Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Tinklalapių kūrimo paslaugos


JustN

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3424 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveikas, gal gali pasakyti tikslias kainas, nes neatidaro - man tų kainų. AČIŪ!

Dizainų kodavimas: 10lt nuo tavo PSD.

Dizaino piešimas + kodavimas: 20lt.

Grafika: Kreiptis pas Žygį.

Redaguota , nario Lukas*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kam tuos <p></p> naudot? nė viename dizaine nemačiau, kad rašant tekstą naudotų <p></p>.. O tarpkitko, žinai ką tas <p> reiškia? Jeigu ne, tai jis naudojamas parinktims pvz kaip navigacijai ar pnš. (kad pradėtų iš naujos eilutės, pavyzdys: www.tavo-tinklalapis.eu (kur teikiamos kokios paslaugos).

 

Dar vienas pastebėjimas - tu vpš nusigrybavai. Rašai, kad ale mano kodas neteisingas, nors net tokio kodo nėra, kurį tu parašai (ale aš paršiau). Aš vakar visą laiką streaminau, kas žiūrėjo, tas matė. ;)

 

Norėjai pasirodyt labai protingu, bet nesigavo ;)

Tu nebesvaik, kur nėra, tavo samp dizaine 71 pirma eilutė, dar tikrai nemačiau, kad kažkas uždarinėtų: </align="right"></align="left"></div>

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu nebesvaik, kur nėra, tavo samp dizaine 71 pirma eilutė, dar tikrai nemačiau, kad kažkas uždarinėtų: </align="right"></align="left"></div>

Tu nebepjauk, ok?

 

<div class="kreditai">
<align="left" class="text-muted">Grafika: <a href="skype:zxygis331?chat">J1B1Tm3n</a>
<align="right" class="text-muted">Kodas: <a href="skype:coding.adm?chat">JustN</a>
</div>
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Ftavo-tinklalapis.eu%2Fdizainai%2Fsamp%2F&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0 
Dizainas neatitinka standartams. Vien dėl tokių bajerių neužsakinečiau pas tavę paslaugų. Kadangi tai tik įrodo, kad nežinai HTML(4.01/5) standartų

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Ftavo-tinklalapis.eu%2Fdizainai%2Fsamp%2F&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0 

Dizainas neatitinka standartams. Vien dėl tokių bajerių neužsakinečiau pas tavę paslaugų. Kadangi tai tik įrodo, kad nežinai HTML(4.01/5) standartų

Nesu tavo lygio koduotojas ir man iki to dar tikrai toli. Nesuprantu vieno, rašo tai iš vieno, tai iš kito vartotojo sancio_. Tai kuriuo tikėt? D:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Tu nebepjauk, ok?

<div class="kreditai">
<align="left" class="text-muted">Grafika: <a href="skype:zxygis331?chat">J1B1Tm3n</a>
<align="right" class="text-muted">Kodas: <a href="skype:coding.adm?chat">JustN</a>
</div>

O tai kas čia?  :mucha:  :funny:

14e9e41d86a5aa0d502b95d479a09d51174.png

 

 

Nesu tavo lygio koduotojas ir man iki to dar tikrai toli. Nesuprantu vieno, rašo tai iš vieno, tai iš kito vartotojo sancio_. Tai kuriuo tikėt? D:

Geriau neteik paslaugų, kad kitiems nereikėtų taisyti tavo klaidas.
Redaguota , nario † Dovydas_ ▲▲
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

O tai kas čia?  :mucha:  :funny:

14e9e41d86a5aa0d502b95d479a09d51174.png

 

 
Geriau neteik paslaugų, kad kitiems nereikėtų taisyti tavo klaidas.

 

Tu tikrai kvailas, ar tokiu apsimeti? Negi manai, kad aš drąskyčiaus, jeigu nežinočiau, kaip yra?

 

AbM2Hm0.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad tu nežinai, kaip yra..Pataisyt visi moka, bet pripažink, kad darai labai daug klaidų ir negali teikti paslaugų kitiems.

Aš vakar streaminau, kam reikėjo, tas matė. Vienintelis dalykas, kurį galiu pasakyti apie tokius kaip tu - haters gonna hate -..-

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš vakar streaminau, kam reikėjo, tas matė. Vienintelis dalykas, kurį galiu pasakyti apie tokius kaip tu - haters gonna hate -..-

Tai taip išeina, jei streamini nedarai klaidų? Nebesiginčiosiu, nes matau, kad tavęs tai neveikia ir išsivaizduoji, kad jau esi pilnai išmokęs HTML, nors pagrindai dar šlubuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tai taip išeina, jei streamini nedarai klaidų? Nebesiginčiosiu, nes matau, kad tavęs tai neveikia ir išsivaizduoji, kad jau esi pilnai išmokęs HTML, nors pagrindai dar šlubuoja.

Taip išeina, kad jeigu nebūčiau streaminęs, nesiplėšyčiau čia dėl tų uždarymų ir t.t. Aš niekad nesakiau, kad aš tobulai moku tai, niekas to tobulai nemoka, bet tokių kaip tu, kurie drąsko akis norėdami įrdoyt velniai žino ką, tikrai nekenčiu.

Redaguota , nario Lukas*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip išeina, kad jeigu nebūčiau streaminęs, nesiplėšyčiau čia dėl tų uždarymų ir t.t. Aš niekad nesakiau, kad aš tobulai moku tai, niekas to tobulai nemoka, bet tokių kaip tu, kurie drąsko akis norėdami įrdoyt velniai žino ką, tikrai nekenčiu.

