Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[DISKUSIJA] DRAGON BALL Z 2015


ManTas0111

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3298 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki , žiūrėjau internete ir kiek skaičiau rašė jog jau greitai planuoja išleisti naujausia dragon ball serijas , nežinau ar čia tikrai ar ne bet gal jūs kažką daugiau žinot arba tik dabar tai sužinojot .

Manau tai buvo mūsų visų vaikystės filmukas !

 

 

Čia lyg ir treileris įkeltas neprieš seniausiai 2015.03.01

Filmas ar Multikas pasirodys 2015.4.18 tai gal Lietuvoje vasara jau galėsime pamatyti :3

 

Redaguota , nario \\Mantas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal aš buvau kažkoks keistas vaikas...bet nepatikėsi, aš nežiūrėdavau :D Kelis kartus bandžiau, bet neužkabino, tai kol vaikai žiūrėdavo namie serija, aš kieme į sieną kamuolį spardydavau :D

Aš pamenu tikrai buvo smagu žiūrėti šitus filmukus , dar ir dabar pažiūrėčiau mielai .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš irgi žiūrėdavau atsimenu, iš vis kartais net neidavau prie PC sedėt, o pasijungdavau muziką ir isivaizduodavau kad esu super sajanas ir visokius kamehameha leidžiu, vapšė ten užsidaręs kambary nesamones darydavau, su meškiukais pliušiniais žaisdavau, tipo sajanai jie, kamehameha leidžia ir panašiai. Karoče... :D


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Aš irgi žiūrėdavau atsimenu, iš vis kartais net neidavau prie PC sedėt, o pasijungdavau muziką ir isivaizduodavau kad esu super sajanas ir visokius kamehameha leidžiu, vapšė ten užsidaręs kambary nesamones darydavau, su meškiukais pliušiniais žaisdavau, tipo sajanai jie, kamehameha leidžia ir panašiai. Karoče... :D

 

jooo man taip pat panašiai būdavo varydavom į kiemą , o dabar :D išeinu su draugais tik pagerti ... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal aš buvau kažkoks keistas vaikas...bet nepatikėsi, aš nežiūrėdavau :D Kelis kartus bandžiau, bet neužkabino, tai kol vaikai žiūrėdavo namie serija, aš kieme į sieną kamuolį spardydavau :D

ne tu vienas keistas tada, aš irgi, keista bet bandžiau ir aš žiūrėti, pažiūrėjas keleta kartu perjungiau kanala i Tv3 kur rodo Simpsonus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Čia bus naujas Dragon Ball filmas Fukkatsu no F ( Fryzo prisikėlimas ). Be to šis filmas bus Battle of Gods tęsinys. O versijos su subais manau reikės palaukti net iki rudens, jei ne dar ilgiau, nes kai buvo išleistas Battle of Gods reikėjo palaukti beveik metus kol internete atsirado paprasta versija, o tik dar po kokio mėnesio atsirado versija su subais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3298 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...