Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar verta rašyti Windows 8?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3214 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Ar verta rašyti Windows 8?  

49 balsai

  1. 1. Ar verta rašyti Windows 8?

    • Taip
      35
    • Ne
      14


Recommended Posts

Turiu Windows 8.1, buvo problemų su žaidimais, trūko kažkokių .dll failų sistemai. Ryja daug resursų, su žaidimais išvis nesuderinta. Dėliokit savo -rep, nesvarbu man jie. Šeip Windows 7 teko naudoti tik mokykloje, tai Windows 7 man kažkaip labiau geresni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu Windows 8.1, buvo problemų su žaidimais, trūko kažkokių .dll failų sistemai. Ryja daug resursų, su žaidimais išvis nesuderinta. Dėliokit savo -rep, nesvarbu man jie. Šeip Windows 7 teko naudoti tik mokykloje, tai Windows 7 man kažkaip labiau geresni.

Kiek lošiau žaidimų - visi ėjo sklandžiai, net CS 1.6 pasileido be problemų, kuris jau yra jau šioks toks senukas. Ryja resursų kur kas mažiau nei Windows 7, yra saugesni, spartesni. Jei dar SSD turi tai jie akimirksniu užsikraus.

Redaguota , nario Tormazas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu Windows 8.1, buvo problemų su žaidimais, trūko kažkokių .dll failų sistemai. Ryja daug resursų, su žaidimais išvis nesuderinta. Dėliokit savo -rep, nesvarbu man jie. Šeip Windows 7 teko naudoti tik mokykloje, tai Windows 7 man kažkaip labiau geresni.

Dėl resursų ryjimo tai išvis nesamonė suskeliai.. Pats naudojau ankščiau Windows 8.1 ir resursų sunaudojimas tikrai mažesnis buvo negu Windows 7. Dėl žaidimų tai tik vienintelis The Darkness II neveikia bet jis ir ant kitų operacinių sistemų buvo ta pati problema kaip ir man.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Žodžiu jau buvau pirma kart perrašiau win 7 ultimate, per savo klaiduma pažymėjau kad siustįs pačiam visus driver'ius, tai tupėjau be pc 2 sav..

Na jei nemoki susirast normalių driver'ių tai čia jau tavo problemos..

 

Nepezekit nesamones win 7 nebus atjungti

 Palaikymą galima sakyti atjunge jau šiais metais o jei rimtai tai jis dar tęsis iki 2020m. ir paskui jau Windows 7 vartotojai nebegaus saugos atnaujinimų ir taip toliau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kada bus išleisti tie 10? 

Turėtų išleisti šią vasarą.

 

Aš tai ištikrujų prie win7 pripratusi , tai man keistai žiūrisi tie win8 , bet čia kiekvienam pagal save , pasižiūrėk pasiklausinėk kas turi ir viskas , nuspresi :)

Kai ieškai naudos žaidimuose, tai rašaisi tas kas geriau veikia.

 

OP. Rašykis windows 8.1, kai bus Windows 10. Būsimuose 10-uose windowsuose bus naujas directx 12, kuris kiek girdėjau turėtų žymiai pakelti FPS, nes bando padaryti, kad žaidimai eitų ne per software, o tiesiai iš hardware. :s

čia man vienam su samp bedos ant win 8.1? :D

Yap, tau vienam.

Turiu Windows 8.1, buvo problemų su žaidimais, trūko kažkokių .dll failų sistemai. Ryja daug resursų, su žaidimais išvis nesuderinta. Dėliokit savo -rep, nesvarbu man jie. Šeip Windows 7 teko naudoti tik mokykloje, tai Windows 7 man kažkaip labiau geresni.

Prastus atsisiuntei. Geriausią išvis nusipirkti - gyvenime nebus problemų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3214 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...