Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kuris jusu nuomone geresnis/praktiskesnis [ Samsung galaxy s5 VS Iphone 5s]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4191 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

  

26 balsai

  1. 1. Kuris ?

    • Samsung galaxy s5
      10
    • Apple Iphone 5s
      16


Recommended Posts

Jau, kad 5s iPhonas nedū-ta lengvai, tai garantuoju, lyginant su 4/4s, kurio paviršius visas stiklinis, o jau 5/5s turi aliuminius paviršius ir tikrai nedūžta greit, o nusipirkus kokį kokybišką BELKIN dėkliuką apie dūžimą net kalbos nėra.

 

 
 

iPhone 5s nuo 4s skiriasi sparta, tikrai skiriasi, 5s dar greičiau reaguoja, greičiau viską krauna, o dėl kainos nusišnekėjai, 5s nekainuoja tokių pinigų, apie kokius kalbi.. :D 3000 litų? Na nebent žiūrėjai "Lux edition", kur paauksuoti ar su deimantais puošti, skelbimuose 5s gali rast tikrai iki 1000 litų. Dėl baterijos taip, iPhone minusas, kad ilgai nelaiko. Pulso matuoklis pagal mane be ryšio, nors ir ant 6 iPhone yra ši "naujovė", tarkim man jo nereikia, turiu rankas ir tą pulsą galiu pats pasimatuot, taip kad čia nėra pretekstas rinktis Samsung'ą, ekranas kuo geresnis? :D didesnis? iPhone ekranas geriau spalvas rodo, maloniau net žiūrėt. Dėl filmavimo ir fotografavimo po vandeniu vėl pasikartosiu, yra tikrai gan kokybiškų priedų gamintojai "BELKIN", ten rasi įvairių dėklų, su kuriais irgi galėsi tą patį daryti su iPhone po vandeniu. Dėl nusiskundimų irgi, iPhone 5s išleidus kažkoks brokas ar kas buvo dėl baterijos, bet visgi Apple netylėjo, pranešė ir keitė jas nemokamai į tinkamas. Tad visi tavo išvardinti privalumai ir trūkumai nėra pretekstas pirkti Samsungą, nu nes visi žino, kad jis pradės lagint, ne taip, kaip Apple gaminiai.

Pasiskaityk atidžiau, jis rašo apie iphone kainą :) samsung s5 kainą rašo +- 1500 :)

Vienas asmuo buvo parašęs kad Iphone 4 nuo 5 nesiskiria. Dėja IOS (Jailbreak) turi žymiai daugiau galimybių negu rootintas androidas Vien tik dėl to malonu su IOS kad jeigu realiai padaro klaidų. Greitai jas tvarko su kitu update. Tai kad va. Žaidimai programos yra optimizuojami daugiau ant flagmanų. Specialiai kurėjų. Kad atspindėtų tikroji ios galia. Visi sako kad pas mane 8mgpx kamera ir aš kietesnis aš su iphone 4 kameros kokybe lenkiau ne vieną :D

HARD-UCP comming soon.

Hmm esu prieš ios nes koks bebūtu inferface gražus ir geras jo vidus visada supuves tavo vietoj imčiau iš Xperia arba Htc telefonų.

O kas ten supuve? Pasakyk saziningai, ar esi kada nors bent naudojes iOS? (bent pora dienu)

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4191 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...