Peršokti į turinį

SuperGames.LT SA:MP forumo dizainas.


KarolisZIP

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3320 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Gal tu geriau pats pjaustykis. Nes save iškeli kaip nežinau ką. Jei nieko negalima paprašyt. Iškeli save lyg būtum pasaulio bamba.

Ane, įsižeidėi, kad nenupiešiau tau nemokamai dizaino ? ot :/ bėda.

O akys pjaustosi tai dėl spalvų, kalbu iš teorines pusės. 

Redaguota , nario EisvetArt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Yra žmonių ne tik kuriems pinigai galvoj ir nieko kito nemato. :)

neisizeisk, bet tu ne ahuel? kodel zmogus turi aukoti savo laika, uz gfxinima kuri geriau padarytu kitiems ir saibas gautu, nei tau cia free kazka darytu, gal jam rupi tie pinigai, gal nori uzsidirbti, o del kazkokio eilinio zmogelio jis turi daryt del taves

Redaguota , nario Jokingas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

neisizeisk, bet tu ne ahuel? kodel zmogus turi aukoti savo laika, uz gfxinima kuri geriau padarytu kitiems ir saibas gautu, nei tau cia free kazka darytu, gal jam rupi tie pinigai, gal nori uzsidirbti, o del kazkokio eilinio zmogelio jis turi daryt del taves

 

Pilnai pritariu tavo nuomonėi (Y) 

 

Yra žmonių ne tik kuriems pinigai galvoj ir nieko kito nemato. :)

kad aukoti savo laika ir piešti kažkam nemokamai, padaryčiau tik labai išskirtinei įmonei kuriai būtų pačiam malonu padėt, bet tai tikrai nėra gs, o tu tiesiog eilinis nevykėlis kuris tikisi viska gauti dykai, nes pats pinigų neturi susimokėti už kokybiška darbą, o dangstaisi va tokiomis debiliškomis frazėmis kaip šita šovėi. Užauk ;)

Redaguota , nario EisvetArt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pilnai pritariu tavo nuomonėi (Y) 

 

kad aukoti savo laika ir piešti kažkam nemokamai, padaryčiau tik labai išskirtinei įmonei kuriai būtų pačiam malonu padėt, bet tai tikrai nėra gs, o tu tiesiog eilinis nevykėlis kuris tikisi viska gauti dykai, nes pats pinigų neturi susimokėti už kokybiška darbą, o dangstaisi va tokiomis debiliškomis frazėmis kaip šita šovėi. Užauk ;)

Vat ko ko bent jau pinigų man nei kiek netrūksta.. Tai kad jei apie žmogų nieko nežinau.. Ir čia vardii ereli.. Nusileisk ant žemės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Susipjausyte akis su tokiu dizainu.

Tu save taip keli, bet pats kopijuoji darbus, dizaino detales, tiesiog niekas nesigilina ir mano, kad tu čia kažkoks profesionalas, dėl kopijavimo tikrai sutinku 

 

va tavo dizainas kuris ale geriauses ir gražiausiai atrodo tavo galerijoje, hmm nixuja jis ne tavo, už ką čia mokėti? Kad kita žmogaus darba atkopijavai? Ar kaip?

http://ieimiz.deviantart.com/art/For-sale-Counter-strike-Gaming-design-474446492

 

Apačia viršus kitos detales labai panašios kodėl gi?

http://andasolo.deviantart.com/art/Serenity-Esports-Sold-273448676

 

Po šito žmogaus kanalą pavaikščiojus pamatytu dar daugiau panašiu dalyku...

 

http://andasolo.deviantart.com/gallery/

 

 

O dizainas gražus, tobulėji Karoli.

Redaguota , nario srdArt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pilnai pritariu tavo nuomonėi (Y) 

 

kad aukoti savo laika ir piešti kažkam nemokamai, padaryčiau tik labai išskirtinei įmonei kuriai būtų pačiam malonu padėt, bet tai tikrai nėra gs, o tu tiesiog eilinis nevykėlis kuris tikisi viska gauti dykai, nes pats pinigų neturi susimokėti už kokybiška darbą, o dangstaisi va tokiomis debiliškomis frazėmis kaip šita šovėi. Užauk ;)

Gal tu eik *Myliu SuperGames.lt*.. Rimtai perdaug išsikeles esi..

 

Tu save taip keli, bet pats kopijuoji darbus, dizaino detales, tiesiog niekas nesigilina ir mano, kad tu čia kažkoks profesionalas, dėl kopijavimo tikrai sutinku 

 

va tavo dizainas kuris ale geriauses ir gražiausiai atrodo tavo galerijoje, hmm nixuja jis ne tavo, už ką čia mokėti? Kad kita žmogaus darba atkopijavai? Ar kaip?

http://ieimiz.deviantart.com/art/For-sale-Counter-strike-Gaming-design-474446492

 

Apačia viršus kitos detales labai panašios kodėl gi?

http://andasolo.deviantart.com/art/Serenity-Esports-Sold-273448676

 

Po šito žmogaus kanalą pavaikščiojus pamatytu dar daugiau panašiu dalyku...

