Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirmas dizainas [ CS:SOURCE ]


L00K.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3321 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Tas jausmas, kai tavo pačio avataras, padarytas, su grandientu, ir juodu BG, daugiau nk nematau [ mariukevičius ]. EisvetART, nenori parodyt savo pirmą dizainą, kurį pats papiešei? Tau irgi pasiūle? Aš tau irgi pasiūlyčiau, nebepiešk tu gal nieko, ir nesivadink ART, nes nieko nematau gero, ant tavo avataro -.- Vejasas, be sarkazmo, nes jau nusibodęs jis..

 

Šiaip dizainas tikrai nėra gražus, bet tiesiog, Jūs irgi išmokit kritikuot viena kartą, ne taip baisiai sakykit, kad nebekurk ir panašiai, geriau siūlytumėt padėt, ar kažką panašaus.

Redaguota , nario L00K.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas jausmas, kai tavo pačio avataras, padarytas, su grandientu, ir juodu BG, daugiau nk nematau [ mariukevičius ]. EisvetART, nenori parodyt savo pirmą dizainą, kurį pats papiešei? Tau irgi pasiūle? Aš tau irgi pasiūlyčiau, nebepiešk tu gal nieko, ir nesivadink ART, nes nieko nematau gero, ant tavo avataro -.- Vejasas, be sarkazmo, nes jau nusibodęs jis..

 

Šiaip dizainas tikrai nėra gražus, bet tiesiog, Jūs irgi išmokit kritikuot viena kartą, ne taip baisiai sakykit, kad nebekurk ir panašiai, geriau siūlytumėt padėt, ar kažką panašaus.

 

Dizainas - visos detalės per daug didėlios, spalva negraži ir labai gaila, kad tik viena spalva parinkta. Šriftas netinka. Dizainas tikrai nėra gražūs.

toliau.

Tau pasako kritiką - taisyk. pvz.: šriftas netinka, tai keisk šriftą..

toliau. 

Avataras? tau pasako kažką apie žmogų? Jis nieko nereiškia. xDD

toliau.

Jei nemoki priimti kritikos - nekelk savo darbų.

toliau.

Aš ir uždėjau -rep, nes man nepatiko tavo dizainas, tikriausiai tam ir skirta reputacija. Jei patiko tema uždedi +rep, o jei ne -rep.

Pabaiga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū už kritiką, reputacija ne tam skirta, o tam, kad kiekvienas galėtu dėtis reputaciją kitam žmogu iš oro, pvz kaip tu man -REP uždėjai, tai aš irgi užmesiu tau :)

Aš tau -rep iki limito uždėjau, manau rytoi dar uždėsiu, o tu man atgal ok?

Suprask tokiu darbu niekas nekritikuoja, nes čia tau reikia viska aiškint nuo 0, tam yra teorijos pilnas google.

Redaguota , nario Vejasas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas jausmas, kai tavo pačio avataras, padarytas, su grandientu, ir juodu BG, daugiau nk nematau [ mariukevičius ]. EisvetART, nenori parodyt savo pirmą dizainą, kurį pats papiešei? Tau irgi pasiūle? Aš tau irgi pasiūlyčiau, nebepiešk tu gal nieko, ir nesivadink ART, nes nieko nematau gero, ant tavo avataro -.- Vejasas, be sarkazmo, nes jau nusibodęs jis..

 

Šiaip dizainas tikrai nėra gražus, bet tiesiog, Jūs irgi išmokit kritikuot viena kartą, ne taip baisiai sakykit, kad nebekurk ir panašiai, geriau siūlytumėt padėt, ar kažką panašaus.

Sakai nieko gero nematai mano avatare ? xddd jibat aš vahuje :D

Klounas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

karočia nelyskim jo supratimas kitoks.

L00k, jei toks kietas tai mesk man arba mariukevičiui ar eisvei pamatysi kas bus

Juokauji, aš niekada su niekuom ne einu gfx fightu, jie skirti tik tokiems vaikams kaip LOOK kuris nieko nemato mano avatare, tiksliau nėra efektų ir pnš, kas mane labai įžeidė, tsg avataras užėmė per daug vietos, ir efektai papraščiausiai netilpo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Juokauji, aš niekada su niekuom ne einu gfx fightu, jie skirti tik tokiems vaikams kaip LOOK kuris nieko nemato mano avatare, tiksliau nėra efektų ir pnš, kas mane labai įžeidė, tsg avataras užėmė per daug vietos, ir efektai papraščiausiai netilpo..

 Geriau nelysk pas tokius, nes po to užstums ant avataro, blogiausiu atvėju ir ant nick užstumti gali. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Malonūs jūsų žodžiai, grynai vaikai matos, supergamuose renkasi euriukus, nes bonkių nepriduoda į maksimą. kieti galvojat -REP užmete?:DD dėjau aš ant tos Jūsų reputacijos, man nėra tolko, vistiek retkarčiais tesilankau , eisvetART, o tau matos, kad sG realybė, robute tu nelaimings. :Dd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Malonūs jūsų žodžiai, grynai vaikai matos, supergamuose renkasi euriukus, nes bonkių nepriduoda į maksimą. kieti galvojat -REP užmete?:DD dėjau aš ant tos Jūsų reputacijos, man nėra tolko, vistiek retkarčiais tesilankau , eisvetART, o tau matos, kad sG realybė, robute tu nelaimings. :Dd

*Myliu SuperGames.lt* aš atvičiaju, aš dar nemates tokiu fruktu kaip tu xdd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3321 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...