Peršokti į turinį

Dėl programavimo pasirinkimo.


Gerart

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3369 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki iškilo man toks klausimas į kurį nežinau pats atsakymo. Mokiausi gana netrumpą laiką C++ daug neišmokau. Moku pagrindus. Sulaukiau ne vieną man patarimą ar kažką panašaus, jog C++ yra beprasmis reiktų mokintis kitokios kalbos, kad lengvai eitusi. Dabar man su C++ iškyla problemų. Kadangi pamokos kurtos ir nebaigtos dažniausiai tai visur maždaug sukuria If, for, while ir daugiau nebekuria. Tai noriu dabar pradėti nuo kažko kitokio lengvesnio, kai perprasiu tą lengvesnę kalbą tada eiti prie sunkesnių. Tai patarkit kokią kalbą siūlytumėte mokintis iš lengvesnių kaip naujokui tarkime? HTML nesiūlykite, nors tai ir nekalba, bet jau siūlė. Pagrindus kažkiek išmokau. 


 


Ir pasakykite jūs, nejaugi tas C++ toks beviltiškas? Kodėl mokina šitą kalbą tada 10 klasėje? Nes daugėlis sakė man tai.


 


Ir nesiūlykite Pawn kalbos, neveikia Sa-Mp, kad galėčiau kurti. Pawn irgi pagrindus mokėjau kažkiek. Amxx žinau yra lengva, bet nerandu pamokų lietuviškų, reiktų pradėti ieškoti angliškas, bet minusas, kad reikėtų analizuoti ne vien Scriptus, bet ir angliškus žodžius kaikuriuos, kad suprasčiau viską gerai.


(Čia tos žaidimo kalbos, jos panašios į C++)


 


Žinau, kad dar yra tokios kalbos kaip: Pascal, Python, C#, C, Java, JavaScript, Visual Basic, Delphi, Bo. Na ir daug kitų dar yra, kurių nelabai esu girdėjas. Iš šių kalbų esu susidūręs su Java, C#, C.


 


Gal yra kalba su kuria lengva išmokti? Labai mane motyvuotų ta kalba, su kuria matytusi rezultatas. Žaidimų nesitikiu iškart kurti, nes žinau kas yra išmokti kalbos. Su C++ esu daręs ne vieną programėle kaip: Kiek dienų liko iki naujų, žmogus parašo kiek jam metų ir išmeta kiek jis gyveną jau dienų, valandų, sec ir t.t.(netiksliai buvo padaryta, nes ėmiau kiekvieną mėn po 30 dienų), skaičiuotuvą, žmogus parašo slaptažodį per vieną consolę per kitą jis prisijungia prie savo meniu, gali pakeisti slaptažodį, bet manau naudojau tam blogą biblioteką ir pilnai mano sistemėlė neveikė, bet principas pavyko jos. Viska dariau su consolėm.


 


Tai dar kartą paprašysiu jog pasiūlytumėte kokia nors kalbą žaliam, nes viską pradėsiu iš naujo aiškintis. Atsiprašau už gramatines klaidas, neskaičiau teksto iš naujo, nes skubu dabar, bet mintį mano supratot ko noriu manau.? Ačiū iškart.


 


Alter, Yiin(ir kiti programišiai) - programišiai labai nešmeiškite, jei ką ne taip pasakiau, pataisykite. :)


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mokinkis Java. Su Java tikrai nėra sunku išmokti, kadangi viena iš populiariausių programavimo kalbų, tai ir pamokų pilnas internetas. Gali padaryt tiek pat kiek ir su c/c++, tik nėra ten tokių dalykų kaip pointeriai ir reference'ai ir sintaksė lengvesnė. Nereikia dažnai papildomų bibliotekų ieškoti, kad kažką sukurti, nes dauguma bibliotekų jau yra kai tik isirašai java.

 

O dėl c/c++, tai tikrai jos nėra beviltiškos. Pažiūrėk į populiariausias operacines sistemas pvz.: Windows, Linux, jos taigi su c/c++ programavimo kalbom parašytos. Ir šiaip c/c++ greičiausios programavimo kalbos neskaitant assembly, todėl jos tikrai yra geros, tik manau kiek sunkiau išmokstamos.

