Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirmas dizainas [ CS:SOURCE ]


L00K.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3321 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

;dd mariukeviciau, taves palaukt irgi? pyragu dar pakepsiu jei noresi, pasnekesim, lyg bijociau kazkokio mulkio, 12 mecio, uz laido, kuris kiauras dienas / naktis sedi prie kompo.

 

eisvetart, tau tevas pasake, kai tu gimei, kad tu neigalus:/

xd bleet tu man taip žinok pakeli nuotaika, aš dar ne esu mates tokio jobnuto vaiko.

Žiurint į tave dabar suprantu kodėl gyvuliai savo vaikus ėda ;)

Redaguota , nario EisvetArt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

;dd mariukeviciau, taves palaukt irgi? pyragu dar pakepsiu jei noresi, pasnekesim, lyg bijociau kazkokio mulkio, 12 mecio, uz laido, kuris kiauras dienas / naktis sedi prie kompo.

 

eisvetart, tau tevas pasake, kai tu gimei, kad tu neigalus:/

Sėdi šūlėj už duc*ą ir sedėk, eik dar kam šlapios paown'int. Neįdomus man tie tavo verkimai dėl to amžiaus ir išsikrovimai nuo patyčių internetinei erdvei.

Redaguota , nario .mariukevičius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai jau visks, bazara baiget? ;d nes tik save duhinat vaikeliai, laukiu, ai pyragu pakept? :/ p.s eisvetart  ne esu mates tokio jobnuto vaiko.

Žiurint į tave

 

tai tu matęs mane, ar nematęs? apsispręsk? pyderase, lietuvišką sakinį išmok surišt, nes dabar siūlus mezgi per LT pamoką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai jau visks, bazara baiget? ;d nes tik save duhinat vaikeliai, laukiu, ai pyragu pakept? :/ p.s eisvetart  ne esu mates tokio jobnuto vaiko.

Žiurint į tave

 

tai tu matęs mane, ar nematęs? apsispręsk? pyderase, lietuvišką sakinį išmok surišt, nes dabar siūlus mezgi per LT pamoką.

Blioooooo, tu gali nieko čia nerašyti? čia vis tiek tas stumimas niekada nesibaigs. Eikit į pm.. :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3321 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...