Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu Sarg.lt account'ą (verslas : 2520eu/min) ir MILIJONUS


n0l@G

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3351 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Supratote viską iš pavadinimo, parduodu sarg.lt account'ą , bei milijonus, jų turiu šiuo metu banke 113m ir taip pat turto, kurio vertė apie 100m.
Milijonus parduodu už serverio valiutą arba banko pavedimu. ( Labiausiai domina valiuta )

Account'ą parduodu už serverio milijonus, valiutą arba bankinį pavedimą. ( Labiausiai domina milijonai arba valiuta)

 

Account'o informacija:

  • Nėra vardinis.
  • Išties geras verslas.
  • Yra skin
  • Vip (neilgai)
  • vidutinis kiekis xp

 

/info:

365b92f0f4375bbce020ebfffaa6a88b784.png

 

/xp:

 a5b9be3fd09c72031a48ba2a2f082283560.png

 

/verslas:

68535fd1e44c7eadcb6619ced7905479939.png 

 

skin:

3e8abc6b88e027f6a9f904e8a6002baf546.png 

Plačiau skype p-o-f-k-a55
PIRMAS NEINU, NEBENT SU RIMTAIS ĮRODYMAIS IR ATRODYSIT PATIKIMI, ŽAIDIME ESU ŽINOMAS TARP RIMTŪ DĖDŽIŲ, SENBUVIŲ!
P.S. Kas nežinote ,1 SARG.lt valiuta = 0.29eu (ne SMS)

 

NESIŪLYKIT KREDITŲ BEI PAPILDYMŲ, GRIEŽTAI SAKAU, MAN JŲ NEREIKIA!!!!

 

Turimų pinigų kiekis:

59e80c8cbe52399d0838aa2f975ec493254.png

 

2015-02-18

Pardaviau arba kitaip taraint išsikeičiau visą acc į 60m, klientas ėjo pirmas, milai duoti iškarto (netgi 2m gražino, kaip nuolaidą :D )
Įrodymai:

ae6961fadb79d8c9258c3b4b8251227f594.png

Redaguota , nario n0l@G
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Laukiu patikimų ir rimtų pirkėjų! Perkant didelį kiekį iškarto susitartise už geresnę kainą :)

Patarimas, serve gali parduot. Nes yra daug "donateriu" per draugus pamėgink surast. Aš draugam vis parašydavau tai tie rasdavo. Bet pats niekada neieškot, neskelbk, ir nesirašinėkit per serva. Sakyk kad skp duotu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Zinau, zaidziu nuo 2011 sarge, tai jau daug ka zinau, beda tokia kad sarge visi absoliuiciai stengiasi apgauti, per daug mil praradau, todel ieskau patikimu, kad eitu pirmi arba su rimtai irodymais. (Srr uz nosines, tel rasau)

Mano tikslas versla pasikelti.

Redaguota , nario n0l@G
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Zinau, zaidziu nuo 2011 sarge, tai jau daug ka zinau, beda tokia kad sarge visi absoliuiciai stengiasi apgauti, per daug mil praradau, todel ieskau patikimu, kad eitu pirmi arba su rimtai irodymais. (Srr uz nosines, tel rasau)

Mano tikslas versla pasikelti.

Supranti, aš žn vieną gerą, arba netgi 2, kurie iš manęs yra pirkę, jei reikės - až.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3351 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...