 

http://andasolo.deviantart.com/gallery/

 

 

O dizainas gražus, tobulėji Karoli.

Bent vienas maladec!, o tavo Karolis dizainas afigenas!. Tavo darbai visada būna gražus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu save taip keli, bet pats kopijuoji darbus, dizaino detales, tiesiog niekas nesigilina ir mano, kad tu čia kažkoks profesionalas, dėl kopijavimo tikrai sutinku 

 

va tavo dizainas kuris ale geriauses ir gražiausiai atrodo tavo galerijoje, hmm nixuja jis ne tavo, už ką čia mokėti? Kad kita žmogaus darba atkopijavai? Ar kaip?

http://ieimiz.deviantart.com/art/For-sale-Counter-strike-Gaming-design-474446492

 

Apačia viršus kitos detales labai panašios kodėl gi?

http://andasolo.deviantart.com/art/Serenity-Esports-Sold-273448676

 

Po šito žmogaus kanalą pavaikščiojus pamatytu dar daugiau panašiu dalyku...

 

http://andasolo.deviantart.com/gallery/

 

 

O dizainas gražus, tobulėji Karoli.

Draugas draugą gina, kaip dramatiška ir netikėta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar vienas "flat" šūdo krūvos darbas. Tokį su exel'iu arba paint'u darant gražiau gautųsi. Kaip ir sakiau taip ir sakysiu, blokų stumdymas, vientisos spalvos, eisvetas sukūrė pirmą "flat" dizainą, tuomet greensidui ir visi iš paskos lygtais tai gražu, nors nichują nes tai suknistų 30 minučių darbas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nejuokink, tu sakai ir matai tai ką nori matyti, bet dėja nematau jokių panašumų xdd
 

ps jei aš ir pasikėlęs tai čia mano reikalas, ką noriu tą darau, toks jau mano gyvenimo tipas, jums nepatinka ? jūsų problemos xd

ps Gustai tu rmt dauštas esi kažkoks, tu man čia rašai apie nemokamus darbus, kažką įrodinėji, bet nepagalvojai, kad save nužemini 9x ? su tokia administracija jau ir ne nuostabu, kodel sg krenta ;) įsivaizduoju tavo super kid samp serveri (Y)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar vienas "flat" šūdo krūvos darbas. Tokį su exel'iu arba paint'u darant gražiau gautųsi. Kaip ir sakiau taip ir sakysiu, blokų stumdymas, vientisos spalvos, eisvetas sukūrė pirmą "flat" dizainą, tuomet greensidui ir visi iš paskos lygtais tai gražu, nors nichują nes tai suknistų 30 minučių darbas.

Nusišnėkejai.. Tikrai ne Eisvetas sukūrė pirma FLAT dizainą  :funny:  :funny:  :funny:  :funny:  :funny:

 

Šis dizainas, bent jau man nelabai. Spalvas biški pakeist ir pora detalių dizaine ir būtų visai nieko toks darbukas. Bet šiaip, maladec! Tobulėk ir manau tapsi neblogu dizaineriu ateityje. Sėkmes.

 

 

Nejuokink, tu sakai ir matai tai ką nori matyti, bet dėja nematau jokių panašumų xdd

 

ps jei aš ir pasikėlęs tai čia mano reikalas, ką noriu tą darau, toks jau mano gyvenimo tipas, jums nepatinka ? jūsų problemos xd

ps Gustai tu rmt dauštas esi kažkoks, tu man čia rašai apie nemokamus darbus, kažką įrodinėji, bet nepagalvojai, kad save nužemini 9x ? su tokia administracija jau ir ne nuostabu, kodel sg krenta ;) įsivaizduoju tavo super kid samp serveri (Y)

Nekreipk dėmėsio į tokius :) Teisiog žmogus pats yra nieko nesugebantis ir dabar vadina kitus pasikelusiais, kadangi daro pinigus iš savo atlikto darbo.  :crazy:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nusišnėkejai.. Tikrai ne Eisvetas sukūrė pirma FLAT dizainą  :funny:  :funny:  :funny:  :funny:  :funny:

 

Šis dizainas, bent jau man nelabai. Spalvas biški pakeist ir pora detalių dizaine ir būtų visai nieko toks darbukas. Bet šiaip, maladec! Tobulėk ir manau tapsi neblogu dizaineriu ateityje. Sėkmes.

 

 

Nekreipk dėmėsio į tokius :) Teisiog žmogus pats yra nieko nesugebantis ir dabar vadina kitus pasikelusiais, kadangi daro pinigus iš savo atlikto darbo.  :crazy:

Patikslinu: "pirmasis įkėlė flat stiliaus samp dizainą".
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patikslinu: "pirmasis įkėlė flat stiliaus samp dizainą".

Dėl šito pritariu, tai buvo samp dizainas mazes, ir po to prasidejo jo ripinimai :D

o prieš tai kele visi realisim dizainus ir php 2007 metu šudo stiliaus.

Bet čia ne esmė, nėra kuom girtis.. aišku gerai kad žmonės susimaste ir eina prie mados, o ne paišo seniausius šudus.

Redaguota , nario EisvetArt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3320 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...