Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

GRID 2 vs. Dirt 3


paulius336

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3315 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hm. O nori rinktis būtent iš šių dviejų? Nes jie abu yra grynas šlamštas, ir jų senesnės dalys yra žymiai geresnės. Dirt 2>Dirt 3, Grid>Grid 2. Jeigu gali rinktis tarp Dirt 2 ir Grid, tai tiesiog nežinau, abu žaidimai yra nuostabūs, Grid yra labai realistiškas ir įtraukiantis, o Dirt 2 labai geras ralis. Dirt 2 dar vis turi MP support, o Grid nebe, todėl manau vien dėl to imčiau Dirt 2. Na o grynai dėl Grid 2 ir Dirt 3 palygint negaliu, nes esu žaidęs tik Dirt 3. Bet tavo vietoje imčiau vieną iš senesnių žaidimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Ką tu čia kliedi.. Ant Dirt 2 jis irgi yra, ir veikia man tvarkingai.. Tai manau ant Dirt 3 čj bus tas pats.

 

Tigi ble* Dirt'ui 2 yra crack'as ir jis turi veikti, o 3 nucrackini, bet vistiek praso win live acc.... Jeigu nzn tai nerasyk geriau.

Redaguota , nario stroma lad
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tigi ble* Dirt'ui 2 yra crack'as ir jis turi veikti, o 3 nucrackini, bet vistiek praso win live acc.... Jeigu nzn tai nerasyk geriau.

Taip crack'as yra, bet Win Live Acc vis vien privalomas (bent man reikejo), ir tiesiog kai pasileidi žaidimą tau turėtu duoti kurtis vartotoją ir jeigu žaisi Offline tu tiesiog gali susikurti Local vartotoją ir viskas.. Ir ta WinLive galima iš interneto šiaip atsisiūsti iš oficialaus xbox puslapio http://www.xbox.com/en-US/live/pc/DownloadClient.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Taip crack'as yra, bet Win Live Acc vis vien privalomas (bent man reikejo), ir tiesiog kai pasileidi žaidimą tau turėtu duoti kurtis vartotoją ir jeigu žaisi Offline tu tiesiog gali susikurti Local vartotoją ir viskas.. Ir ta WinLive galima iš interneto šiaip atsisiūsti iš oficialaus xbox puslapio http://www.xbox.com/en-US/live/pc/DownloadClient.

 

Aisku gali atsisiusti, bet neveiks.. Pabandyk Dirt 3 isijunk ir suprasi apie ka as kalbu :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dirt 3 yra ralis, dažniausiai važinėji per žvyrą, purvą, fone dažniausiai miškai, o Grid 2 dažniausiai ant asfalto, fone miestas, žmonės. Taigi, tau rinktis.

Dažniausiai? Gal visada? Pats esu žaidęs GRID'o pirma dalį ir ten visada per asfatlą reikia lenktyniauti.. Bet šiaip man dar ten patinka Derby lenktynes taip pat ir Drift. :P

Redaguota , nario Darrel_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu būtumėt nusipirkę anksčiau per akcijas ant Steam'o DiRT 3 (kaip kad aš padariau), tai būtumėt dabar nesigailėję, kadangi jo kūrėjai pagaliau į Steam'ą įkėlė DiRT 3 Complete Edition o tiems, kas jau turėjo DiRT'ą nusipirkę, davė už dyką.

Iš esmės, žaidžiau tiek DiRT 3, tiek GRID 2, tiek kad antrąjį žaidžiau tik gan trumpą laiką, nors abu turiu ant Steam'o.
Aš ko gero už DiRT 3, bet tik dėl to, kad labai gerai tą žaidimą žinau nes teko pereit jį.
Šiaip tai, dėl DiRT 3 laužtos versijos, pats tokią ant PC irgi bandžiau, veikė kuo puikiausiai, tik negaliu sakyt iš kur ėmiau, kadangi tai jau būtų reklama.

DiRT 3, kaip dauguma sako, prie gamtos toks labiau einantis, dauguma lenktynių bus ant žvyro, nors ir asfalto gan nemažai... Gan neblogas mašinų pasirinkimas, įtariu, kad ant vairo jas valdyt turėtų būt labai labai smagu, gaila maniškis aplūžęs ir nesiderina su žaidimu...
GRID 2 vien asfaltas, yra miesto, yra ir etapų gamtoj, žmonių tenai daugiau, nors kartais būna, kad DiRT'e per kelią irgi perbėga keletas žmonių, kaip kad realiuose ralio etapuose.

Geriausia būtų imt abu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3315 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...