Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[GIVEAWAY] CSGO + M4 ASIIMOV FIELD TESTED


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3421 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki !


Kadangi jau nebelabai žaidžiu tą CS:GO , kadangi jau atėjo mokslai , o pažaist gražiai vasarą ir tegalėjau . Kad nestovėtu man tas CSGO nusprendžiau jį atiduoti kažkam , kam labiau jis rūpi . Nebemanau , ar išvis dar žaisiu tuos žaidimus , nes ir labai daug kas kritikuoja mane , ne tik realybėje bet ir čia ! PRANEŠU , jog CS:GO paskyra nėra kokia eilinė , joje yra “M4 ASIIMOV ( FIELD TESTED ) kuris yra vienas iš žinomiausių ir vertingiausių CS:GO SKINŲ . Šio skino nesiruošiu pardavinėti , nes nelabai dabar turiu tokias galimybes su BANKU , ir tiesiog nelabai norisi parduoti , geriau , jog kažkoks kitas žmogus su juo žaistu , o tiesiog nenumestu kaip aš ! Nėra tas skinas “IŠ PAČIŲ BRANGIAUSIŲ” , bet nėra ir pigus / T.Y ne visi tokį turi , ar gautu . Jo kaina “STEAM MARKETE” 35,76 EURO ~ 124 LT . Kadangi šis daigtas vertingas , ir kaip minėjau ne visi tokį turi , norėčiau , jog perskaitytumėte ką reikia daryti ir reikalavimus .


REIKALAVIMAI :


Duoti TRADING CARDS – Norint dalyvauti šiame giveaway turite duoti 2 trading cards  / tokios korteles . Jai duosite daugiau nei 2 korteles , šansas laimėti bus didesnis .


Giveaway bus baigtas , kai bus susirinke daug dalyvių . Rinkimas bus daromas RANDOM.ORG budu , ir bus filmuojama , kad nelaikytūmėte mane apgavikė ir pnš.


Pačioje apačioje bus STEAM TRADE linkas , ant kurio paspaudos duosite korteles ( minimum 2 ) . Irk ur apačioje bus kairėje pusėje NOTE parašysite savo nicką , arba galite pridėti mane prie STEAM kontaktų ir ten duoti korteles .


SĄRAŠAS DALYVIU: ( pradiniai skaičiai - apačioje , atsiras dalyvių - padidės skaičius )


1-NoFear


2-NoFear


3-NoFear


4-NoFear


5-NoFear


6- NoFear


7-aTa


8-aTa


9-aTa


10-aTa


11-Kęstutis M


12-Kęstutis M


13. Martynas .S


14. lukyzas


15. lukyzas


16. lukyzas


17. lukyzas


18. lukyzas


19. lukyzas


20. lukyzas


21. lukyzas


22. lukzyas


23. lukzyas


24. lukzyas


25. lukzyas


26. Mindaugas A


27. Mindaugas A


28. Mindaugas A


29. Mindaugas A


30. Lukas.P


31. Lukas.P


32. Lukas.P


33.aTa


34.aTa


35.aTa


36.aTa


37.aTa


38.aTa


39.aTa


40.aTa


41. Ichiban


42. Ichiban


43.Ichiban


44.Arminalz


Kaip duoti korteles?


Pakvieskite į steam kontaktus - http://steamcommunity.com/id/naviforever


TRADE OFFER - http://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=189633318&token=eLp53xeK


Arba nusiuskite offer su savo kortelėm , ir kur apačioje kairėje bus NOTE ar kažkas tokio parašykite savo NICKĄ supergames.


MINIMUM 2 kortelės , jai duosi daugiau nei 2 ŠANSAS DIDESNIS , kadangi busite irašyti ANTRĄ KARTĄ


Taisyklės gali būti redaguotos , kai redaguosiu pranešiu ANT SUPERGAMES sienos , ir pačioje temoje – SEKITE TEMĄ .


DUK


1. Kodėl darai tokį giveaway? Nes kaip minėjau nebelabai turiu laiko , ir kaip tik šiandieną susigražynau SUPERGAMES paskyrą


2. Kodėl neprašai pinigų ar kažko kito? Man reikia kortelių seto , ty rinksiu korteles 


3. Kodėl mes duosime korteles į paskyrą , kuri atiteks laimėtojui? Kadangi kitoje paskyroje dar kelios dienos steam GUARD .


4. Kaip rinksi laimėtoja? RANDOM.ORG VIDEO , arba tiesiog twitch.tv


5. Kaip patekti į GIVEAWAY? Tiesiog duoti ne mažiau kaip 2 korteles , ir komentaruose parašyti , jog davėte .


6. Kaip duoti korteles?


Pakvieskite į steam kontaktus http://steamcommunity.com/id/naviforever


 


TRADE OFFER - http://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=189633318&token=eLp53xeK


7. Kada baigsis GIVEAWAY? Kelių dienų bėgije.


8. Ką daryt , jai dar yra neaiškumų? Viską rašyti šioje temoje .


 


VISKAS GALI BŪTI REDAGUOJAMA , TAD PRAŠOME SEKTI TEMĄ . Apie visas redagacijas bus pranešta temoje .


Neaiškumai ? Prašome klausti ČIA!


LAIMĖTOJAS BUS IŠRINKTAS ~3 ar mažiau dienų begyje


BŪTINAI PASKAITYTI VISKĄ , O SVARBIAUSIA TAI , KAS PAŽYMĖTA RAUDONA SPALVA!


Sekmės!


Redaguota , nario Greta
  • Teigiamai 6
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3421 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...