Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Parduodu cs:go [Steam Gift] |Region FREE| 6EU! Skins and Keys


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3023 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Noriu paklausti, kaip įmanoma kitam žmogui aktyvuoti Ru/Cis Gift'ą ir po to jį žaisti be VPN???

Tai yra visiškai neįmanoma. Nei vieno Ru/Cis Steam žaidimo Gift'o, ypač Valve produkto, neįmanoma aktyvuoti su VPN ir žaisti be VPN!

Čis yra visiški kliedesiai.

O jeigu esate tokie "Pardavėjai magnatai" kodėl aš nesu matęs Jūsų nei , nei rsbot.lt?

Apskritai, kodėl Jūs lankotes vaikiškam forume

Už tokį dalyką, kaip aktyvavimas RU/Cis Gifto su vpn ir žaidimas be VPN.. tai čia jums 1000€ mokėtų kiti :DD Čia gal kažkokia pas jus nematyta naujovė??

Prisijungiau prie pirkejo acc, aktyavavau su speciale programa gifta ir viskas. Zaidziant vpn tikrai nereikia, juks pats žaidžiu be jo

Noriu paklausti, kaip įmanoma kitam žmogui aktyvuoti Ru/Cis Gift'ą ir po to jį žaisti be VPN???

Tai yra visiškai neįmanoma. Nei vieno Ru/Cis Steam žaidimo Gift'o, ypač Valve produkto, neįmanoma aktyvuoti su VPN ir žaisti be VPN!

Čis yra visiški kliedesiai.

O jeigu esate tokie "Pardavėjai magnatai" kodėl aš nesu matęs Jūsų nei , nei rsbot.lt?

Apskritai, kodėl Jūs lankotes vaikiškam forume

Už tokį dalyką, kaip aktyvavimas RU/Cis Gifto su vpn ir žaidimas be VPN.. tai čia jums 1000€ mokėtų kiti :DD Čia gal kažkokia pas jus nematyta naujovė??

Gyvo liudytojo reikia?

Įmanoma zaisti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nep*sk tu man proto, tokiais kliedesiais!

Čia visi per Steam Sale prisipirktų žaidimų iš Ru store arba plati.ru ir žaistų be vpn :D :D

Aš nežinau, kokio lygio tu esi durnelis, bet dar tokio buko žmogaus aš nemačiau.

Aš pats daug kartų bandžiau lockintus giftus aktyvuoti, ir žaisti, ir kiek reddit temų prikurta apie tai, nu nežinau, dar nemačiau nei vieno žmogaus, kuris ru/cis gift'ą aktyvavę, žaistų be vpn :DD

Gal tu kažkoks ateivis ar Valve darbuotojas, kad tau galima tai, ko negalima kitiems? ;D

 

Bandai pavaidinti protingą, bet iš ties tokiu neesi. Štai tau programėlė su kuria puikiai pasikeiti IP addres'ą į UKRAINOS ir aktyvuoji Ru steam giftą:

 

http://www.vpngate.net/en/download.aspx

 

Žmogui kuris pirko cs complete gift'ą norėjo jį gauti kuo greičiau, bet kadangi mes neturėjome ne RU region gifto, tad mes jam patradinom šį. Pirkėjas nemokėjo aktyvuoti, tad paprašė manęs, kad aktyvuočiau ir davė savo steam prisijungimus ir aš pasikeitęs IP addres'ą jam sėkmingai aktyvavau gift'ą ir jis dabar be jokių problemų, be jokių VPN programų žaidžia žaidimus ;)

 

Ir tai kalba eina apie Counter Strike : Complete, o ne cs:go giftus. CS: GO gift'ai čia ne prie ko ;) Jie yra REGION FREE.

 ​

Jeigu reikia daugiau įrodymų parašykit į skype, maloniai jums viską parodysiu, visus susirašinėjimus ir visus atliktus darbus :)

O kai aktyvuoji, tą programą gali ištrinti, nes jos tikrai neprireiks žaidžiant :)

Ir įžeidinėti nereikia ;)

Redaguota , nario alchemyLab Žaidimai* Auris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nep*sk tu man proto, tokiais kliedesiais!

Čia visi per Steam Sale prisipirktų žaidimų iš Ru store arba plati.ru ir žaistų be vpn :D :D

Aš nežinau, kokio lygio tu esi durnelis, bet dar tokio buko žmogaus aš nemačiau.

