Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu SA:MP VVP ir forumo dizainą ( panašūs )


Gagiukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3436 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Okey aš nevertinu kitų darbo .. Bet tu LABAI pervertini savo darbą :) Visi tie VVP vienodi :) Tik dizainas skiriasi, visi atlieka tas pačias funkcijas, ir iš vidaus tas VVP neatrodo labai įspūdingas, jeigu savaite dirbi turbūt nemoki to darbo dirbt, nes tikrai nusimanantis žmogus gali padaryt tai tikrai greičiau ;)

Tai gal dar pasakyk, kad aš nieko nemoku? Ok. jei toks pratingas - go and create it. Perdaug protingų čia matau atsirado, nieko neišmano, o man pisa protą. Very nice. 

"nemoku to darbo dirbt" - best words i have ever seen. Visu pirma, aš darau kokybiškai savo darbą ir lankau mokyklą bei turiu savo antrąjį pusę kuriai turiu irgi skirti laiko. tegul kas nori greičiau daro žinai koks mano šūkis? "Neskubėk, padaryk viska kokybiškai". Tai, kad žmogau bandai man čia kažka įrodyt, bet tau tai neišeina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienodi? Funkcijas tas pačias? Šis VVP turi administravimą, per jį galima rašyti naujienas, keisti paslaugas, įdėti side-blocką. Manau tikrai jis vertas tų pinigų, taip kad jei rimtai, nedaręs VVP, geriau pasiūlyčiau patylėt.

Tai jei parduodi daiktą tai ir parodyk viską ką jis gali, o ne kai pradedu kalbėt tada prasideda dar tą ir tą gali, tai jei parduodi tai būk mielas ir aprašyk visas funkcijas kurias galima atlikti :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai gal dar pasakyk, kad aš nieko nemoku? Ok. jei toks pratingas - go and create it. Perdaug protingų čia matau atsirado, nieko neišmano, o man pisa protą. Very nice. 

"nemoku to darbo dirbt" - best words i have ever seen. Visu pirma, aš darau kokybiškai savo darbą ir lankau mokyklą bei turiu savo antrąjį pusę kuriai turiu irgi skirti laiko. tegul kas nori greičiau daro žinai koks mano šūkis? "Neskubėk, padaryk viska kokybiškai". Tai, kad žmogau bandai man čia kažka įrodyt, bet tau tai neišeina.

Nebandau aš jum nieko įrodinėt, išreiškiau savo nuomonę, kad perdaug norit, ir jūs tiesiog užsipuolėt mane :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia taip siunti, kad išsakiau ką aš manau, ar tiesa užgavo ?

Žinai ką pasakysiu? Man neįdomį nuomonė neišmanelių šioje srityje. 

esu gavęs daug kartų kritiką iš profisionalų web-developinimo su aukščiųjų išsilavinimų bei ne vienų, esu taip pat gavęs ir pagyrimų, tad aš žinau kiek mano darbas yra vertas. tai, kada pasieksi mano lygio - prašom kritikuok manę, bet dabar - gali laisvai eitį iš šios temos. tavo nuomonė ir liks tavo nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinai ką pasakysiu? Man neįdomį nuomonė neišmanelių šioje srityje. 

esu gavęs daug kartų kritiką iš profisionalų web-developinimo su aukščiųjų išsilavinimų bei ne vienų, esu taip pat gavęs ir pagyrimų, tad aš žinau kiek mano darbas yra vertas. tai, kada pasieksi mano lygio - prašom kritikuok manę, bet dabar - gali laisvai eitį iš šios temos. tavo nuomonė ir liks tavo nuomonė.

Ir vėl išsikeli save labai aukštai, su tokiu mąstymu toli neisi :)

O dabar einu aš iš šitos temos, neturiu ką kalbėt čia su tavim :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pamačiau vidų, dar galima kažką paderint ir gražiau, bet idėja visai nieko. Tik įdomu kas per administravimas ten, paslaugas pirkt galima čia ar nėra dar sukurta? Realiai, jeigu padarytas administravimas kažkoks, tai vertas tų pinigų, nes tai padaryti ne bet kas gali. Tik dar trūksta visos išsamios informacijos apie visą sistemą. Šiaip sancio gerai padirbėjes :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pamačiau vidų, dar galima kažką paderint ir gražiau, bet idėja visai nieko. Tik įdomu kas per administravimas ten, paslaugas pirkt galima čia ar nėra dar sukurta? Realiai, jeigu padarytas administravimas kažkoks, tai vertas tų pinigų, nes tai padaryti ne bet kas gali. Tik dar trūksta visos išsamios informacijos apie visą sistemą. Šiaip sancio gerai padirbėjes :)

Ryt sumesiu apsoliučiai visų sistemų nuotraukas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pamačiau vidų, dar galima kažką paderint ir gražiau, bet idėja visai nieko. Tik įdomu kas per administravimas ten, paslaugas pirkt galima čia ar nėra dar sukurta? Realiai, jeigu padarytas administravimas kažkoks, tai vertas tų pinigų, nes tai padaryti ne bet kas gali. Tik dar trūksta visos išsamios informacijos apie visą sistemą. Šiaip sancio gerai padirbėjes :)

Paslaugas pirkt galima, yra SMS sistema (kreditų pirkimui).

Administravimas turi savyje : side panelių pridėjimas ( ant pagr puslapio. ) , naujienų rašymas/redagavimas ir t.t, paslaugų pridėjimas, žaidėjų info redagavimas/ žaidėjo trynimas. 

Buvo banko sistema (kreditų pirkimui), bet šioje versijoj jos nėra, kadangi buvau nebaigęs ir pamiršau visai apie ją. :C

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3436 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...