Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4099 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

a2fd628e0276b0d44592f2709570c142719.jpg

Asylum Entertainment, Inc.
identityrpg.com

Kas yra "Identity"?
Identity yra MMO-RPG žaidimas, prie kurio Asylum Entertainment jau dirba kurį laiką. Šitas žaidimas nebus panašus į jokį MMO-RPG žaidimą, kurį Jūs esate žaidęs kadanors gyvenime. Žaidimas nėra paremtas leveliais ar dar kažkuo. Žaidimas paremtas Jumis, jūsų veikėju ir tą, ką Jūs norite su juo daryti. Identity tikslas, duoti žaidėjui visiška laisvę daryti jam ką jis nori. Sukurti kuo tikroviškesnę aplinką. Galbūt Jūs norėsite tapti šalies valdovu? Galbūt policijos pareigūnu ir kovoti prieš nusikalstamumą? Rinktis Jums. Taipogi žaidime galėsite dalyvauti nelegaliose lenktynėse, šaudyti dažasvydyje ir veikti dar begale dalykų. Jiems vardinti tiesiog nėra laiko. Galbūt Jūs trokštate gyventi saloje? Ne problema. Gyvenkie saloje, bei medžiokite ten gyvulius, ir taip išgyvenkite! Identity yra žaidimas skirtas daryti tą ką jūs norite ir tada kada jūs norite. Norite kitokio žaidimo stiliaus nei originalūs serveriai turės? Pvz. hardcore rp? Ne problema. Asylum teiks galimybę Jums patiems išsinuomoti serverius. Jeigu esate geras pilietis, galėsite atidaryti savo verslą, parduotuvę, o galbūt esate nusikaltėlis? Galėsite plėšti bankus, žmones, vogti mašinas. Viskas bus atvira kiekvienam žaidėjui.

Komanda
Identity yra vienas iš ambicingiausių projektų visame pasaulyje. Patys jo kūrėjai, šį žaidimą jau dabar drįsta lyginti su Grand Theft Auto V. Vienas iš pagrindinių komandos narių - Johnas. Du Johno esami ir buvę projektai yra Mortal Online ir Altis Life.

Mortal buvo pirmasis MMORPG žaidimas sukurtas ant Unreal variklio. Asylum Altis Life yra kol kas populiariausias RPG žaidimas pasaulyje, iš kurio ir atsirado įkvėpimas pereiti į kitą levelį - pradėti kurti Identity.

Kita informacija
Identity atsiras žmonių pagalba, nes tai yra Kickstarter projektas. Patys kūrėjai šį žaidimą prognozuoja išleisti per metus. Tai labai trumpas laikotarpis, todėl manoma, kad jie jau prie šio žaidimo dirba tikrai nemažą laiką.

Geriausias būdas pamatyti, ką ši kompanija bando sukurti - ateiti ir pažaisti gaming-asylum.com (Altis Life), o po to gautą rezultatą padauginti begale kartų.

Oficialus žaidimo traileris
https://www.youtube.com/watch?v=A0_hL7dWKHI

Interviu su idėjos autoriais (angl.)
(Šiame video autoriai daugiau šnekės apie galimybės: namus, darbus, verslus. Suprantantiems angliškai didelė rekomendacija pažiūrėti šį interviu)



PERŽVELGTI PROJEKTĄ KICKSTARTER.
ALTIS LIFE. Redaguota , nario seami
  • Teigiamai 1

2Df9Se5.png

Kickstarter projektas. Jei viską perskaitei, planuoja per metus išleist, nors pinigus surinko dar visai nesenai. Spėjama, kad jau kurį laiką dirba prie šio projekto.

Skaičiau skaičiau.. Bet šiaip man tokia plati informacija nelabai ir įdomi. Kadangi vien iš grafikų matau kad mano caro laikų senukas nepaveš tokio game.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

(redaguota)

Srsly? NET KOMPAS UŽLAGGINO.. ateinu ir taip identity, o kažkas su teamspeaku :DDD O poto video, afigieni.. Karočia, nežinau jeigu reikės pirkti arba bus nemokamas pirmass nusipirkęs lietuvoj būsiu.

DUDE

Redaguota , nario # Mantas

Tik rankas nusvilinus supranti - nahui pinigus! Jie prarija mus, girdi ir jų grąsinimus.

(redaguota)

Galiu pasakyt tik tiek, kad mano piniginė tikrai patuštės nors ir žaidimas būtų free to play. Jeigu jie tikrai įgyvendins šią idėja spėju šis žaidimas gali net pradėti konkuruoti su gta v ar kitais žinomais pavadinimiais ir net kelis aplenkti, nes tokio dalyko iki šiol dar tikrai nebuvo. Visi žaidimai turėjo savo sritį, o šis turės visas sritis viename žaidime kas yra tiesiog wow. #hypeisreal

Redaguota , nario Rin
(redaguota)

E jus nebesvaigit gta 5 bus geresnis kai išeis ant pc bus  negU ant ps 3 ant ps3 gerai bet ant pc dar geriau bus nes  grafika gersne bus 


Man tai kaškoks šudas ,  kai išleiš paziuresim ,  bet dabar nuomone kad šudas

Redaguota , nario f0ker

 

YouTube%2BBanner%2BTemplate.png

Uzsuk i mano kanala! Yra ivariu video ir jaigu patiks nepagailekite like ir subscribe!

E jus nebesvaigit gta 5 bus geresnis kai išeis ant pc bus  negU ant ps 3 ant ps3 gerai bet ant pc dar geriau bus nes  grafika gersne bus 

Man tai kaškoks šudas ,  kai išleiš paziuresim ,  bet dabar nuomone kad šudas

Kai išleis šį žaidimą ir GTA V ant pc ir tada kalbėsim o čia tas PS3 išvis ne į tema.. jie ne nuo ps3 kuria GTA V o nuo PS4/Xone atsigaunam gadanors jeigu esi girdėjas apie PS4 ir XONE konsole tada suprasi :)

(redaguota)

Manai? Manau traileris - ir žaidimas tas pats. Pagyvensim - pamatysim.

 

Prisiminkim „Watch Dogs“. Traileris atrodė labai įspūdingai su itin realistiškom grafikom, bet gavom visai kitokį produktą, kurio grafikos nėra tokios įspūdingos.

Tačiau negaliu neigti, kad UnrealEngine yra mano mėgstamiausias varikliukas. Žodžiu, pamatysim kaip čia bus.

Redaguota , nario meh

7f1d657af87f408184ad0da6852b802459ac03cb

 

 

 

 

R.I.P lukonic will be missed

 

 

2009-12-03 - 2016-12-29

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4099 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...