Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Red-County.LT Gamemodas


Trepsius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3036 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, žmogus apgavo žmogu, sakė atsilygins domenu, jis sutvarke gm nes nepasileido ir liko sukčium kad prašė susimokėt už paslaugą.

 

GM: http://www47.zippyshare.com/v/31781124/file.html

SQL: http://www43.zippyshare.com/v/22664852/file.html

 

Forumo failu kam reikės į PM.

 

Gal kam nors pravers šis editas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks tu kietas omg ... Vaikai jus buvo tartasi už pamoka o ne už padarymą plius nežinau kaip pasitikėti Ovidijų - www.red-county.lt/forumas nulaužtas kaip tokem žmogui pasitikėti sakiau , kad už pamoka sumokėsiu o ne už padarymą jo skype  - ovidijus-17 ... Vaikai kieti gm paplatine ir nulauzė forumą labai kietus pavaidinti nori 

Viską keli žmonės stebėjo kaip jis rašinėjas su tavim, nebuvo kalbėta apie pamokas. Buvo kalbėta padaro darbą tu susimoki. Jis taip ir nesulaukė atsiskaitymo už paslaugą. Taip kad nekaltink kitu kaltink pats save. + ne jis viską sugadino jis tik į grupe numetė visus prisijungimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Va irodymas kad toki "Vaikai" yra nepatikimi, paprasai pagalbos pavogia failus ;) sitas gm sudas, vos ne pradine versija, net forume nebuvo surasyta tiek atnaujinmu kiek buvau padares po...

Ir tu nebeverk. Patys kalti kad prašėt pagalbos paleist serverį ant VPS sutvarkė klaidas viską susitarėt kada bus užmokestis. Pats lukas atsiuntė visą GM. Ir šioje situacijoje jis pats kaltas liko. + dar jis skolingas

Koks jis įkūrėjas ? Jam turėjo būti sumokėta už pamoka bet jis maldavo pinigų už padaryta kas ką ten 

Pala paprašysiu chat'o kas buvo susitarta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Va irodymas kad toki "Vaikai" yra nepatikimi, paprasai pagalbos pavogia failus ;) sitas gm sudas, vos ne pradine versija, net forume nebuvo surasyta tiek atnaujinmu kiek buvau padares po...

http://www.supergames.lt/topic/205412-wwwplayzonelt-aferistai/visi žinosim , kad playzone blogi žmonės jais pasitikėti tas pats kas pasitikėti rūsų kareiviu su ginklu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir tu nebeverk. Patys kalti kad prašėt pagalbos paleist serverį ant VPS sutvarkė klaidas viską susitarėt kada bus užmokestis. Pats lukas atsiuntė visą GM. Ir šioje situacijoje jis pats kaltas liko. + dar jis skolingas

Pala paprašysiu chat'o kas buvo susitarta.

1. Aš neverkiu.

2. Aš nieko neprašiau, nemaišyk, aš dirbau ties gm, visa kita užsiime lukas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Aš neverkiu.

2. Aš nieko neprašiau, nemaišyk, aš dirbau ties gm, visa kita užsiime lukas

Tai jo kaltė kad atsirado GM čia. Manęs nekaltinkit aš ne prie ko čia. Paprašė įkelt, įkėliau.

http://www.supergames.lt/topic/205412-wwwplayzonelt-aferistai/visi žinosim , kad playzone blogi žmonės jais pasitikėti tas pats kas pasitikėti rūsų kareiviu su ginklu 

Prie ko čia playzone ir rūsų karys su ginklu? :D WTF???? :DDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3036 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...