Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4133 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pasiskaites jusu komentarus susidariau tokia nuomone , kad esat lyg kokios mergiotes as eiciau vien delto kad yra sansas sustipreti fiziskai ir netik, aisku neesu as toks super salies patriotas , bet zinant kad zmones kariaudavo del dabartines musu tevynes tai tikrai negaila stot su ginklu ir ginti savo TEVYNES . Juk nuo seno musu tevai , seneliai tarnavo armijoje ir nuo to nenumire :)

Kai buvau mažesnis, aš susikišdavau rankas po maike ir sakydavau kitiems, kad neturiu rankų. Restartindavau video žaidimą, kai jausdavau, kad pralaimėsiu. Miegodavau su visais pliušiniais žaislais, kad nei vienas nesijaustų atstumtas. Turėjau tą rašiklį keturių spalvų ir bandydavau iškišti visas spalvas vienu metu. Įpildavau limonado į kamštelį ir apsimesdavau, kad geriu alkoholinį gėrimąSunkiausias sprendimas, kurį reikėjo priimti, tai kurį nintendo žaidimą žaisti. Laukdavau už durų, kad kažką išgąsdinti, bet neišlaukdavau, nes atsibosdavo arba užsimanydavau į tualetą. Apsimesdavau miegančiu, kad nuneštų mane į lovą. Manydavau, kad mėnulis seka mano mašiną. Žiūrėdavau stiklu bėgančius lietaus lašelius ir įsivaizduodavau, kad tai lenktynės. Įsijungdavau kompiuterį vien tam, kad papiešti per Paint. Vieninteliai netikri draugai buvo tik tie nematomi. Dainuodavau duše. Prarydavau vaisių sėklas ir bijodavau mirti, nes medis išaugs mano pilve. Turėdavau sumuštus kelius vietoj sudaužytos širdies. Prisimenu, kai mes visi buvom vaikai ir negalėjom sulaukti kada užaugsim... Ką, po galais, mes sau galvojome?

Pasiskaites jusu komentarus susidariau tokia nuomone , kad esat lyg kokios mergiotes as eiciau vien delto kad yra sansas sustipreti fiziskai ir netik, aisku neesu as toks super salies patriotas , bet zinant kad zmones kariaudavo del dabartines musu tevynes tai tikrai negaila stot su ginklu ir ginti savo TEVYNES . Juk nuo seno musu tevai , seneliai tarnavo armijoje ir nuo to nenumire :)

 

Va čia tai stipru, seniuk!

tumblr_n143sgm87g1tpv44co1_500.gif

Pasiskaites jusu komentarus susidariau tokia nuomone , kad esat lyg kokios mergiotes as eiciau vien delto kad yra sansas sustipreti fiziskai ir netik, aisku neesu as toks super salies patriotas , bet zinant kad zmones kariaudavo del dabartines musu tevynes tai tikrai negaila stot su ginklu ir ginti savo TEVYNES . Juk nuo seno musu tevai , seneliai tarnavo armijoje ir nuo to nenumire :)

Tarnaut ir kariaut yra skirtinga, bet gerbiu už tokį apsisprendimą

Nes ją baigęs būsi rezerve karys, o užpuolus kam nors Lietuvą eisi kariaut, o kariaut nėra labai smagu. Be to, 9 mėnesius kruštis nėra makonumas

Na pagalvojus logiskai, nenori mokytis eik i armija. Cia juk visu pasirinkimas, studijuok ir niekas neims i ta armija, o jaigu pabaiges 12 klasiu sedi nieko nedarai, darbo neturi gyveni po tevu stogu tad armija kaiptik tiems zmonems.

Hello, U WOT M8?

Eičiau į kariuomenę, bet 9 mėnesiai? Tik laiko klausimas kada išvyksiu svetur, beveik metų tikrai nesinorėtų aukotis...

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

(redaguota)

Na pagalvojus logiskai, nenori mokytis eik i armija. Cia juk visu pasirinkimas, studijuok ir niekas neims i ta armija, o jaigu pabaiges 12 klasiu sedi nieko nedarai, darbo neturi gyveni po tevu stogu tad armija kaiptik tiems zmonems.

 

Mantai teisingai labai teisingai , tik vienas pastebėjimas :) ARMIJA yra rusų . Kariuomenė !

Redaguota , nario \\Mantas

Kiek žmonių tiek nuomonių :) Esmė, mano akimis, tokia, kad priverda valdžia košės visur o mums tenka srėbti ir kentėti :) Galit čia sakyt mergiotės ar kas, tačiau, logiškai pagalvokit, kodėl tik vyrus šaukia, kai vyrų ir moterų teisės lygios ? Kodėl mes turim gint valdžią (žinoma ir tautą, tačiau ne tauta priverda košės) ? Kas norės tas eis, jeigu mane pašauks, galės sėkmingai toliau šaukti ūkauti kad ir miške :)) Dėl 141 seime ar kiek ten jų, neketinu eikvoti, jog jų problemas tvarkyti. Prieš darant reikia mąstyti o ne, ima daro, paskui jau mąsto kai viskas gaunasi prastai... 

Kiek žmonių tiek nuomonių :) Esmė, mano akimis, tokia, kad priverda valdžia košės visur o mums tenka srėbti ir kentėti :) Galit čia sakyt mergiotės ar kas, tačiau, logiškai pagalvokit, kodėl tik vyrus šaukia, kai vyrų ir moterų teisės lygios ? Kodėl mes turim gint valdžią (žinoma ir tautą, tačiau ne tauta priverda košės) ? Kas norės tas eis, jeigu mane pašauks, galės sėkmingai toliau šaukti ūkauti kad ir miške :)) Dėl 141 seime ar kiek ten jų, neketinu eikvoti, jog jų problemas tvarkyti. Prieš darant reikia mąstyti o ne, ima daro, paskui jau mąsto kai viskas gaunasi prastai...

Asmeniškai moteris imti yra kiek amoralu, mano nuomone. O apie mūsų valdžią... Niekuo ji dėta. Tiesiog nori apsisaugoti, nes šalia mūsų yra kaimynė su gan agresyvia užsienio politika, o mes juk buvom tos valstybės okupuoti, mes esame geras taikinys.

Asmeniškai moteris imti yra kiek amoralu, mano nuomone. O apie mūsų valdžią... Niekuo ji dėta. Tiesiog nori apsisaugoti, nes šalia mūsų yra kaimynė su gan agresyvia užsienio politika, o mes juk buvom tos valstybės okupuoti, mes esame geras taikinys.

Pavyzdys tarkim dėl apsisaugojimo, pamatai du banditėlius, norėdamas apsisaugoti juos eitum apramint, bet gautum gerai atgal, tada kviestum gimines juos apramint ar tiesiog išvengtum to ? Čia lyginai ta pati situacija, būtų Dalia nekėlus balso, nes užtenka kelių rusų ir Lietuva okupuota, būtų gan normalu, tačiau čia matai kažką jau išradinėt bando. Žinoma, tai tik mano nuomonė, tačiau esme vieni supranta kiti ne :)

Asmeniškai moteris imti yra kiek amoralu, mano nuomone. O apie mūsų valdžią... Niekuo ji dėta. Tiesiog nori apsisaugoti, nes šalia mūsų yra kaimynė su gan agresyvia užsienio politika, o mes juk buvom tos valstybės okupuoti, mes esame geras taikinys.

Valdžia nieko dėta? Grybauskaitei mažiau stradalint reikėjo... Kas pas mus per tauta, kad renka tokią valdžią...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4133 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...