Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirmoji vartotojo valdymo panelė


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3428 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Neblogai, bet ten kur login, tai background per didelis ar kaip čia, nes apačiioj scrollbar'as yra, ir kai jungiesi nerodo jokios klaidos, bėja, tie input'ai login'o, galėtų būti kokiam nors bloke, nes taip ant tuščio bg nelabai atrodo (asmeniškai man.) O šiaip kaip ir normaliai, kodo įvertinti negalime, tai vertinant tik dizainą galėjai padaryti daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neblogai, bet ten kur login, tai background per didelis ar kaip čia, nes apačiioj scrollbar'as yra, ir kai jungiesi nerodo jokios klaidos, bėja, tie input'ai login'o, galėtų būti kokiam nors bloke, nes taip ant tuščio bg nelabai atrodo (asmeniškai man.) O šiaip kaip ir normaliai, kodo įvertinti negalime, tai vertinant tik dizainą galėjai padaryti daugiau.

 

 

Siūlai įdėti stiliaus keitiklį(style changer), nes bent man dizainas tragiškas. Beje jeigu vartotojas jungdamasis neteisingai arba neparašo nieko nerodo klaidų. Klausimas, naudoji PDO ar ką kitką?

Žmonės gi čia jo pirmas VVP nesmerkit per žiauriai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3428 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...