Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

7i.lt - Web Hostingo Startas


#Tadas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3437 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

logo.png

Sveiki,

Taigi http://7i.lt Startuoją ir pradeda savo hostinimo karjierą.

 

Kylantis 7i.lt, siūlo išbandyti kiekvienam hostingo paslaugas nemokamai! Šiuo metu suteikiamas planasMini nemokamai, šiuo planu galite naudotis seni ir nauji mūsų vartotojai, neivieno neišskiriame. Siekiame pelnyti jūsų pasitikėjimą, todėl nebijome leisti išbandyti ir pasinaudoti. Jai patinka ir reikia kažko daugiau, galite užsisakyti ir galingesnį planą, kuris atitiks jūsų reikalavimus.

 

Specifikacijos:

  • Apache Apache/2
  • Php 5.3.29
  • MySQL 5.0.41-community
  • DirectAdmin valdymo pultas
  • Cronjob sistema
  • Wildcard sistema
  • Instalaron sistema
  • Webmail (el. paštas per interneto naršyklę)
  • POP3 ir SMTP prisijungimai (naudojami laišku siuntimai ir gavimui)
  • Vieta failų apsikeitimui (FTP)
  • El. pašto autoatsakikliai ir persiuntimai
  • Nemokami Subdomenai:
  • *.7i.lt, *.cex.lt, *.tk

 

Privalumai:

  • Viskas automatizuota
  • Tinklapiai talpinami SSD diskuose
  • Serveriai Lietuvoje
  • Aktyvavimas iškarto
  • Patogus valdymas
  • SMS sistema
  • 14 atsiskaitymo būdų
  • SMS apmokėjimas 1:1 santykiu
  • Pildyti SMS iš UK, IE, DK, NO
 
ir daug kitų dalyku.
Tad kviečiu jumis užsiregistruoti ir išbandyti
Redaguota , nario Arrow
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

šitos sistemos jis nekūrė. tai kaip galėjo leisti pasisavinti autorines teises?

Gerai prašyčiau nebefreepostint. Savininko nebera, toks projektas nebeegzistuoja tai nafig palikt man shost autorines teises. Tema baigta. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pabandžiau susikurti webą ir neveik :D

Taip registravai adresa tinklalapis.tk ir neperskaitei kad:

  • Naujai sukurti sub-domenai aktyvuojami per 15minučių. (.TK domenas aktyvuojamas tik patvirtinus administracijai)

Taigi. .tk domenus registruoju savo rankomis tad tenka laukti kol aktyvuosiu jei užimtas ar kitos problemos pranešu al.paštu,

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip registravai adresa tinklalapis.tk ir neperskaitei kad:

  • Naujai sukurti sub-domenai aktyvuojami per 15minučių. (.TK domenas aktyvuojamas tik patvirtinus administracijai)

Taigi. .tk domenus registruoju savo rankomis tad tenka laukti kol aktyvuosiu jei užimtas ar kitos problemos pranešu al.paštu,

Aošku

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai prašyčiau nebefreepostint. Savininko nebera, toks projektas nebeegzistuoja tai nafig palikt man shost autorines teises. Tema baigta. 

Tai jei savininko nebėrą gali betką daryt su jo darbais ? per daug naglas jau kaip tie šudserverių kūrėjai viską persivadiną ant savo vardo ir vadiną save didžiais kūrėjais...

Redaguota , nario Martini*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tai jei savininko nebėrą gali betką daryt su jo darbais ? per daug naglas jau kaip tie šudserverių kūrėjai viską persivadiną ant savo vardo ir vadiną save didžiais kūrėjais...

Gerai . Pabūk toks geras ir nesikišk į ten kur tau nereikia. Nepatinka hostingas? ir nesiregistruok. ir kur mano poste matai prašyma įvertinti kaip atrodo? Viso Gero.

Ir tiesa chebrantas kur matai kad save vadinu didžiu kureju? Atsimerk.

Redaguota , nario Arrow
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai . Pabūk toks geras ir nesikišk į ten kur tau nereikia. Nepatinka hostingas? ir nesiregistruok. ir kur mano poste matai prašyma įvertinti kaip atrodo? Viso Gero.

Ir tiesa chebrantas kur matai kad save vadinu didžiu kureju? Atsimerk.

Gerai,pabūk toks geras ir nelysk į šitą foruma su savo šudhosčiu gera tavo logiką jei savininko nebėrą tai su jo darbais gali daryt ką tik nori šudserverių kūrėjams bent bus nemokamas hostingas :D nes rimtas projektas tikrai ant tavo hosto nekurs projekto :D

Redaguota , nario Martini*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vat tu man nebekartok to ko as jau esu girdejau.Aciu. O ar forume busiu ar ne ne tavo reikalas sudservi tu.

Ir teisybę girdėjai,nei gėdos neturi bent būtum kūrėjo autorinęs teisęs palikęs dar meluoji jog gavai leidimą ar tau taip gražu daryt ? jei taip darai tai išimk iš to savo šudhosčio taisyklęs nes pats jų nesilaikai nepalieki net savininko autorinių teisių.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

XD tu gal man neaiskink ko palikt ir ko ne. Hostingas yra mano o tu laisvas. Nesuprantu kas jums yra? Turit problemu neziurekit i mano ta hostinga. Jezau jums taip sunku tiesiog neknisti man proto ir nekartoti vieno ir to pacio. O moderatoriu prasau rakinkit tema nes jau atsibodo .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

XD tu gal man neaiskink ko palikt ir ko ne. Hostingas yra mano o tu laisvas. Nesuprantu kas jums yra? Turit problemu neziurekit i mano ta hostinga. Jezau jums taip sunku tiesiog neknisti man proto ir nekartoti vieno ir to pacio. O moderatoriu prasau rakinkit tema nes jau atsibodo .

Čia žmonių pavydas apsireiškė :D Kai kiti nemoka kurti ir stebi tuos kurie kuria taip ir gaunas :D Nekreipk dėmesio ir kurk toliau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nespręsk apie knygą iš viršelio

Aš kalbu apie tuos kurie čia daugiausiai rėkia :) Jei jie rėkia ir nieko nerodo aš sakau, kad dėl pavydo, jei jie rėkia ir parodo jie tikriausiai rėkia iš naglumo arba durnumo. Visa logika :)

 

Apie normalius nekalbėjau dabar išvis tai nežinau ko tu prikibai nebent ir tu parėkaut garsiai nori? :)

Redaguota , nario Barzdons
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš kalbu apie tuos kurie čia daugiausiai rėkia :) Jei jie rėkia ir nieko nerodo aš sakau, kad dėl pavydo, jei jie rėkia ir parodo jie tikriausiai rėkia iš naglumo arba durnumo. Visa logika :)

 

Apie normalius nekalbėjau dabar išvis tai nežinau ko tu prikibai nebent ir tu parėkaut garsiai nori? :)

Tu gal tema perskaityk jai nesupranti kas yra autorinės teises tai išgooglink.

P.S sistema: http://www.failai.lt/n0w3s59z7xyx/sistema.rar

 

Redaguota , nario illegal
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3437 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...