Peršokti į turinį

[KONKURSAS] CS:GO Jūsų megstamiausia eSports komanda.


No Fear

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3440 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

140822-header.jpg

 

Sveiki, taigi žinau jog didžiuma lietuvių kurie žaidžia Counter Strike: Global Offensive tuo pačiu metu domisi šio žaidimo "eSports" ir turi savo mėgstamiausius žaidėjus, komandas. Taigi pagalvojau jog verta duoti pasireikšti jums su savo nuomone - Kas yra jūsų mėgstamiausia komanda ir kodėl ją taip mėgstate. Rašyti galima laisva forma. Už geriausius atsakymus įteiksiu: 

Stickerius:

ESL One Cologne | Holo.

DreamHack: Winter Sticker.

!Jeigu komanda nedalyvavo šiuose turnyruose, arba bent viename iš jų - stickerį leisiu pasirinkti patiems.

Pačiam įdomiausiam atsakymo autoriui įteiksiu:

M4A4 | X-RAY(Factory New)

 

 

 

!Išrinksiu bent 3 laimėtojus, atsakymo ilgis nėra svarbus. Man tiesiog įdomu kodėl. Ir įdomiausi atsakymai gaus prizą. 

 

 

Įteiksiu prizus kai pasieksiu tam tikrą atsakymų skaičių.

 

- Sėkmės!

Redaguota , nario No Fear
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

NiP! Kodėl? Atsimenu dar žiūrėjau kaip žaidė prieš VP de_nuke mappe, buvo 13-7 arba kažkas panašaus, po kažkiek laiko rezultatas buvo 13-13, 14-14,15-15, du Overtime, bet visgi NiP comebackino ir laimėjo pirmąjį map prieš VP. Mano nuomone, NiP yra viena iš geriausių komandų pasaulyje, jie iš bet kokios situacijos su dideliais norais gali comebackinti ir laimėti. DreamHack turnyre užėmė 2 vietą, per plauką laimėjo LDLC :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Fnatic! Nes, manau tai pati stipriausia komanda, kažkiek seniau atsimenu, kažkoks buvo turnyras, kur galima buvo laimėti 200k pinigų, bet finale žaidė Fnatic prieš NiP, bet per fuksą NiP laimėjo. Atsakau per fuksą laimėjo. Man atrodo buvo 15-15, vėliau NiP'ai paėmė. Šiaip dar patinka mousesports [ mouz ], nes man žiauriai patinka chrisJ. Kodėl? Jis geriausias iš visų awp'eris aš taip manau. Dėl to man patinka.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

LDLC pamenu kaip dar zaide su Poland komanda nepamenu kaip ji tian vadinos bet manau tai nesvarbu jau pamaciau iskarto po 15 round kad komanda tikrai gan sauni nelenda visi i viena vieta o kaip tik turi savo nustatyta taktika kiekvienas i tam tikra vieta todel manau kad si komanda tikrai nusipelne laimejimo kiti gali cia sakyti oj laimejo vsio balvons tegul vaikai taip ir galvoja man si komanda patinka ir tiek.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Fnatic! Nes, manau tai pati stipriausia komanda, kažkiek seniau atsimenu, kažkoks buvo turnyras, kur galima buvo laimėti 200k pinigų, bet finale žaidė Fnatic prieš NiP, bet per fuksą NiP laimėjo. Atsakau per fuksą laimėjo. Man atrodo buvo 15-15, vėliau NiP'ai paėmė. Šiaip dar patinka mousesports [ mouz ], nes man žiauriai patinka chrisJ. Kodėl? Jis geriausias iš visų awp'eris aš taip manau. Dėl to man patinka.

Vakar žaidė mouz vs IBP. chrisJ neblogų fruktu pagavo, bet buvo sutriuškinti sausai per 2 mappus.(BO3)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Fnatic! Nes, manau tai pati stipriausia komanda, kažkiek seniau atsimenu, kažkoks buvo turnyras, kur galima buvo laimėti 200k pinigų, bet finale žaidė Fnatic prieš NiP, bet per fuksą NiP laimėjo. Atsakau per fuksą laimėjo. Man atrodo buvo 15-15, vėliau NiP'ai paėmė. Šiaip dar patinka mousesports [ mouz ], nes man žiauriai patinka chrisJ. Kodėl? Jis geriausias iš visų awp'eris aš taip manau. Dėl to man patinka.

