Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

"Trader - Greta" - žaidimai , raktai ir panš.


supppp

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3376 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

695f2e577c0cfd395402672c57efbab4576.png


 


 


Trader - Greta , kai tai? - Tai mano grupė , kurioje dažniausiai būna skelbiamos mano siūlomų daigtų ( žaidimu , raktų ir panš ) akcijos , šioje grupėje taip pat ateityje bus įvairiausi GIVEAWAY kuriuose , galės dalyvauti - visi esantys grupėje nariai ! Bus skelbiami statymų patarimai , bus sukurtos atskiros temos ir tose temose bus parašomi scameriai / apgaudinėtojai .


d34112091821d5b546d12feee3637933621.png


Kodėl yra verta ateiti į šią grupę?  ( 6 priežastys )


 


• Būdami šioje grupėje , pirmi gausite žinutes - apie vykstančias akcijas !


 


 • Stebėdami grupės veiklą - rasite naudingos informacijos , pvž : bus sudarytas scamerių / apgavikų sąrašas - ir manau prieš kažką pirkdami ir dvejodami , tikrai bus neprošal pasižiūrėti ar vartotojo nėra tame sąrašė!


 


• Būdami šioje grupėje , pirmi sužinosite apie vykstančius giveaway !


 


• Būdami šioje grupėje galėsite paprašyti norimų statymų patarimų , ir manau į dauguma prašymu bus atsižvelgta !


 


• Būdami šioje grupėje galėsi paskelbti savo skelbimus , pirkimus / pardavimus !


 


• Būdami šioje grupėje sužinosite apie vykstančius turnyrus , apie žaidimų atnaujinimus ir panš !


d34112091821d5b546d12feee3637933621.png


Norite užsisakyti žaidimą , ar tiesiog kažką nusipirkti?


 


Pirmiausia turėsite man pranešti kokio žaidimo / rakto / ar daigto norėsite . Aš jums parduosiu tą norimą dalyka , tik tada jaigu jus jį būsite užsisakė ( toks dalykas negalioja raktams ir daigtam ) ! Užsisakyti pradžiai galite tik vieną žaidimą - jį nusipirkę , galėsite ir kitą !


d34112091821d5b546d12feee3637933621.png


Kaip dėl patikimumo ?  :shok: 


 


Visų pirmiausia norėčiau iškarto pranešti , jog nemanau , kad eisiu pirma . Einu pirma tik tokiem žmoniem kaip " STEAM ŽAIDIMAI " ir panš . Apie mano reputacija : esu buvusi supergames moderatorė , šiuo metu turiu kelis teigiamus atsiliepimus , steam profilyje irgi turiu keleta . Grupėje mažai atsiliepimų , bet yra ! Kadangi dar nesu labai isivažiavusi į šią veiklą , tad pakolkas yra tik keletas žmonių kurie pirko iš manęs daigtu eidami pirmi , ir jie tikrai liko neapgauti , dėl kažkokių įrodymu ir kitų things į až ! Jaigu jau tikrai neinate pirmi tai galite nerašyti , o jaigu tikrai norite - galime su tarpininku , bet už jį mokėsite jūs  :) 


d34112091821d5b546d12feee3637933621.png


Kokie yra galimi atsiskaitymo būdai ?


 


PaySera ( mokejimai.lt )


SwedBank - pinigų siuntimas į mokejimai.lt saskaitą


Maxima - + papildomas mokestis už paslaugas


PayPal 


d34112091821d5b546d12feee3637933621.png


Kokie yra šiuo metu turimi daigtai ?


 


Šiuo metu turiu : 2x CHROMA keys - /vnt kaina - 1.6 EUR 


Nuolatiniams klientams taikomos nuolaidos


d34112091821d5b546d12feee3637933621.png


Kila klausimai  ? Norite susiekti , ar tiesiog kažką nusipirkti ?


 


Skype : coomingsoon. [ su tašku gale ]


Steam : spauskite čia


Arba rašykite man į supergames asmeninę žinutę


d34112091821d5b546d12feee3637933621.png


Steam grupė "Trader - Greta" - spauskite čia


 


  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

http://www.supergames.lt/topic/194148-giveaway-csgo-m4-asiimov-field-tested/ na čia esi apgavus daug žmonių, tai net nežinau.

Tikriausiai man žmones po 5 eurus davė , kad dalyvautu giveaway ? :DDDDDD

Nesvarbu kas ir kaip nutiko , asmuo vistiek gavo prizą ;)

Pats asmuo gali patvirtinti

 

HERE U GO

http://gyazo.com/79ea1005277226a89d0da2757e2bd9bc

Redaguota , nario `Greta
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal ir patikima, bet labai nemandagi persona, teko žaisti vakar roundą, tai tik keikėsi, bei elgėsi įžuliai ir kaip aišku, tokio amžiaus pievas šnekėjo.

Taigi, ką noriu pasakyti - geriau pirkti iš kitų selleriu, kurie bent elgiasi kaip padorūs žmonės. ;)

Vakar žaidei su manimi ? :DDDDDDDDDD

Vakar tik su draugu ėjom 2 matchus ir viskas , gal neskraidyk :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3376 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...