Peršokti į turinį

Kuris geresnis pc ?

Recommended Posts

Siulyčiau imtiš varlės, matosi ten ir vaizdo plokštė geresnė 4GB o ten tikrai 2GB žaidimus turėtu iš varlės vežti ant ultra/high! na tiktai aš taip sakau kaip kiti nežinau, nesu labai geras specas bet sakau kurį aš imčiau jeigu turėčiau tiek lėšu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu nezinau.. man 1 procesorius nelabai patinka ir taip amd nelabai tokie. o 2 procesorius geresni bet vaizdo plokste nedaug geresne. geriause detis is daliu.

Paprasyk kokio Tormazo, Eimantasd, Vadilos sudes gal vienas is ju.

Redaguota , nario Mister.People
Nuoroda į komentarą

Žodžiu pats pagalvok , 1: geresnė vaizdūškė , ramų daugiau , bet jų dažnis mažesnis už kilobaito , o nuo dažnio ramų sparta labai priklauso , beje tų 8gb per akis pagal mane . Reikėtų dasipirktum .  Kilobaite kompiuteris turi SSD tai spartesnis diskas bus ir pats kompas , nu žodžiu tau spręst , o ten keli ghz po kablelio mažai ką ir sudaro :)

Žodžiu varlėj padarytas ten toks kompiuteris , kad visko sumesta daug ir belekaip , kad tau atrodytų , jog ten nesveikas pc , parašyta , kad kyla iki 4ghz , nors neesmė , kad ten koks procas chujovas ;)

Nuoroda į komentarą

tormazai ramu sparta 1866 o motinine palaiko 1600 neproblema cia? :D

beje antonimai nepirk niekad stacionariu suringtu proca gera ides dar kazka bet imes viena suda ir chuinia.

Redaguota , nario Mister.People
Nuoroda į komentarą

Pasiulykit tada ką nors, bet nedomina manęs pirkti dalis...

Jei nepirksi dalimis, permokėsi, nes būna įdeda detales neproporcingai arba įmetą kokią nors pigią detalę, pvz., PSU :)

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...