Peršokti į turinį

Dirbu su Minecraft pluginais.


LAIMIS A.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3255 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

"Idėjos", įdomu, kokios gi jau tos idėjos? :D Faction ar Prison.. Nejuokink, daugiau retas šiame forume sugeba padaryti... Ir suchimičije tuos "šudukus" kiša į serverių skiltį, ale visi čia jau turi bėgti...

O tu žinojai kad iš kelių žaidimo stilių galima padaryti gan įdomų serverį. Esi matęs pvž skypvp lietuvoje? Ar Skyblock oficialų? O įdėjų visi turim ir jas galim įrodyti žinoma serverio kūrime. O tu išmanėli didysis net nemanau kad kažką moki o kiši nosį kad postų pasirinktum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ponas "DvD" visų pirmą parašėte, kad "freeposteriai" nerašytu čia diskusijų forumas todėl mes ir diskutuojame. O ką jūs galite sukurti rimto mokėdamas pakeisti iš true į false. Aš statydamas išmokau keisti šituos dalykus ir su atrastu įskiepiu negali kilti jokių problemų. Jeigu mokėtum kurti juos visai kitas reikalas. O tu sakai skyblock būtu labai naudinga tai jeigu tu nemoki kurti tai reiškiasi siųsiesi, o tai daug nieko nežada, nes įrodo, kad yra. Todėl nieko gero tu čia neparodei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ponas "DvD" visų pirmą parašėte, kad "freeposteriai" nerašytu čia diskusijų forumas todėl mes ir diskutuojame. O ką jūs galite sukurti rimto mokėdamas pakeisti iš true į false. Aš statydamas išmokau keisti šituos dalykus ir su atrastu įskiepiu negali kilti jokių problemų. Jeigu mokėtum kurti juos visai kitas reikalas. O tu sakai skyblock būtu labai naudinga tai jeigu tu nemoki kurti tai reiškiasi siųsiesi, o tai daug nieko nežada, nes įrodo, kad yra. Todėl nieko gero tu čia neparodei.

O aš bandžiau įrodyti ką nors Ponas "Nurbas"? Aš tiesiog ieškau projekto. O mano temoje aš nelaukiau "freeposteriu" Tad diskutuok ten kur reikia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O aš bandžiau įrodyti ką nors Ponas "Nurbas"? Aš tiesiog ieškau projekto. O mano temoje aš nelaukiau "freeposteriu" Tad diskutuok ten kur reikia :)

Pataisyk jai aš klystu, bet forumas yra skirtas DISKUTUOTI ir reikšti savo NUOMONĘ. Tavo reikalas ar priimi kritiką ar ne, bet rašyti galime visi ir tu tikrai neuždrausi rašyti vienur ar kitus, nes tu nesi forumo administratorius, tad nebandyk įrodyti tai, ko tikrai neįrodysi. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pataisyk jai aš klystu, bet forumas yra skirtas DISKUTUOTI ir reikšti savo NUOMONĘ. Tavo reikalas ar priimi kritiką ar ne, bet rašyti galime visi ir tu tikrai neuždrausi rašyti vienur ar kitus, nes tu nesi forumo administratorius, tad nebandyk įrodyti tai, ko tikrai neįrodysi. ;)

Mano tema ką noriu tą darau gi *Myliu SuperGames.lt* laisva lietuva..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

1.Keičiau serverius? Tu gal prasiplauk smegenine. Vienintelis mano projektas TheDream.lt kuris iki šiu dienų gyvuoja nuo 2013 metų.

2. Šudserverių kurėjas? Aš už tavę daugiau patyres, susigaudau reklama, java programuotojus, moku už savę pastovėti ant kojų. Bet man vis domina o ką esi tu pasiekes? Tikrai netikių ,kad butum pasiekes tokias aukštumas ,kaip mano. O tas tavo unikalumas, tai išvis patylėsiu. Ale atsisiusi pluginą, perkonfiguruosi, išlietuvinsi ir ohohoh unikalus serveris ;o. Iš tikrujų taip.. Gerai mano serveris neturi praktiškai nieko unikalaus ,bet jam ir nereikia, žaidėjai ateina pažaisti ,nes jiems čia įdomu. Taspats ir kituose projektuose kaip HardMC, CraftMC, Slime,- praktiškai jie niekuo neišskiria beveik, tik keliomis smulkmenėlėmis.

PS: Kad gruza gaudytum nebijok ,kadangi susirinkau jau šaika, patikėk unikalumas pas mane tikrai atsiras. :*

:DDDDDDD Pzdc ale programuotojas :D Kuris net nemoka kažkiek konfiguruoti "smulkius dalykus" :DD

http://www.supergames.lt/topic/226378-ieškomas-java-programuotojas/#entry1627252

ir kas gi čia? Kaip tai moki už save pastovėti? Jaigu jau tave smerkė ir pakeitei acc 

http://www.supergames.lt/topic/174243-trinti/Bet ant tiek privėlei čia tai pzdc čj pats nesupratau ką parašei..

P.S lauksiu tavo su savo šaiką unikalumo :D

Redaguota , nario DvD'
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasakyk, kodėl pasirinkti būtent tave iš kitų tūkstančių "serverių kūrėjų" kurie moką pakeisti false į true ir pakeisti tekstus iš "You don't have permission" į "Jūs neturite teisės". Pats sakai skyblock ir skypvp būtu gerai, nu va įdėja tai ir kurk tu. Koks tolkas kitam žmogui dirbti su tavim kai jis gali tapatį pluginą atsisiūst iš interneto, peržiūrėti kaip naudotis ir sukurti tokį patį serverį? O dabar aš manau tu dar už tokį darbą prašytum puse pelno... Kad gautum geresnius pasiūlymus išmok kažką, kad išsiskirtum iš kitų tūkstančio "serverių kūrėjų" minios. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3255 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...