 

Beje pamokų lt kalba nesistenk ieškoti, jų tikrai daug nėra ir kaip pats sakai, tik parodo if, while, switch ir viskas, o angliškų pamokų daug daugiau ir tikrai nesibaigia su if pamokom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mokinkis Java. Su Java tikrai nėra sunku išmokti, kadangi viena iš populiariausių programavimo kalbų, tai ir pamokų pilnas internetas. Gali padaryt tiek pat kiek ir su c/c++, tik nėra ten tokių dalykų kaip pointeriai ir reference'ai ir sintaksė lengvesnė. Nereikia dažnai papildomų bibliotekų ieškoti, kad kažką sukurti, nes dauguma bibliotekų jau yra kai tik isirašai java.

 

O dėl c/c++, tai tikrai jos nėra beviltiškos. Pažiūrėk į populiariausias operacines sistemas pvz.: Windows, Linux, jos taigi su c/c++ programavimo kalbom parašytos. Ir šiaip c/c++ greičiausios programavimo kalbos neskaitant assembly, todėl jos tikrai yra geros, tik manau kiek sunkiau išmokstamos.

 

Beje pamokų lt kalba nesistenk ieškoti, jų tikrai daug nėra ir kaip pats sakai, tik parodo if, while, switch ir viskas, o angliškų pamokų daug daugiau ir tikrai nesibaigia su if pamokom.

 

Pirmiausia, nesutinku, jog CPP yra greičiausiai vykdoma programavimo kalba. Vien jau Python panaudojus psycho ir pythonGL gaunamas greitis yra 1.5x didesnis už C++.

 

O aplamai apie C++, tai jeigu ketini atlikti didelius mokslinius skaičiavus ar šiaip nori save pakankinti - mokykis ją. Tačiau klausimas, kodėl daryti viską sunkesniu būdu, kuomet su kitomis kalbomis galima viską atlikti paprasčiau ir greičiau?

 

Pradžiai patarčiau mokytis, kaip ir minėjo kolega aukščiau, JAVA. Taip, tai yra pakankamai sudėtinga kalba, tačiau jos galimybės yra labai plačios. Perkandęs JAVA, kitas kalbas išmokti bus kelis kart lengviau.

 

Sėkmės mokantis! ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Java tai nėra lengva kalba, bet kaip naujokui tarkim jūs ją pasiūlitumėte mokytis? Žinau, kad galimybės plačios java, bet gal yra kokia naudinga ir lengva kalba kaip naujokui? Nes laiko rasiu kitai kalbai išmokti, nes viską žadu ateityje panaudoti kaip darbui, o kadangi dabar noriu tai užsiimti, kad ir nepavyksta aš vilčių vistiek neprarandu ir noriu pasiekti visitiek savo tikslą. Tai dabar sumaniau pradėti nuo lengvesnių. Tarkim tiktų kurti žaidimus telefonui ar dar kam, bet čia su unity ir C# pagalbą daryčiau. Kadangi tai nėra lengva kalba kaip naujokui tai reiktų kažką kitko pradėti. Tiktų ir kurti tinklalapius na HTML kalba turiu ne vieną knygą ir mokiausi jau tos kalbos. O PHP kalba tai nežinau ji sunki ar ne, ar kaip naujokui tiktų.

 

Ir iš jūsų komentarų supratau, kad Java apsimokėtų ir naudinga būtų. Na norėčiau jos mokintis, bet su Eclipse problemų turiu, kompiliatoriumi, kad jis neveikia man.. Ir keik mačiau toje kalboje Switch,if ir for principas taspats, tiesiog išvedimo komandos truputėlį keičias. 

 

