Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienintelis clash of clans klanas Lietuvoje turintis savo forumą!!


MbIL

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3398 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Istorija.


Šio klano istorija labai įdomi, viskas prasidėjo kai aš dar atėjau į 40 narių klaną "lietuva", ten nuolankiai doneitinau, bendravau, padėdavau ir kariavau, to meto klanas manyje įvželgė potencialą, taip diena iš dienos aš pasiekiau gerbiamiausio vardą klane, vadovavajau gal mėnesį tuometinis lyderis buvo neaktyvus, bet klanas ir toliau sėkmingai funkcionavo co-lyderių dėka, ilgainiui man tas nepatiko ,narių mažėjo, jie buvo nepatinkinti lyderio neaktyvumu, ir štai vieną ryta šovė mintis - įkurkime klaną. Įkūriau klaną pavadinimu "lithuania gold", palikau duomenis prieš išeidamas, tik sukūres iškart sulaukiau 8-ių narių antplūdžio visi buvo savi viskas buvo gerai, paskui pas mane perėjo ir ištikimiausi mano co-lyderiai t.y. Arūnas ir Deimantė. Jie taip pat paliko duomenis kur juos rasti, po jų jau atėjo dar apie 30 žmonių. Buvo smagu. Klanas funkcionuoja iki šiol tik vieno žmoguas dėka - Arūno , jei ne jis ir jo išsispyrimas, labai stipriai abejoju ar iki šiol mes būtumėm gyvave. Taip aš abejojau, bet dabar ne mes gyvuojam ir dabar.


Mūsų forumas: www.lithuania-gold.us.lt


 


Klano informacija:


ee005b1ceec9ff6009495dbf51b42288739.PNG


 


Laukiami visi norintys.


Redaguota , nario MbIL
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Hmm,o priimtumėt neturintį 50lvl,kuris yra Silver I,greitai kylantis ir aktyvus?

taip žinoma,

 

Kadangi ant us.lt(nereklama) abejoju ar bus su licenzija  :D

 

Va ka pamaciau ant kito ju diz. AulUTqP.png

 

mes šio dizaino nenaudojame todėl čia būna tik bandymai :)

Esmė tame, kad šitam žaidimui nerreikia forumo, viską tu gali aptarti žaidimo chate

 

kartais reikia ir net labai reikia:)

Redaguota , nario MbIL
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lietuvoje forumus turi dar keli kiti klanai, vienasi iš jų Lithuanian Crew, bent turėjo, kaip dabar nebežinau. Ir kažkas ten sakė, jog šitam žaidum išvis nereikia forumo, pritariu, nes čia yra online žaidimas, kuriame galima rašinėti ir paprastai. Bet vistiek palaikau idėją dėl forumo ir sėkmės plėtoti klaną!

Redaguota , nario Soul Fusion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lietuvoje forumus turi dar keli kiti klanai, vienasi iš jų Lithuanian Crew, bent turėjo, kaip dabar nebežinau. Ir kažkas ten sakė, jog šitam žaidum išvis nereikia forumo, pritariu, nes čia yra online žaidimas, kuriame galima rašinėti ir paprastai. Bet vistiek palaikau idėją dėl forumo ir sėkmės plėtoti klaną!

Ačiū.

 

Buvau klane, nebendraujantys jūs. Bet šiaip gal ir paeis.

Bendraujame tik klano reikalais :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3398 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...