ruklao

Žaidimų turnyrai

Recommended Posts

krc tam samp metu daugiau nei mano senoliui...grafika irgi leva...geriau ka nors protingesnio sugalvokit o ne samp...dar dm taj isvis...dm yra primityvus dalykas,saudaisi ir viskas...wow kaip ydomu...

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
krc tam samp metu daugiau nei mano senoliui...grafika irgi leva...geriau ka nors protingesnio sugalvokit o ne samp...dar dm taj isvis...dm yra primityvus dalykas,saudaisi ir viskas...wow kaip ydomu...

O tai sakai kad cs grafika gera? :lol:

Koks skirtumas kokia grafika samp.Visai gera grafika pakankama ir nesakyk kad leva grafika uz cs geresne.O tai ka tu sakai kad saudais ir viskas per DM ? O tai ka per cs veiki vazinejies su masinom ? :D Taj jug per cs irgi saudytis tegalima.

Dalintis šį pranešimą

Nu gerai tarkim norit SAMP turnyro, bet kokia būtų turnyro esmė? Pavizdžiui CS'e susirenka komandos ir zaidžia kas pirmi laimės 16 roundų ir pan. O ką reikėtų daryti SAMP'e?

P.S klausiu dėl idomumo, nes SAMP dar nesu žaidęs.

Dalintis šį pranešimą

O tai sakai kad cs grafika gera? :lol:

Koks skirtumas kokia grafika samp.Visai gera grafika pakankama ir nesakyk kad leva grafika uz cs geresne.O tai ka tu sakai kad saudais ir viskas per DM ? O tai ka per cs veiki vazinejies su masinom ? :D Taj jug per cs irgi saudytis tegalima.

plpl...kur tu matei kad as sakyciau kad cs lost?as cs nemegstu...as dabar losiu nes is senu laiku mane draugas pakviete y klana,taj *Myliu SuperGames.lt* tu sakai kad as uz cs?!siulyciau ant cs nebent kz ant speed`o,ant samp hay...fsio...ir taj nuobodu...

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele