Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Tinklalapių kūrimo paslaugos


JustN

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3423 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

pritariu, nesupranta ką daro :D.

 

http://www.w3schools.com/html/html_paragraphs.asp

 

štai kas yra <p>

 

 

 

ohh really?

<h3>Mes atliekame:</h3>
                                    <li>Paslaugos susijusios su IPB (Dizaino redagavimas, sistemų diegimas, jų redagavimas). <span class="label label-success"><a href="skype:coding.adm?chat" class="nav-button">Užsisakyk</span></a></li><br>
                                    <li>HTML dizainų kodavimas. <span class="label label-success"><a href="skype:coding.adm?chat" class="nav-button">Užsisakyk</span></a></li><br>
                                    <li>GFX paslaugos <span class="label label-success"><a href="skype:coding.adm?chat" class="nav-button">Užsisakyk</span></a></li>

ir tai <li> tagas neteisingai panaudotas :DD kadangi jis turi būti <ul> blocke. :)

Mano išvada: žmogui dar reikia pasimokyntį, o tada teikti paslaugas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kam tuos <p></p> naudot? nė viename dizaine nemačiau, kad rašant tekstą naudotų <p></p>.. O tarpkitko, žinai ką tas <p> reiškia? Jeigu ne, tai jis naudojamas parinktims pvz kaip navigacijai ar pnš. (kad pradėtų iš naujos eilutės, pavyzdys: www.tavo-tinklalapis.eu (kur teikiamos kokios paslaugos).

 

Dar vienas pastebėjimas - tu vpš nusigrybavai. Rašai, kad ale mano kodas neteisingas, nors net tokio kodo nėra, kurį tu parašai (ale aš paršiau). Aš vakar visą laiką streaminau, kas žiūrėjo, tas matė. ;)

 

Norėjai pasirodyt labai protingu, bet nesigavo ;)

<p> tag'as naudojamas teksto pastraipai, manau netgi vertimas iš anglų kalbos pilno žodžio tą pasako... Kode nemažai klaidų, trūksta teorinių žinių, asmeniškai iš tavęs paslaugų neimčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3423 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...