ESL One Cologne 250k USD. Gale pačiam fiffy išplėšia labai keistą buy iš fnatic. Ir fnatic su pisoletais jau nieko nebepadarė prie NiP. Fuksas, bet fnatic klaida buvo nevetuot cbble kaip pirmą map. Nes fnatic yra labai silpni tame mape, taip ir NiP nekažką, bet NiP katik buvo laimėja prieš Cloud 9 ant cbble ir turėjo supratimo kas vyksta. Jeigu fnatic būtų gerai pagalvoja tada finalas būtų buvęs 2:0 fnatic naudai. Nuo ESL prasidėjo fnatic dominavimo era. Vienu metu juos tiesiog sutraiškė Titan viename turnyre, bet čia buvo tik vienas atvėjis. Ir atėjus DreamHack: Winter fnatic labai stipriai sugadino reputaciją savo su tuo jump spot ant overpass jeigu kas matėte. Tai buvo šlykštu ir nesportiška. Ir ESEA kolkas jie neparodė nieko ypatingo. Vos nepralaimėjo prieš Titan kai komanda neturi 5 normalaus žaidėjo(vietoj jo buvo jų treneris kaip standin) ir neturės iki 2015 kai į komandą pareis ScreaM. Ir tikrai spjūvis į veidą nuo Virtus.pro(2:0 pralaimėjimas). Iškyla klausimas ar fnatic tiesiog pasirodė blogai nuo streso, ar pagaliau komandos perprato kaip veikia jie. 2015 mano nuomonę bus prancūzų komandų dominavimas. Titan & TEAM-LDLC. Arba bent jau LDLC. Bet ateis laikas kai LDLC bus išnarplioti ir komandos prisitaikys prie jų. Čia tas pats kaip futbole, krepšinyje - yra stipriausia komanda, bet ją kažką pasivys visos kitos, ir tik nuo jos priklauso ar ji tobulės ar leis būt nuverčiama kitų. Būtent dabar tas vyksta su fnatic. Bet visą CS'ų erą buvo dominuojanti komanda, bet CS:GO vis turi ciklą jų. Tarkim Source laikais neįveikiama komanda buvo: VeryGames, tada atėjus CS:GO erai ciklas kaitaliojosi tarp ex-VG(esamų Titan) ir NiP. Paskui atėjo fnatic laikas, ir dabar tikriausia LDLC. Tuo CS:GO ir yra įdomus kad nėra pastovaus lyderio ir viskas keičiasi.

 

Ačiū už tavo atsakymą be to. 

Redaguota , nario No Fear
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

a4419a8136f491c3f1f5287438c80350524.jpg


virtus.pro! Kodėl? Na virtus.pro komandos struktūra man labai patinka, man patinka kaip jie žaidžia kaip jie masto, tiesiog jie sugeba tai parodyti, bet tuo pačiu ir nugalėti priešininkus. Aišku visi mano, kad lenkai yra lenkai, bet šitie lenkai geri! Šiuos žaidėjus reikėtu rašyti iš didžiosios raidės, nes kaip jie žaidžia tai yra talentingas žaidimas, jie padaro žaidima įdomu ir sunkų... Apipasakot apie šia komanda yra labai sunku, tiesiog reikia žiūrėti kaip jie žaidžia ir ką jie išdarinėja žaidime, jie yra perprate žaidimo esmę tad jie žaidžia fantastiškai.


 


VIDEO APIE VIRTUS.PRO KOMANDA : 


  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

a4419a8136f491c3f1f5287438c80350524.jpg

virtus.pro! Kodėl? Na virtus.pro komandos struktūra man labai patinka, man patinka kaip jie žaidžia kaip jie masto, tiesiog jie sugeba tai parodyti, bet tuo pačiu ir nugalėti priešininkus. Aišku visi mano, kad lenkai yra lenkai, bet šitie lenkai geri! Šiuos žaidėjus reikėtu rašyti iš didžiosios raidės, nes kaip jie žaidžia tai yra talentingas žaidimas, jie padaro žaidima įdomu ir sunkų... Apipasakot apie šia komanda yra labai sunku, tiesiog reikia žiūrėti kaip jie žaidžia ir ką jie išdarinėja žaidime, jie yra perprate žaidimo esmę tad jie žaidžia fantastiškai.

 

VIDEO APIE VIRTUS.PRO KOMANDA : 

 

Virtus.pro yra stiprus team, kaip ir troliai:

 

Redaguota , nario No Fear
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano galva geriausi yra fnaticai :) Jie mano mėgstamiausia komanda, o kodėl? Atsakymas labai paprastas. Jie sugeba demonstruoti labai gražų ir išskirtinį žaidimą, kurio neprodo niekas kitas ir nesvarbu ar jie pralaimi ar laimi, bet pas juos visada galima bus pamatyti aukštos klasės žaidimą. LDLC nelabai nuo jų atsilieka, bet vistiek fnatic sugeba parodyti kartais tai dėl ko būtų galima sakyti "WOW" :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aš esu ukrainiečių teamo fanas.

Aš visada už Na'Vi.

Kodėl? Na todėl, kad na'vi viena iš seniausių komandų eSporte counter-strike'o. Buvau pats gyvai žiūrėjas kaip jie lošia (Na'Vi and Hellraisers) ir tikrai likau patenkintas. Na ir šiaip pašaudo gana gerai, bet kažkaip nepasisėkę jiems prieš LDLC Dream hack 2014 :| 
Šiaip patinka stėbėtį kaip senukai Edwardas,Starixas ir Zeusas duoda malkų jauniems :D
 

Dar kartais kai Na'Vi iškrenta esu už NiP team , bet kai fiffy išėjo tai nelab. :( 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3440 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...