Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Red-County.LT Gamemodas


Trepsius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3067 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai jo kaltė kad atsirado GM čia. Manęs nekaltinkit aš ne prie ko čia. Paprašė įkelt, įkėliau.

Prie ko čia playzone ir rūsų karys su ginklu? :D WTF???? :DDDD

Prisižaidei. Už kibernetine ataka pareis nesveikai didelė baudą. Kurį sieks tavo 2-3 atliginimus.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patys kalti esat. Beto netikiu kad turi 18+ ir esi sukūręs šeimą ir esi nebevaikas. Jei ne tai prašom kitu vaikais nevadint.

Tu atsigauk biški, pievas jau rašai, matos galva nuo kompo perkaito

Isitikink kiek mane metu o tada mane vaiku vadink bei netersk lt kalbos nevykeli.. o as kaip ir sakiau uz Ovidiju ;) gerai padare su forumu :D

Man giliai *Myliu SuperGames.lt* kiek tau metu, nardyt eik į skype.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DDD "nardyt" :DD Prajuokinai :DDD kad  ir taip nieko nesugebi tai dar cia postini kaska? eik ir sedek pasislepes uz krumu be lapu :DD tikrai nieks nematys :D dar karta pasakysiu esi nevykelis ^^

Nemoku, tu palyginus su manim nieko nemoki gyvenimo auka, sako nevykėlis :D atsigauk, kiek map darbų esu pardaves, tikrai daugiau už tave pasiekes

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemoku, tu palyginus su manim nieko nemoki gyvenimo auka, sako nevykėlis :D atsigauk, kiek map darbų esu pardaves, tikrai daugiau už tave pasiekes

 

 

 

 

:DDDDDDDDDDDDDDDD map darbu? :D as mappinimu neuzsiemu tavo ziniai.. :D o moku uz tave dvigubai ar net trigubai daugiau tesiog sampas nedomina ^^ 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisižaidei. Už kibernetine ataka pareis nesveikai didelė baudą. Kurį sieks tavo 2-3 atliginimus.

Kibernetine ataka ? Nejaugi ? Atsiuntė jis pats viską, manęs paprašė tik įkelt nes užbanintas ovio acc. Taip kad .. + Nesumokėjo už paslaugas

Nemoku, tu palyginus su manim nieko nemoki gyvenimo auka, sako nevykėlis :D atsigauk, kiek map darbų esu pardaves, tikrai daugiau už tave pasiekes

Tu nelygink jo su savim :D Jis už tave daugiau pažengęs ... Palyginus tu su manim esi niekas ... Aš daugiau panu apturejau po savo kaldra, nei tu map darbu esi pardavęs ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar viens idijotas, matos vien vaiaki renkas, smaukos prieš kompo ekrana o po to giriasi kad su panom bendrauja, geriau eik su savo dešine žaist o ne supergames sedėk

Ps. Išmok lygint tikrove su kibernetine erdve ;)

Pas tave tikrovės nėrą, map darbus darai tampydamas žąsį, o tu įsitikinęs kad aš dročinu kaip tu? Aš pvž turiu tiek daug veiklos ne prie pc kiek tu dar neturėjęs prie pc ... Įšeik į lauką, pamiršk savo šūdservius, susitaikyk su realybe, ir eik dirbt nep*sęs man proto. Bėk skustis mamai,tėčiui kad toks kaip tu degradavo sedėdamas prie PC. Gali net neberašyt nes kaip bebūtų keistą man tavo nuomonė nėra įdomi. Pats lukas sakė Ovidijui platint, jis atsiuntė aš paplatinau, kame problemos ? Pyksti? ohh kaip gaila ..

Tiesa sakant, dar geriau jai jis padarė, ar taip sunku buvo keletą eurų ar litu sumesti ir sumokėti už žmogaus darbą? Ačiū priglausiu.

Ko norėt lietuviai ... Visi gi norim viens iš kito pasipelnyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas tave tikrovės nėrą, map darbus darai tampydamas žąsį, o tu įsitikinęs kad aš dročinu kaip tu? Aš pvž turiu tiek daug veiklos ne prie pc kiek tu dar neturėjęs prie pc ... Įšeik į lauką, pamiršk savo šūdservius, susitaikyk su realybe, ir eik dirbt nep*sęs man proto. Bėk skustis mamai,tėčiui kad toks kaip tu degradavo sedėdamas prie PC. Gali net neberašyt nes kaip bebūtų keistą man tavo nuomonė nėra įdomi. Pats lukas sakė Ovidijui platint, jis atsiuntė aš paplatinau, kame problemos ? Pyksti? ohh kaip gaila ..

Ko norėt lietuviai ... Visi gi norim viens iš kito pasipelnyt.

Man giliai *Myliu SuperGames.lt* ant to gm, čia yra šūdas, pas mane naujausia versija tik, tad papūsk šuniui į uodėgą. Ir apie realų gyvenima man proto nepisk, aš nekirpiju prie kompo ir nesiardau dėl kažkokių gm. Tu čia gali free-postint, bet man bus *Myliu SuperGames.lt*, nes atsibodo skaityt tavo atmazus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man giliai *Myliu SuperGames.lt* ant to gm, čia yra šūdas, pas mane naujausia versija tik, tad papūsk šuniui į uodėgą. Ir apie realų gyvenima man proto nepisk, aš nekirpiju prie kompo ir nesiardau dėl kažkokių gm. Tu čia gali free-postint, bet man bus *Myliu SuperGames.lt*, nes atsibodo skaityt tavo atmazus.

Nesiardai? O ką dabar darai? Aš pvž šiandien neturiu ką veikt, tai atsisėdau prie kompo pasimokint HTML/CSS :) O tau trūgdo kad aš kažką bent darau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3067 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...