Peršokti į turinį

[Programavimas] Nuo Ko Pradėti ?


Rolas*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3412 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi norėčiau pradėti mokytis koduoti kaką, pats nežinau ką pvz koke mini web sistema susijusia su sa-mp kad pvz ir koke vvp bet kaip ta padaryti jai nežinau kaip pradėti koduoti nes visgi tokie dalykai gimsta koduojant nežionauar reikai kažkokių programų, tai todėl klaisių jūsų ar reikia, nuo ko pradėti esu visiškai žales ir net nesu prisilietes prie jokio kodo esu žurėtojas vvp sistema tk viena karta vakar kai sugalvojau imtis mokymosi teiog nelabai supratau kaip išgaunama informacija iš to mysql šaltinio ačiū kas pades man mokytis gal turit kokiu pamoku Video ar pnš numeskit linką :)


 


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, galiu patarti pasieškoti sau pagalbos: 3ligijus.lt - HTML, CSS, JavaScript ir kitokios programavimo pamokos. Toliau yra Youtube: 3dev - PHP ir kt. Žodžiu, kad ir ką, kad ir kaip nori kūrti, reikia daug darbo, daug nervų sugadinsi, ar šiaip, kad ir kaip bus sunku, jei nori išmokti, mokinkis , o nemesk visko. Sėkmės

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, galiu patarti pasieškoti sau pagalbos: 3ligijus.lt - HTML, CSS, JavaScript ir kitokios programavimo pamokos. Toliau yra Youtube: 3dev - PHP ir kt. Žodžiu, kad ir ką, kad ir kaip nori kūrti, reikia daug darbo, daug nervų sugadinsi, ar šiaip, kad ir kaip bus sunku, jei nori išmokti, mokinkis , o nemesk visko. Sėkmės

Būna Jai susigaina pvz pora h sedi o jai kažka tikrai nerealaus tai ir pora d kuri ir pvz kažkasprisedes prie pc ištrina taip sunervina del to jau 3 monitorius teko pakeisti :(( Bet po kiek laiko vėl pradedavau kurti ir iki galo dakuriu pvz koki mapp/skript darba ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3412 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...