Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

7i.lt - Web Hostingo Startas


#Tadas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3437 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

XD tu gal man neaiskink ko palikt ir ko ne. Hostingas yra mano o tu laisvas. Nesuprantu kas jums yra? Turit problemu neziurekit i mano ta hostinga. Jezau jums taip sunku tiesiog neknisti man proto ir nekartoti vieno ir to pacio. O moderatoriu prasau rakinkit tema nes jau atsibodo .

Galėsi pasakyt klientams kurie pradės tavo šudhostij laikyt botnet tinklus tau bus atsakytą tokią pačia fraze "neaiškink ko palikt ir ko ne" 

 

 

Aš kalbu apie tuos kurie čia daugiausiai rėkia :) Jei jie rėkia ir nieko nerodo aš sakau, kad dėl pavydo, jei jie rėkia ir parodo jie tikriausiai rėkia iš naglumo arba durnumo. Visa logika :)

 

Apie normalius nekalbėjau dabar išvis tai nežinau ko tu prikibai nebent ir tu parėkaut garsiai nori? :)

Aš daugiausiai rėkiu nes jau atsibodo visi šitie šudhosčiai ir šudserveriai jis sukūrė šitą hostingą kad praplatint šudserverius bent aš taip suprantu o pavydo čia nėrą nes ateis laikas kai prasidės dos-ddos atakos dėl šudserverių visi kurie žinos šito hostingo istoriją nemanau jog naudosis jo paslaugomis nes hostingo savininkas išsidirbinėją kaip tik sugebą :D

Redaguota , nario Martini*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu gal tema perskaityk jai nesupranti kas yra autorinės teises tai išgooglink.

P.S sistema: http://www.failai.lt/n0w3s59z7xyx/sistema.rar

 

Aš Manrodos Aiškiai parašiau kad nesikištumet į ten kur nereik.Nepatinka hostingas neverčiu naudotis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet tu tai rimtai dalbajobas. Gali tiesiog nebūti tokiu durnu ir nekomentuoti savo eilinių nesamonių Ačiū.

Svarbu kad tu pas mus toks protingas rašai kad nepatinką kai nariai užeiną į tavo temą ir nepatinką kad parašo savo nuomone apie tavo hostinga rimtas toks tu pas mus :D

 

Aš Manrodos Aiškiai parašiau kad nesikištumet į ten kur nereik.Nepatinka hostingas neverčiu naudotis.

Redaguota , nario Martini*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gėda pasidarysi taip atsakynėdamas, kad pasijungėi sistemą nereiškia, jog kažką moki. Kai iškils kokia problema sistemoje, nepadėsi, nes nežinosi kaip, todėl rimtesni klientai pas tave niekada neužsisakinės paslaugų. Mano manymu tamsta padarė svetainę, kad galėtu pasisavinti kitų žmonių projektus ir veliau teigti, kad jų kurta :)

Redaguota , nario FightManiac
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

šitos sistemos jis nekūrė. tai kaip galėjo leisti pasisavinti autorines teises?

Tai jei savininko nebėrą gali betką daryt su jo darbais ? per daug naglas jau kaip tie šudserverių kūrėjai viską persivadiną ant savo vardo ir vadiną save didžiais kūrėjais...

Ši sistema yra pirkta mano, ir aš leidau jam ją naudot, tad šhh

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3437 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...