Peršokti į turinį

Ar įmanoma būtų pažaisti Grand Theft Auto V su tokiu kompiuteriu?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3320 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

.weeD` Nu žinok aš pirmą kartą papostinau apie tai. Tiesiog noriu labiau iš žmonių sulaukt nuomonės ar paveš šitą žaidimą ar ne. :) Nepatinka tiesiog, jog postinu tai ir nežiūrėk mano temų. :)


- Mikas Pas mane vaizdo plokštė nėra stock. Jos pilnas pavadinimas: NVIDIA GeForce GTX 650 1GB GDDR5 OC GURU 2.

Redaguota , nario toomuchforoverwatch
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepavežtu :) ir rimtai neatsibosta tas pats per ta patį , yra gi reikalavimai.

Sporinam kad pavez?

 

Vaizdūškė silpnoka.. Ramu lyg ir pakankamai. Galbūt ir pavyks kažkas.

Sita vaizduske yra galingesne uz loptopu kur po 2k pardavineja, o cia puse su tokiais zada ant max lost :D isves ant low 100% jei svariai dirbantis ir neapkrautas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

.weeD` Nu žinok aš pirmą kartą papostinau apie tai. Tiesiog noriu labiau iš žmonių sulaukt nuomonės ar paveš šitą žaidimą ar ne. :) Nepatinka tiesiog, jog postinu tai ir nežiūrėk mano temų. :)

- Mikas Pas mane vaizdo plokštė nėra stock. Jos pilnas pavadinimas: NVIDIA GeForce GTX 650 1GB GDDR5 OC GURU 2.

Aš ne vien apie tave kalbu, aš apie visus kalbu, negi sunku nueit į puslapį ir pažiūrėt minimalius/rekomenduojamus reikalavimus vietoj to, kad čia postus renkiesi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ant low tai tikrai nori pavest manau,

Veš MEDIUM.

 

Manau laisvai pažaisi "Medium" nustatymais ir baikite kurti tokias pat temas, juk reikalavimai yra surašyti steam'ę.

HZxOKKt.png

 

Taip, veš Medium tą sakiau jugi ir nuotrauką buvau įmetęs, tiktai išėmiau db nes tu įmetiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3320 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...