Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Mainau GTA 5.


Lukas Milgevičius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3347 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi matėte gal ir kitur, kad dovanoju GTA 5 kažkuriam žmogui, kuris turi kažką įdomaus iš SAMP, kažkokių nors serveriui kaip SARG.lt, LMG.lt ar kažkokių kitų, arba galėčiau parduoti žymiai pigiau žaidimą, negu yra internete STEAM pirkimu, nes jo kaina yra 207 LT gamescards, pcbuygames galima pigiau nusipirkti už 156 LT bet tenais paprastas, jisai yra. GTA 5 atiduodu, kadangi man jį padovanojo brolis kuris Anglijoj gyvena, man šio žaidimo nėra, kadangi jis nežinojo kad mano kompiuteris per prastas šiam žaidimui pas mane vos 1 GB ram ir 1,9 GHZ, tai man jisai įsijungia, išmeta juoda lentelę, ir išsijungia.. Žaidimas yra PC tai kam gi reikia, patys parašysit, jokių melagyščių čia nėra. Žaidimas yra tikrai, galėsiu savo kontaktus duoti, kas norės susitikt, bet turėsit įrodyti, jūs ką turite, galėsime kalbėti. Buvo pakvietę keli žmonės, tai net nerodo ką turi, nori kad pirmas duočiau žaidimą APGAILĖTINA.

 

SKYPE: lukasmilgevic

 

Su vaikais nesižaidžiu, kurie bandys mane apgauti, rašot tik tie, kas turi turto kažkokio. Nes norėčiau tikrai nemažai, nes žaidimas tikrai nemažai vertas, aišku aš jį gavau už dyką, bet atiduot už dyką nenoriu. O PC naujo pirkt nesiruošiu.

 

ĮRODYSIU viską, kad žaidimą turiu, kvieskit kam reikia. Pirmas neinu jokių išimčių, NEBENT žmogus labai jau patikimas.

 

Komentarų, į temą bereikalingų nerašome, manau, kad nelabai pasitikite nes mažai čia turiu patirties kadangi esu naujokas.

Redaguota , nario Lukas Milgevičius
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Pavadinimas klaidinantis, nematau jog dovanotum GTA V...

 

Pataisyta.

 

Vis dar mainyme, šis žaidimukas, skype yra, tik prieš tai įsiskaitykite temą į ką keičiu ir kaip, AČIŪ.

 

Mainymas vyksta, į SARG.lt / SAVG.lt  / milijonus / mašinas įdomias / namus / verslus.

 

Žaidimas: STEAM.

Rašom, kam reikia, vistiek, vertingiau negu nulauštas, ir tikrai daug nenorėsiu, nes mano PC, per silpnas, kad paveštų :/

Redaguota , nario Lukas Milgevičius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 GTA 5 atiduodu, kadangi man jį padovanojo brolis kuris Anglijoj gyvena, man šio žaidimo nėra, kadangi jis nežinojo kad mano kompiuteris per prastas šiam žaidimui pas mane vos 1 GB ram ir 1,9 GHZ, tai man jisai įsijungia, išmeta juoda lentelę, ir išsijungia.. 

 

 

Cia labai idomu pasidare. Typo nezinojo koks PC ir vistiek atsiunte TAM kad atiduotum kartoju atiduotum o ne parduotum GTA V uz kazkokius nieko nevertus SAMP acc :D Juokinga :D :D :D Bet jei teisybe tai Saunu kad yra tokiu dosniu zmoniu :)

Redaguota , nario rdadvb
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3347 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...