Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SFG.LT GM


ShyMusic

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3220 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki SuperGames.LT Nariai Prikeliu Tema Tad Sakau Iškart Kad Ne Mano GM, Ir Ne Aš Viska Rašiau  :)


Sveiki. Atiduodu jum [Platinta] SFG.LT gamemode.


Yra ir keli atnaujinimai


 


1.Idetas Filtescript [AutoSave]


2.Pataisyti bugai prie VM mokyklos


3.Keli Map darbai


4.Sutaisyta Admin sistema..


 


Darbai su pakvietimais :


 


Policija


Taxi


Medikai


Mechanikai


Dyleriai


 


Visu nevardinsiu nes ju labai daug yra + yra gauju sistema


 


Atsisiuntimo Link - http://www58.zippysh...u2uot/file.html


Redaguota , nario Luk'Seccret
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Sveiki SuperGames.LT Nariai Prikeliu T

ema Tad Sakau Iškart Kad Ne Mano Viskas Rašyta :)

Sveiki. Atiduodu jum [Platinta] SFG.LT gamemode.

Yra ir keli atnaujinimai

 

1.Idetas Filtescript [AutoSave]

2.Pataisyti bugai prie VM mokyklos

3.Keli Map darbai

4.Sutaisyta Admin sistema..

 

Darbai su pakvietimais :

 

Policija

Taxi

Medikai

Mechanikai

Dyleriai

 

Visu nevardinsiu nes ju labai daug yra + yra gauju sistema  , ir jai negaila + R3P

 

Atsisiuntimo Link - http://www58.zippysh...u2uot/file.html

 

 

 

Ne tavo rašyta, bet esmė tame, kad čia vapšė nieko neparašyta apie šitą gamemode, ir dar galų gale prašai REP? Aš tau duosiu REP, bet tik -REP

Tu turbūt prie žlibesnių tokių?

Redaguota , nario X1FioN
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nebusi antras .Ignas tik ne "žaidimų kurimas" temoje ,o sa-mp :D

 

Kiek žinau jis prie beveik kiekvienos temos ten kabinėjasi tam forume, o aš tik prie šios, btw jis bent jau ten ne šūdą mala, o normaliai klaidas sako pvz, kad palei tutorial'ą darytas žaidimas, o žmogus giriasi, kad jis programuotojas.

 

 

Tu turbūt prie žlibesnių tokių?

 

 

09286114618fe59d52e9dda23a14680c1b2a72d5

 

Apie tai aš ir šneku, kad ne jis rašė ir sako, kad ne viskas mano rašyta, bet kažką prie visko prirašė, ir ar taip ar taip aprašymas skurdus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek žinau jis prie beveik kiekvienos temos ten kabinėjasi tam forume, o aš tik prie šios, btw jis bent jau ten ne šūdą mala, o normaliai klaidas sako pvz, kad palei tutorial'ą darytas žaidimas, o žmogus giriasi, kad jis programuotojas.

 

 

 

 

09286114618fe59d52e9dda23a14680c1b2a72d5

 

Apie tai aš ir šneku, kad ne jis rašė ir sako, kad ne viskas mano rašyta, bet kažką prie visko prirašė, ir ar taip ar taip aprašymas skurdus.

Durnas ar apsimeti? aš nepritariu tau, aš tau p*su protą nes tu prisi*isinėji prie žmogaus kuris aiškiai parašė, kad gm ne jo jis tik sharina...

Redaguota , nario X1FioN
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Durnas ar apsimeti? aš nepritariu tau, aš tau p*su protą nes tu prisi*isinėji prie žmogaus kuris aiškiai parašė, kad gm ne jo jis tik sharina...

 

Eik miegoti nes nusišneki jau kaip reikiant. Tu man parodyk kurioje vietoje jis rašo, kad čia ne jo gm ir autoriu kas tą gm sukūrė? Jis nerašė, kad sharina jis rašė tik, kad prikėlė, o kam prikelinėt kai yra mygtukas "PAKELTI" ?. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Eik miegoti nes nusišneki jau kaip reikiant. Tu man parodyk kurioje vietoje jis rašo, kad čia ne jo gm ir autoriu kas tą gm sukūrė? Jis nerašė, kad sharina jis rašė tik, kad prikėlė, o kam prikelinėt kai yra mygtukas "PAKELTI" ?. 

Aš Ta Tema Kuriau Aš Prikelt Negaliu Tai Taip Prikeldineju

Redaguota , nario Luk'Seccret
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad Kiti Žmones Pastebetu,Ir Lengviau Butu Surast Naujiems Žmonems :)

 

Taisykės kurias tu pažeidi:

 

  • Norint pakelti temą į sąrašo viršų, prašome naudotis mygtuku "Pakelti temą". Žodžiai kaip "bump, up" yra draudžiami.
  • Prie nukopijuotos informacijos parašykite šaltinį iš kur ją paėmėte.
  • Kuriant temas rašyti aiškius temos pavadinimus, pavadinimas turi atspindėti temos turinį (nevartokite jokių"help, padėkite, šitas geras" ir panašiai). Taip pat prieš kuriant naują temą paieškokite per paiešką ar jau nėra tokios temos.

P.S kodėl tu viską rašai iš didžiosios raidės? 

Redaguota , nario Dr.Arnas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Taisykės kurias tu pažeidi:

 

  • Norint pakelti temą į sąrašo viršų, prašome naudotis mygtuku "Pakelti temą". Žodžiai kaip "bump, up" yra draudžiami.
  • Prie nukopijuotos informacijos parašykite šaltinį iš kur ją paėmėte.
  • Kuriant temas rašyti aiškius temos pavadinimus, pavadinimas turi atspindėti temos turinį (nevartokite jokių"help, padėkite, šitas geras" ir panašiai). Taip pat prieš kuriant naują temą paieškokite per paiešką ar jau nėra tokios temos.

P.S kodėl tu viską rašai iš didžiosios raidės? 

Iprotis neprisikabinek :),ir bagiam freepostint.

Redaguota , nario Luk'Seccret
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3220 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...