Jei jau Java pasiūlytumėte mokytis, tai gal žinote gerų angliškų pamokų? buvau radęs keletą lietuviškų Java tai jas panaudočiau įsivažiavimui. Ir gal žinote problemą kas gali būti su Eclipse, kad ji neveikia, meta error tik dabar neatsimenu tiksliai kokį. Youtube buvau radęs, sutvarkiau pradėjo kitą mesti, o dėl kito nežinojau ką daryti todėl uninstalinau ją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Asmeniškai aš pats pradėjau nuo Java, na, pradžioj kaip ir visuose gyvenimo aspektuose - buvo tikrai ganėtinai sunku, bet kas man padėjo ją greičiau išmokti, tai jog aš kodavau tai kas man tikrai patiko ir taip sakant aš koduodamas tiesiog žaisdavau. Anyway, Java turi kaip ir labiausiai pažengusią mano supratimu, C grupės kalbų sintaksę, tad kai sugalvojau išsibandyti savo jėgas su C#, radau ten labai panašią sintaksę ir iškart, be didesnių problemų parašiau norėtą programą. Bet kad ir kaip ten bebūtų, tai ne kartą esu girdėjęs, net ir iš mane daug ko išmokiusių žmonių, jog lengviausia pradėti yra nuo PHP kalbos. Bet... Asmeniškai manęs visiškai nedomina darbas su svetainėmis, o ir kalbos sintaksė man pasirodė kvailoka. Nežinau, žinojai tu tai, ar ne, bet HTML nėra kalba ir kad ir kas ten tiksliai sakant bebūtų, HTML yra lengviausia išmokti iš tavo visų išvardytų variantų. Bet asmeniškai aš tai to net nesimokinau, tiesiog dariau ko reikėjo, kai užsireikėjo ir padariau.

 

Parsisiųsk kitą Eclipse versiją, asmeniškai aš naudoju Eclipse Luna. Tai pat gali naudoti ir kitokį kompiliatorių, kaip netbeans...

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

....HTML nesiūlykite, nors tai ir nekalba, bet jau siūlė. Pagrindus kažkiek išmokau. ...

 

 

 

Nežinau, žinojai tu tai, ar ne, bet HTML nėra kalba ir kad ir kas ten tiksliai sakant bebūtų, 

 

Taip šitą žinojau, ir paminėjau.

 

 

Parsisiųsk kitą Eclipse versiją, asmeniškai aš naudoju Eclipse Luna. Tai pat gali naudoti ir kitokį kompiliatorių, kaip netbeans...

 

Ačiū, pabandysiu kitą kompiliatorių. Čia buvo kažkur tema, dėl tų kompiliatorių Java kalbai ir pamačiau, kad siūlo kitą, bet nu nesupratau kaip ten juo naudotis ir galiausiai pamačiau, kad ten demo ar kokia versija ir norint pilnai reikia mokėti pinigus. Na nemokėsiu pinigų pradžiai tikrai. Ateityje dėl to žiurėsiu. Tai dabar pabandysiu Eclipse Luna, jei nepavyks man jo tai NetBeans. Dėkui, kad padedi +Rep tikrai nepagailėsiu. 

 

Laukiu daugiau nuomonių.!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei nori nuo kažko lengvo pradėt - PASCAL, o poto jo dėka perprasi kitas kalbas netaip sunkiai. 

PHP - gali imti, nes yra C-like tai bus C-like šeimos grupės programavimo kalbas lengviau išmokti, nes sintaksė beveik vienoda.

 

 

Pascal niekur nepanaudosi.

Panaudosi, teisiog nemoki tu naudot :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aš pats dabar taip pat užsinorėjau programuoti. Nors ir esu trylikmetis vaikas kaip daug kas sako, tai aš pradėjau koduoti HTML paskui CSS ir dabar bandysiu programuoti PHP kalba, pats skaitau tutorialus iš W3Schools.com šitas webas man patinka tuo kad kai yra pavyzdžiai rodo patį kodą ir rezultatą, taip pat kai mokiausi HTML ir CSS (ne kalbų nežinau net kaip pasakyti :D) tai galėjai tą kodą ir keisti, tai irgi jei kažko nesupranti tarkim ar kas nors pasikeistų jei ten butu ne didžioji o mažodi raidė. kiek dabar dar to PHP perskaičiau tai nežinau nėra labai sunku visa tai, bet nu jau gal perskaičiau daugiau nei puse tų tutorialų tai visų funkcijų tikrai neatsimenu, bet kažkaip įtvirtinsiu tas žinias, po tutorialo dar visokie dalukai kažkokie eina kažkokios formos ar aks ten dar nežiūrėjau, gal per tą laiką viskas įsimins gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei nori nuo kažko lengvo pradėt - PASCAL, o poto jo dėka perprasi kitas kalbas netaip sunkiai. 

PHP - gali imti, nes yra C-like tai bus C-like šeimos grupės programavimo kalbas lengviau išmokti, nes sintaksė beveik vienoda.

 

 

Panaudosi, teisiog nemoki tu naudot :)

Kur tu matei pascali naudojat dabar?

Redaguota , nario ОVIS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3369 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...