greit :)

S─Śkm─Śs Youtub─Śj.

D─Śkui.

Ot va kas ─Źia yra, d─Śkui kad pasakiai, reik─Śs ka┼żk─ů daryti┬á :D

Redaguota , nario MiraxPlays

pabaigoj:

good bye my ffffffriends

XDDDDDDDDD

Redaguota , nario eWarz

:D ─îia blogai ar gerai ?

juokingai nekaip sekasi angli┼íkai tart :D geriau per video ne┼ínek─Śk angli┼íkai, tarimas netobulas.

juokingai nekaip sekasi angli┼íkai tart :D geriau per video ne┼ínek─Śk angli┼íkai, tarimas netobulas.

Persona┼żas :D, ┼íeip moku tarti, jai nori galiu normaliai i┼ítaryn─Śti angli┼íkus ┼żod┼żius bet paskiau dar kaikurie nesupras :// O su to akcentu tai vis geriau gal ir net juokingiau. Bet a─Źi┼ź u┼ż komentarus / patarimus.

"Mano skill'ai yra tiesiog nuostab┼źs" ir tuo pa─Źiu metu mir─Ś, ok.

:D Supranti.. ten pasisek─Ś tam ─Źiuvakui..

┼áiaip visi tie youtuberiai kaip v─Śjavaiksi, mineircraft pana┼íiai prad─Śjo, jai yra noro ir ┼żinoma laiko tai pirmyn, kas kiekvienu video tu tobul─Śsi. Noras svarbiausia.

Redaguota , nario eWarz

┼áiaip visi tie youtuberiai kaip v─Śjavaiksi, mineircraft pana┼íiai prad─Śjo, jai yra noro ir ┼żinoma laiko tai pirmyn, kas kiekvienu video tu tobul─Śsi. Noras svarbiausia.

Taip, tiesa sakai. Noro, motyvacijos tikrai daug turiu tad nenustosiu. - Kad daugiau toki┼│ komentar┼│ b┼źt┼│ :D

galiu normaliai i┼ítaryn─Śti angli┼íkus ┼żod┼żius bet paskiau dar kaikurie nesupras ://

Va ─Źia tai tikrai labai nelogi┼íkai pasakei. Kaip galima nesuprasti taisyklingai i┼ítart┼│ ┼żod┼żi┼│, o netaisyklingai i┼ítartus suprasti. Matosi koks yra tavo m─ůstymo lygis. ┼áiuolaikin─Śse mokyklos moko normalios angl┼│ kalbos ar i┼íkraipytos, jeigu negalima suprasti normalios?

Va ─Źia tai tikrai labai nelogi┼íkai pasakei. Kaip galima nesuprasti taisyklingai i┼ítart┼│ ┼żod┼żi┼│, o netaisyklingai i┼ítartus suprasti. Matosi koks yra tavo m─ůstymo lygis. ┼áiuolaikin─Śse mokyklos moko normalios angl┼│ kalbos ar i┼íkraipytos, jeigu negalima suprasti normalios?

Susibugino ( atsipra┼íau u┼ż post─ů )

Redaguota , nario Deivid┼ź┼íkis

Pirmiausia tai atsipra┼íysiu kad neatra┼íiau i┼íkarto kadangi ─» tema nebuvau at─Śjas gan ilgokai, bet kad dabar prik─Śl─Ś tai liuks :D. Tai karo─Źia, kaip ─Źia tau pasakius.. I┼ítikro tai dauguma lietuviu ne┼íneka gi tobulai angli┼íkai o jai ir ┼íneka turi vistiek kitok─» tarima. Ir manau kad ┼żmon─Śm yra lengviau suprasti taip kaip jie tartu ta ┼żodi. Net ne┼żinau kaip ─Źia man tau papasokojius lengviau bet va, a┼í jau gyvenu anglijoje 4 metus, angli┼íkai tikrai gan gerai ┼íneku ir mano mama ne┼íneka labai gerai anglu bei kai kada taip ant bajrio pasi┼ín─Śkam angli┼íkai tai a┼í i┼íkarto pridedu tok─» akcenta ir tok─» kitok─» tarima nes ji kiek man yra kartojiusi kad nesupranta tu anglu kai ┼ínekasi per telefona..

<------------------------------------------------------>

Atsipra┼íau kad ne─»k─Śliau video jau penkias dienas, tesiog esu bi┼íki pakimes bei slogike pasigav─Ös. Bet greit i┼ívysite !

Redaguota , nario MiraxPlays

Kodel butinai nusicrackint jus Lietuviai nemokat nusipirkti?

Tau su galv─ů gerai ? Leisti 531ÔéČ ant ka┼żkokios programos ? Tavo t─Śveliai turb┼źt tiek daug u┼żdirba, kad gali sau leisti tokia programa "pirkti".

Redaguota , nario Wersusas.

Persona┼żas :D, ┼íeip moku tarti, jai nori galiu normaliai i┼ítaryn─Śti angli┼íkus ┼żod┼żius bet paskiau dar kaikurie nesupras :// O su to akcentu tai vis geriau gal ir net juokingiau. Bet a─Źi┼ź u┼ż komentarus / patarimus.

tau pirma reikt┼│ ne mokintis angli┼íkai i┼ítarYn─Śti ┼żod┼żius, o prad─Śti mokintis gramatikos...a┼í 9 met┼│ b┼źdamas u┼ż tave geriau ra┼íiau... :D ┼żod┼żiu, k─ů nori, t─ů daryk, tavo gyvenimas. Kaip pasiklosi - taip i┼ímiegosi. PEACE :)

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.