Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu SA:MP VVP ir forumo dizainą ( panašūs )


Gagiukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3436 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

kadangi mano projektas greit turės naują forumo dizainą, o VVP nusprendėme nebenaudoti, gerai pagalvojęs nusprendžiau parduoti VVP, kurios keli elementai atitinka forumo dizaine ( IPB ).

 

Nuotraukos:

 

Kaina: ~70LTL už abu dalykus.

 

Už papildomą kainą galima pritaikyti ant jūsų GM, šiaip VVP pritaikytas ant apine ir jo editų ( TKG.Lt, SATG.Lt, LV-Life.Lt, FortCarson.lt ir t.t. ) modifikacijų.

 

Demo bus parodoma rimtam pirkėjui susisiekus AŽ, arba skype.

 

Kontaktai:

AŽ,

email ( [email protected] ),

skype ( illusion.html )

Redaguota , nario illusion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

VVP kaip NKG (Nereklama) Nos šeip gražu tikrai nesakau nieko :) spalvas pagal save galiam aišku pasiredaguoti nes ta raudona nelabai man asmeniškai žiurisi,bet kaip kieno skonis sekmės pardavinėjant gaila neturiu dabar pinigų tikrai paimčiau šita dizaina ir vvp sistema :)

Aš nenorėjau labai keisti šios vvp, kadangi man ji patinka tokia kokia yra, tad pakeičiau tik spalvas, o IPB dizainą pritaikiau pagal ją.

 

BE TO PRIDĖSIU FORUMO HEADERĮ 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

VVP kaip NKG (Nereklama) Nos šeip gražu tikrai nesakau nieko :) spalvas pagal save galiam aišku pasiredaguoti nes ta raudona nelabai man asmeniškai žiurisi,bet kaip kieno skonis sekmės pardavinėjant gaila neturiu dabar pinigų tikrai paimčiau šita dizaina ir vvp sistema :)

Tai ir yra NKG VVP :) Teisiog Edga tą VVP nusipirko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad platinta buvo. O jeigu ne keli žmones tikrai turi vvp. Ną sekmės parduodant.

Platinta? Where O.o. Net nebūvo. Mano darbelių geriau neplatinti, kadangi pasėkmę labai bloga :) O VVP iš pradžiu buvo vertas 110LT, o dabar čia parduodamas kartu su IPB dizainų tad 70LT kaina yra normali, jeigu jūsų šūd serveris negali tiek leisti, tai NE MŪSŲ *Myliu SuperGames.lt* PROBLEMOS.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Platinta? Where O.o. Net nebūvo. Mano darbelių geriau neplatinti, kadangi pasėkmę labai bloga :) O VVP iš pradžiu buvo vertas 110LT, o dabar čia parduodamas kartu su IPB dizainų tad 70LT kaina yra normali, jeigu jūsų šūd serveris negali tiek leisti, tai NE MŪSŲ *Myliu SuperGames.lt* PROBLEMOS.

Pirkt nereikia. Susikurt galim mažiuk. 

P.S. Illiusion aišku. 

Redaguota , nario Jack#
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dizaino nebus nebent kažkas pasikeistų. O dėl starto ir taves lauksiu priimsim kaip ypatingą svečia.

pas mane daba geresnis bus dizainas negu pas tave
[19:29:26] Nᴇʀɪᴊᴜs: tj pala pamatysi
[19:29:29] Nᴇʀɪᴊᴜs: koduotas lmg
[19:29:32] Nᴇʀɪᴊᴜs: oj
[19:29:32] Edgaras // Whisky'Jack: :DD
[19:29:34] Nᴇʀɪᴊᴜs: piestas lmg gfxerio
[19:29:34] Nᴇʀɪᴊᴜs: :DD
[19:29:38] Edgaras // Whisky'Jack: tikrai?
[19:29:46] Edgaras // Whisky'Jack: Kad pas mane sėdi buvęs lmg gfx'eris
[19:29:48] Edgaras // Whisky'Jack: ir sancio
[19:29:50] Edgaras // Whisky'Jack: :DDD
[19:29:55 | Pakeitė 19:29:56] Edgaras // Whisky'Jack: ir sancio ryt naują diz darys
 
GL HF
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

pas mane daba geresnis bus dizainas negu pas tave
[19:29:26] Nᴇʀɪᴊᴜs: tj pala pamatysi
[19:29:29] Nᴇʀɪᴊᴜs: koduotas lmg
[19:29:32] Nᴇʀɪᴊᴜs: oj
[19:29:32] Edgaras // Whisky'Jack: :DD
[19:29:34] Nᴇʀɪᴊᴜs: piestas lmg gfxerio
[19:29:34] Nᴇʀɪᴊᴜs: :DD
[19:29:38] Edgaras // Whisky'Jack: tikrai?
[19:29:46] Edgaras // Whisky'Jack: Kad pas mane sėdi buvęs lmg gfx'eris
[19:29:48] Edgaras // Whisky'Jack: ir sancio
[19:29:50] Edgaras // Whisky'Jack: :DDD
[19:29:55 | Pakeitė 19:29:56] Edgaras // Whisky'Jack: ir sancio ryt naują diz darys
 
GL HF

 

Nežinau mano visas laikas. Kuri bunu internete skirtas serveriui ir jo kurimui jūsų blevyzgos nežinau net. Neįdomios.

Redaguota , nario Jack#
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau mano visas laikas. Kuri bunu internete skirtas serveriui ir jo kurimui jūsų blevyzgos nežinau net. Neįdomios.

Mūsų? Taigi čia jūsų Wast'as. Gerai dirbat, nežinot kas ką daro. Kas be ko jūsų dabartinis dizainas žyyyyyyyymiai geresnis už mūsų:

http://prntscr.com/5cubwn

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mūsų? Taigi čia jūsų Wast'as. Gerai dirbat, nežinot kas ką daro. Kas be ko jūsų dabartinis dizainas žyyyyyyyymiai geresnis už mūsų:

http://prntscr.com/5cubwn

Pasitariam beabėjo bet čiuju tu aklas busi? http://www.part.lt/img/4a60b917249f1d5c9e8c9206d3e24679355.PNG

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3436 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...