Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

MiraxPlays // Naujas youtuberis ?! Naujas gameris?!


MiraxPlays

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3221 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

741744b71898015a117217473f6c2e82328.png

Sveiki forumiečiai, 

 

Nežinau nuo ko čia man pradėjius, nes manau kad galima atspėti iš temos pavadinimo kas / kaip / kada. Vienužodžiu, nesenai draugelis pasiulė pradėti kurti video kaip aš žaidžiu įvairius žaidimus - tad aš pamaniau kad reikėtu pameginti ir gal netgi nusisektu man. Tad, ėmiau - susikūriau kanala ir kibau į darbus. Tad kaip supratote žaisiu įvairius kompiuterio žaidimus bei gal kartais ir sugalvosiu nufilmuoti nevien per pc, bei gal per konsole.

 

YouTube Kanalas : https://www.youtube.com/channel/UCDNJU5CBxOGhT7yjQqVuruw

Pirmasis video : https://www.youtube.com/watch?v=482KOZ_Ba0g

 

Neprašau jūsų subinti ar likenti mano kanalo/video nes tai yra tesiog durna ( jaigu norite aišku - galite, man tai tikrai nepamaišytu) , prašau jūsų ateiti, pažiūrėti video ir gal jum patiks jie o gal ne, ir jai ne - prašau pakomentuokite kas jum nepatiko. Taipat, galėtumete komentuoti ką žaisti man kituose video. :)

 

Tad iki kito susitikimo, goodbye my frieeends.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

žvengiu iš to video belekiek :DD biški matos kaip ir visi neturi patirties tik biški nusišneki kartais.

:D Tikėkimęs priprasiu :)

 

 

Jei youtubini tik ne susimildamas minikrafta,nes jau atsibodo..

Paįvairinsime greit :)

 

 

Sėkmės Youtubėj.

Dėkui.

 

 

 

Sony Vegas nusicrackink :x nes dabar rodo su kuom kurtas video.

 

Ot va kas čia yra, dėkui kad pasakiai, reikės kažką daryti  :D

Redaguota , nario MiraxPlays
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

juokingai nekaip sekasi angliškai tart :D geriau per video nešnekėk angliškai, tarimas netobulas.

Personažas :D, šeip moku tarti, jai nori galiu normaliai ištarynėti angliškus žodžius bet paskiau dar kaikurie nesupras :// O su to akcentu tai vis geriau gal ir net juokingiau. Bet ačiū už komentarus / patarimus.

 

 

"Mano skill'ai yra tiesiog nuostabūs" ir tuo pačiu metu mirė, ok.

:D Supranti.. ten pasisekė tam čiuvakui..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip visi tie youtuberiai kaip vėjavaiksi, mineircraft panašiai pradėjo, jai yra noro ir žinoma laiko tai pirmyn, kas kiekvienu video tu tobulėsi. Noras svarbiausia.

Taip, tiesa sakai. Noro, motyvacijos tikrai daug turiu tad nenustosiu. - Kad daugiau tokių komentarų būtų :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

galiu normaliai ištarynėti angliškus žodžius bet paskiau dar kaikurie nesupras ://

Va čia tai tikrai labai nelogiškai pasakei. Kaip galima nesuprasti taisyklingai ištartų žodžių, o netaisyklingai ištartus suprasti. Matosi koks yra tavo mąstymo lygis. Šiuolaikinėse mokyklos moko normalios anglų kalbos ar iškraipytos, jeigu negalima suprasti normalios?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Va čia tai tikrai labai nelogiškai pasakei. Kaip galima nesuprasti taisyklingai ištartų žodžių, o netaisyklingai ištartus suprasti. Matosi koks yra tavo mąstymo lygis. Šiuolaikinėse mokyklos moko normalios anglų kalbos ar iškraipytos, jeigu negalima suprasti normalios?

Susibugino ( atsiprašau už postą )

Redaguota , nario Deividūškis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Va čia tai tikrai labai nelogiškai pasakei. Kaip galima nesuprasti taisyklingai ištartų žodžių, o netaisyklingai ištartus suprasti. Matosi koks yra tavo mąstymo lygis. Šiuolaikinėse mokyklos moko normalios anglų kalbos ar iškraipytos, jeigu negalima suprasti normalios?

Pirmiausia tai atsiprašysiu kad neatrašiau iškarto kadangi į tema nebuvau atėjas gan ilgokai, bet kad dabar prikėlė tai liuks :D. Tai karočia, kaip čia tau pasakius.. Ištikro tai dauguma lietuviu nešneka gi tobulai angliškai o jai ir šneka turi vistiek kitokį tarima. Ir manau kad žmonėm yra lengviau suprasti taip kaip jie tartu ta žodi. Net nežinau kaip čia man tau papasokojius lengviau bet va, aš jau gyvenu anglijoje 4 metus, angliškai tikrai gan gerai šneku ir mano mama nešneka labai gerai anglu bei kai kada taip ant bajrio pasišnėkam angliškai tai aš iškarto pridedu tokį akcenta ir tokį kitokį tarima nes ji kiek man yra kartojiusi kad nesupranta tu anglu kai šnekasi per telefona..

 

<------------------------------------------------------>

 

Atsiprašau kad neįkėliau video jau penkias dienas, tesiog esu biški pakimes bei slogike pasigavęs. Bet greit išvysite !

Redaguota , nario MiraxPlays
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Personažas :D, šeip moku tarti, jai nori galiu normaliai ištarynėti angliškus žodžius bet paskiau dar kaikurie nesupras :// O su to akcentu tai vis geriau gal ir net juokingiau. Bet ačiū už komentarus / patarimus.

tau pirma reiktų ne mokintis angliškai ištarYnėti žodžius, o pradėti mokintis gramatikos...aš 9 metų būdamas už tave geriau rašiau... :D žodžiu, ką nori, tą daryk, tavo gyvenimas. Kaip pasiklosi - taip išmiegosi. PEACE :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3221 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...