Aš pats daug kartų bandžiau lockintus giftus aktyvuoti, ir žaisti, ir kiek reddit temų prikurta apie tai, nu nežinau, dar nemačiau nei vieno žmogaus, kuris ru/cis gift'ą aktyvavę, žaistų be vpn :DD

Gal tu kažkoks ateivis ar Valve darbuotojas, kad tau galima tai, ko negalima kitiems? ;D

Pačiam laikas būtų nebešnekėt nesamonių nes ir pats pirkau CS Complete giftą daug pigiau už [Region free].

 

Aktyvavus giftą su programa jis aktyvuojasi, o žaidžiu be jokio vpn.

(Rekomendavo pats pardavėjas) http://www.vpngate.net/en/download.aspx

 

O pats, kadangi anksčiau nesinaudodavau VPN, tai parsisiunčiau CyberGhost5, pasikeičiau IP į Ukrainos, aktyvavau ir pilnai žaidžiu. Taip kad nebešnekėkit nesamonių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Title: Counter-Strike: Global Offensive

Genre: Action

Developer: Valve

Publisher: Valve

Valve žaidimų, ypač Counter-Strike: Global Offensive aktyvuoti su VPN, ar kita rusiško ip pakeitimo programa, ir žaisti su Lietuvišku IP adresu yra neįmanomas dalykas. Counter-Strike: Global Offensive yra visiškai užlockintas, ir nesvarbu, ar tai CD-key, ar Gift versija.

Redaguota , nario golíve
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

AŠ BEVEIK PATIKĖJAU :D Bet kai moderatorius palygino jūsų abiejų IP adresus ir jie sutapo- man jau viskas aišku :Dir dar kartą kartoju: SU JOKIA PROGRAMA, TU NESUGEBĖSI AKTYVUOTI LOCKINT'O GIFT'O, KAD JĮ BŪTŲ GALIMA ŽAISTI BE PAPILDOMŲ PROGRAMŲ, IR jŪS MAN skieskit neskiedę savo erezijas :D :DRLdhh.png

2dt3ypi.jpg

Jūs ne taip supratot xDD REGION RU YRA , kad tik gali gifta akyvuoti budamas rusijoje ar ukrainoje ir pan.. O tai gali padaryti pasikeites io addres"a. Aktyvuoji ir viskas.. Jokiu vpn programu zaidimui nereikia

AŠ BEVEIK PATIKĖJAU :D Bet kai moderatorius palygino jūsų abiejų IP adresus ir jie sutapo- man jau viskas aišku :Dir dar kartą kartoju: SU JOKIA PROGRAMA, TU NESUGEBĖSI AKTYVUOTI LOCKINT'O GIFT'O, KAD JĮ BŪTŲ GALIMA ŽAISTI BE PAPILDOMŲ PROGRAMŲ, IR jŪS MAN skieskit neskiedę savo erezijas :D :DRLdhh.png

2dt3ypi.jpg

Ir vėl suklydote, mūsų ip addresai visiškai skirtingi ;)

Jūs ne taip supratot xDD REGION RU YRA , kad tik gali gifta akyvuoti budamas rusijoje ar ukrainoje ir pan.. O tai gali padaryti pasikeites io addres"a. Aktyvuoji ir viskas.. Jokiu vpn programu zaidimui nereikia

Ir vėl suklydote, mūsų ip addresai visiškai skirtingi ;) įdomu, koks admin tokia nesamone pasake

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

AŠ BEVEIK PATIKĖJAU :D Bet kai moderatorius palygino jūsų abiejų IP adresus ir jie sutapo- man jau viskas aišku :D

ir dar kartą kartoju: SU JOKIA PROGRAMA, TU NESUGEBĖSI AKTYVUOTI LOCKINT'O GIFT'O, KAD JĮ BŪTŲ GALIMA ŽAISTI BE PAPILDOMŲ PROGRAMŲ, IR jŪS MAN skieskit neskiedę savo erezijas :D :D

RLdhh.png

2dt3ypi.jpg

 

Ką tu kliedi, kokie dar vienodi IP adresai xDDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš tikrųjų abu jūs teisūs, reali situacija tokia, kad būna keli žaidimų tipai:

 

  • region-buy locked and region-play locked - pririšta viskas (VPN'as būtinas tiek žaidimo žaidimui, tiek aktyvavimui);
  • region-buy locked but non region-play locked - pririštas tik aktyvavimas (VPN'as reikalingas tik aktyvavimui, vėliau žaisti galima be VPN'o);
  • aren't region-buy locked and not region-play locked - niekas nepririšta arba kitaip "free region" (VPN'as nereikalingas);

 

Tad pardavėjas šiuo atveju greičiausiai pardavinėja antrojo tipo žaidimus, kuriems būtinas to regiono IP adresas tik aktyvavimui, tačiau vėliau žaidimą žaisti galima iš bet kokio regiono IP adreso. Tuo tarpu aršieji šios temos komentatoriai žino tik apie pirmojo tipo žaidimus, kuriems yra būtina VPN'as tiek aktyvavimui, tiek tolimesniam žaidimui. Trečiąjį tipą "free region" tikriausiai žino visi - šio tipo žaidimai būna brangesnį, tačiau juos galima aktyvuoti bei žaisti iš bet kokio IP adreso (nėra reikalingas VPN'as arba kitos programos pakeičiančios IP adresą į norimos šalies ar regiono).

