Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

PIRMAS DIZAINAS [KOMENTUOJAM]


KleF

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3374 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na jau išvardino kas blogai ir pnš. Bet juoką sukėlė Groja: Minedas - su gimtadieniu! :D

 

 

O šiaip visi nuo pradžios pradėjo irgi buvo klaidų klaidos, taip ir tau, jeigu tau patiko tai daryti, nepasiduok, bandyk ir bandyk!

Dėkui, bet noriu sužinot ar verta man tai daryt ar man įmanoma išmokt ar išeitu ir t.t. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėkui, bet noriu sužinot ar verta man tai daryt ar man įmanoma išmokt ar išeitu ir t.t. :D

Pieš ir piešk, ieškok kritikos, ir laikui bėgant pats nepastebėsi kad jau gali ir kelis eurus užsidirbti.

Viskas išmokstama

Redaguota , nario Rolandas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nors aš ir pats pradedantis bet manau turiu teisę i nuomonę. Kas bent jau man nesižiūri tai BG, navigacija atrodo biškį niūroka, išdėstymas ir reklaminis skydelis apačioj. O šiaip kaip pirmam darbui labai gerai, turėk motyvacijos tam reikalui ir manau greitu laiku pamatysim kažką woow. Aj dar pamiršau paminėt dėl renderių, jeigu karpai tai stenkis kuo švariau iškitpt kad neliktų baltų ar kokiu nors kitų dėmelių aplink ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nors aš ir pats pradedantis bet manau turiu teisę i nuomonę. Kas bent jau man nesižiūri tai BG, navigacija atrodo biškį niūroka, išdėstymas ir reklaminis skydelis apačioj. O šiaip kaip pirmam darbui labai gerai, turėk motyvacijos tam reikalui ir manau greitu laiku pamatysim kažką woow. Aj dar pamiršau paminėt dėl renderių, jeigu karpai tai stenkis kuo švariau iškitpt kad neliktų baltų ar kokiu nors kitų dėmelių aplink ;)

Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3374 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...