Peršokti į turinį

Dizainas konkursui (Filmai.in)


Flewman

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3298 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Beveik lygiai tokį pat mačiau... Bet visai nieko 8/10

Tik jau nereikia tikrai nematei :D Ačiū

Visai nieko,visai nice ir vertina 9 :D Visai nieko tai tas pats kaip iš bėdos gal ir gerai būtų... Nepaliko didelio man įspūdžio man dabartinis gal net geriau būtų... 5/10

Ačiū ;)

10/10 :) Visai nice

Visai nieko 9/10.

Ačiū ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Raudonas tekstas aprašyme nepatiko, labai nemalonu skaityti...  o taip patraukliai žiūrisi, bet nieko unikalaus nėra...

Tai žinoma nėra unikalu bet šiek tiek bandžiau tai pakeisti įdėdamas "Šios dienos karščiausi filmai" dirbau nuo 12h iki 20h :D tikrai stengiausi kiekvieną detalę išdirbti, ačiū už nuomone ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iškur čia toks stilius atsirado kad visus filmus į viena vietą kišat? O šiaip dizainas tikrai nice, tik kai išsididina paveiksliukas filmo tai kokybė susigadina kaip pastebejau.

Nus jo toks stiliuks :D kokybe nepablogėja ten Gaussian Blur uždėtas t.y. efektas , ačiū už nuomonę ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gražu! 10/10

 

9/10.

 

Gražus, man patiko.

 

gražu,man tai labai patiko 9/10

 

visai *Myliu SuperGames.lt*. 

8/10

 

Gana patrauklus ir lengvai suprantamas.

 

Ačiū ;)

 

 

Pats dizainas visai nieko, bet norėtųsi, kad filmų išdėstyme matytųsi pilnas filmo pavadinimas, režisierius ir imdb įvertinimas, dabar visi filmai labai suspausti ir būtų sunku naviguoti.

 

Mano akimis šis dalykas dizainą paverčia patrauklesni, aišku kyla klausimai dėl patogumo esu matęs dizainą metro stiliau ten buvo suspaustos nuotraukos ir man naviguoti visai patiko man buvo patogu, ačiū už nuomonę ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3298 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...