Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu SA:MP VVP ir forumo dizainą ( panašūs )


Gagiukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3436 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Neverta? VVP unikali yra, ir ją naudojom mes ir naudoja NKG, VISKAS. Forumo dizainas yra taip pat unikalus, tokio pačio niekas neturi.

Su vvp viskas gerai, bet forumo dizainas?

Kur dizaine koks nors unikalumas? Paimtas splat ar koks ten dizainas, uždėtas logo ir background spalva padaryta į raudona. Už tai mokėti pinigus ir vadinti unikaliu dizainu? Ar aš del kaško klystu? :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Lauksim nuotraukų, pažiūrėsim kas gero viduje :)

http://www.part.lt/img/09c9bd6831c1724f9af370d975be810f336.png

 

Su vvp viskas gerai, bet forumo dizainas?

Kur dizaine koks nors unikalumas? Paimtas splat ar koks ten dizainas, uždėtas logo ir background spalva padaryta į raudona. Už tai mokėti pinigus ir vadinti unikaliu dizainu? Ar aš del kaško klystu? :/

Forumo dizainas tik kaip priedas galima sakyt, aš galėčiau iš vis jo nepridėt ir vien VVP parduot už 70 LTL. O panašumai: spalvos, navigacija, and oth.sh.. Kam nepatiks galės persidaryt ar susikurt naują, tiesiog pridedu geranoriškai tą dizainą.

Redaguota , nario illusion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

LOL :D Aš ir nesakau kad nukopijuočiau, nors reikėtų dar ir pabandyt, tik žiūrint kaip ta sistema dar iš vidaus atrodo :P O čia tik pasidalinau ką turėjau :D Nes man tai realiai baisu kai už tokį dalyką milžiniškų pinigų nori :D

70LT čia milžiniški pinigai? O.o, turbūt esi vaikas 11metų, kuriam 10LT irgi yra milžiniški pinigai. Iš pat pradžiu šis vvp kainavo 110LT (tokia kaina buvo parduotas NKG.LT projektui.) Tai žinok, čia dar ne milžiniška kainą. Šiaip realiai, mano geriausias kūrtas VVP kainavo 225LT, tai žinok eik miškais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

LOL :D Aš ir nesakau kad nukopijuočiau, nors reikėtų dar ir pabandyt, tik žiūrint kaip ta sistema dar iš vidaus atrodo :P O čia tik pasidalinau ką turėjau :D Nes man tai realiai baisu kai už tokį dalyką milžiniškų pinigų nori :D

Milžiniškų? Žinai kiek čia darbo įdėta? Jei nesusitaupai tiek, tai nemūsų problemos, tačiau ir nereikia sakyti, kad tai per didelė kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

70LT čia milžiniški pinigai? O.o, turbūt esi vaikas 11metų, kuriam 10LT irgi yra milžiniški pinigai. Iš pat pradžiu šis vvp kainavo 110LT (tokia kaina buvo parduotas NKG.LT projektui.) Tai žinok, čia dar ne milžiniška kainą. Šiaip realiai, mano geriausias kūrtas VVP kainavo 225LT, tai žinok eik miškais.

Oo, ne tau kalbėt apie metus, nes pats kiek žinau neesi labai suaugęs :D Nu man atrodo dideli pinigai už tokį dalyką, kadangi neparodėt nei sistemos iš vidaus, tai ką kalbėt, o tas VVP nėra labai jau didelis darbas. O tokius pinigus kišt į samp projektus .. juokinga :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oo, ne tau kalbėt apie metus, nes pats kiek žinau neesi labai suaugęs :D Nu man atrodo dideli pinigai už tokį dalyką, kadangi neparodėt nei sistemos iš vidaus, tai ką kalbėt, o tas VVP nėra labai jau didelis darbas. O tokius pinigus kišt į samp projektus .. juokinga :D

Parodėm, nueik biškį aukščiau, o jei bus pirkėjas, bus ir demo versija pajungta, nenoriu jungt visiem, nes atsiras plagiatorių, kurie nuplagijuos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oo, ne tau kalbėt apie metus, nes pats kiek žinau neesi labai suaugęs :D Nu man atrodo dideli pinigai už tokį dalyką, kadangi neparodėt nei sistemos iš vidaus, tai ką kalbėt, o tas VVP nėra labai jau didelis darbas. O tokius pinigus kišt į samp projektus .. juokinga :D

Juokingas esi tu. Esi žmogus kuris nevertina kitų žmonių darbą, beto už mano kodą tikrai verta tokius pinigus mokėtį, kadangi neesu koks nors lohelis su 2mėn patirties šiame reikale. Nėra labai didelis darbas? Oh gosh. esi kada nors kūręs VVP? manau, kad ne. Pabandyk ir pats suprasi, kad tai reikalauja laiko ir sakyčiau nemažai. Kadangi aš praleidžiu minimum savaitė, kad parašyti gera VVP kodą. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Juokingas esi tu. Esi žmogus kuris nevertina kitų žmonių darbą, beto už mano kodą tikrai verta tokius pinigus mokėtį, kadangi neesu koks nors lohelis su 2mėn patirties šiame reikale. Nėra labai didelis darbas? Oh gosh. esi kada nors kūręs VVP? manau, kad ne. Pabandyk ir pats suprasi, kad tai reikalauja laiko ir sakyčiau nemažai. Kadangi aš praleidžiu minimum savaitė, kad parašyti gera VVP kodą. :)

Okey aš nevertinu kitų darbo .. Bet tu LABAI pervertini savo darbą :) Visi tie VVP vienodi :) Tik dizainas skiriasi, visi atlieka tas pačias funkcijas, ir iš vidaus tas VVP neatrodo labai įspūdingas, jeigu savaite dirbi turbūt nemoki to darbo dirbt, nes tikrai nusimanantis žmogus gali padaryt tai tikrai greičiau ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Okey aš nevertinu kitų darbo .. Bet tu LABAI pervertini savo darbą :) Visi tie VVP vienodi :) Tik dizainas skiriasi, visi atlieka tas pačias funkcijas, ir iš vidaus tas VVP neatrodo labai įspūdingas, jeigu savaite dirbi turbūt nemoki to darbo dirbt, nes tikrai nusimanantis žmogus gali padaryt tai tikrai greičiau ;)

Vienodi? Funkcijas tas pačias? Šis VVP turi administravimą, per jį galima rašyti naujienas, keisti paslaugas, įdėti side-blocką. Manau tikrai jis vertas tų pinigų, taip kad jei rimtai, nedaręs VVP, geriau pasiūlyčiau patylėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3436 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...