Nedrąskau tau akių, tik pasakiau klaidas iš mano pusės, kurias visi darome. Tavo reikalas teikti paslaugas, ar ne ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Ftavo-tinklalapis.eu%2Fdizainai%2Fsamp%2F&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0 

Dizainas neatitinka standartams. Vien dėl tokių bajerių neužsakinečiau pas tavę paslaugų. Kadangi tai tik įrodo, kad nežinai HTML(4.01/5) standartų

 

 

Klaidas, kurių net nėra -..-

Na, taip nėra.. :D

Redaguota , nario † Dovydas_ ▲▲
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kam tuos <p></p> naudot? nė viename dizaine nemačiau, kad rašant tekstą naudotų <p></p>.. O tarpkitko, žinai ką tas <p> reiškia? Jeigu ne, tai jis naudojamas parinktims pvz kaip navigacijai ar pnš. (kad pradėtų iš naujos eilutės, pavyzdys: www.tavo-tinklalapis.eu (kur teikiamos kokios paslaugos).

 

Tu gal nusišneki? <p> yra paragraph, paragrafai yra skirti tekstams rašyti, o jei į kitą eilutę permetą tekstą, tai čia jau per css padayta...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu gal nusišneki? <p> yra paragraph, paragrafai yra skirti tekstams rašyti, o jei į kitą eilutę permetą tekstą, tai čia jau per css padayta...

O jis rašo be jokių tagų..

	<div class="panele1">
		<br>
		Daug kas galvoja, kad Lorem Ipsum - tai vien tik atsitiktinai surinktas tekstas, bet taip nėra. Jo šaknis galima rasti klasikiniame Lotynų kalba parašytame kūrinyje, išleistame 45 pr. m. e., t.y. prieš du tūkstančius metų. Richard McClintock, lotynų kalbos profesorius Hampden-Sydney (JAV) koledže, išrinko vieną iš neaiškesnių žodžių iš Lorem Ipsum ištraukos - „consectetur“, ir ėmėsi ieškoti jo klasikinėje lotynų kalbos literatūroje. Tokiu būdu jis rado neabejotiną šio žodžio ir Lorem Ipsum šaltinį knygos „de Finibus Bonorum et Malorum“ (Apie gėrio ir blogio ribas) 1.10.32 ir 1.10.33 pastraipose. Kūrinio autorius – Ciceronas, parašęs jį 45 pr. m. e. Šis etikos teorijos traktatas buvo labai populiarus Renesanso laikais. Pirmoji Lorem Ipsum teksto eilutė, „Lorem ipsum dolor sit amet..“ sukurta remiantis 1.10.32 pastraipa.
	</div>
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tu gal nusišneki? <p> yra paragraph, paragrafai yra skirti tekstams rašyti, o jei į kitą eilutę permetą tekstą, tai čia jau per css padayta...

Ne taip supratai -..-

Čia naudotas <p> </p>

 

ZIGYpQ7.png

 

 

 

O jis rašo be jokių tagų..

    <div class="panele1">

        <br>

        Daug kas galvoja, kad Lorem Ipsum - tai vien tik atsitiktinai surinktas tekstas, bet taip nėra. Jo šaknis galima rasti klasikiniame Lotynų kalba parašytame kūrinyje, išleistame 45 pr. m. e., t.y. prieš du tūkstančius metų. Richard McClintock, lotynų kalbos profesorius Hampden-Sydney (JAV) koledže, išrinko vieną iš neaiškesnių žodžių iš Lorem Ipsum ištraukos - „consectetur“, ir ėmėsi ieškoti jo klasikinėje lotynų kalbos literatūroje. Tokiu būdu jis rado neabejotiną šio žodžio ir Lorem Ipsum šaltinį knygos „de Finibus Bonorum et Malorum“ (Apie gėrio ir blogio ribas) 1.10.32 ir 1.10.33 pastraipose. Kūrinio autorius – Ciceronas, parašęs jį 45 pr. m. e. Šis etikos teorijos traktatas buvo labai populiarus Renesanso laikais. Pirmoji Lorem Ipsum teksto eilutė, „Lorem ipsum dolor sit amet..“ sukurta remiantis 1.10.32 pastraipa.

    </div>

 

Aš nesuprantu, kam tie tagai, jeigu aš vieną tekstą rašau, o ne pastraipom -..-

Redaguota , nario Lukas*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matos dar nelabai supranti ką koduoji :)

pritariu, nesupranta ką daro :D.

 

http://www.w3schools.com/html/html_paragraphs.asp

 

štai kas yra <p>

 

 

 

Ne taip supratai -..-

Čia naudotas <p> </p>

 

ZIGYpQ7.png

 

ohh really?

<h3>Mes atliekame:</h3>
                                    <li>Paslaugos susijusios su IPB (Dizaino redagavimas, sistemų diegimas, jų redagavimas). <span class="label label-success"><a href="skype:coding.adm?chat" class="nav-button">Užsisakyk</span></a></li><br>
                                    <li>HTML dizainų kodavimas. <span class="label label-success"><a href="skype:coding.adm?chat" class="nav-button">Užsisakyk</span></a></li><br>
                                    <li>GFX paslaugos <span class="label label-success"><a href="skype:coding.adm?chat" class="nav-button">Užsisakyk</span></a></li>
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3424 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...