 

VPN'as (angl. Virtual private network) - yra tarpinis serveris su kitu IP adresu nei Jūsų kompiuterio, per kurį yra persiunčiamas visas Jūsų interneto duomenų srautas. Paprastai kalbant, informacija iš Jūsų kompiuterių keliauja į VPN serverį ir tuomet šis serveris atlieką persiuntimo funkciją į galutinę vietą. Galutinė vietą Jūsų kompiuterio IP adreso nebemato (mato tik VPN serverį). Atgalinis veiksmas vyksta tokia tvarka: galutinė vieta >> VPN >> Jūsų kompiuteris.

Žaidžiant žaidimus per VPN serverį labai išauga ping'as, nes tarpe tarp Jūsų kompiuterio ir žaidimų serverio atsiranda dar vienas papildomas serveris.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš tikrųjų abu jūs teisūs, reali situacija tokia, kad būna keli žaidimų tipai:

 

  • region-buy locked and region-play locked - pririšta viskas (VPN'as būtinas tiek žaidimo žaidimui, tiek aktyvavimui);
  • region-buy locked but non region-play locked - pririštas tik aktyvavimas (VPN'as reikalingas tik aktyvavimui, vėliau žaisti galima be VPN'o);
  • aren't region-buy locked and not region-play locked - niekas nepririšta arba kitaip "free region" (VPN'as nereikalingas);

 

Tad pardavėjas šiuo atveju greičiausiai pardavinėja antrojo tipo žaidimus, kuriems būtinas to regiono IP adresas tik aktyvavimui, tačiau vėliau žaidimą žaisti galima iš bet kokio regiono IP adreso. Tuo tarpu aršieji šios temos komentatoriai žino tik apie pirmojo tipo žaidimus, kuriems yra būtina VPN'as tiek aktyvavimui, tiek tolimesniam žaidimui. Trečiąjį tipą "free region" tikriausiai žino visi - šio tipo žaidimai būna brangesnį, tačiau juos galima aktyvuoti bei žaisti iš bet kokio IP adreso (nėra reikalingas VPN'as arba kitos programos pakeičiančios IP adresą į norimos šalies ar regiono).

 

VPN'as (angl. Virtual private network) - yra tarpinis serveris su kitu IP adresu nei Jūsų kompiuterio, per kurį yra persiunčiamas visas Jūsų interneto duomenų srautas. Paprastai kalbant, informacija iš Jūsų kompiuterių keliauja į VPN serverį ir tuomet šis serveris atlieką persiuntimo funkciją į galutinę vietą. Galutinė vietą Jūsų kompiuterio IP adreso nebemato (mato tik VPN serverį). Atgalinis veiksmas vyksta tokia tvarka: galutinė vieta >> VPN >> Jūsų kompiuteris.

Žaidžiant žaidimus per VPN serverį labai išauga ping'as, nes tarpe tarp Jūsų kompiuterio ir žaidimų serverio atsiranda dar vienas papildomas serveris.

Bet esmė tame, kad aktyvuoji ir viskas su programa ir žaidi be jokių problemų, nei lagg, nei ką. Kaip su REGION FREE

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš tikrųjų abu jūs teisūs, reali situacija tokia, kad būna keli žaidimų tipai:

  • region-buy locked and region-play locked - pririšta viskas (VPN'as būtinas tiek žaidimo žaidimui, tiek aktyvavimui);
  • region-buy locked but non region-play locked - pririštas tik aktyvavimas (VPN'as reikalingas tik aktyvavimui, vėliau žaisti galima be VPN'o);
  • aren't region-buy locked and not region-play locked - niekas nepririšta arba kitaip "free region" (VPN'as nereikalingas);
Tad pardavėjas šiuo atveju greičiausiai pardavinėja antrojo tipo žaidimus, kuriems būtinas to regiono IP adresas tik aktyvavimui, tačiau vėliau žaidimą žaisti galima iš bet kokio regiono IP adreso. Tuo tarpu aršieji šios temos komentatoriai žino tik apie pirmojo tipo žaidimus, kuriems yra būtina VPN'as tiek aktyvavimui, tiek tolimesniam žaidimui. Trečiąjį tipą "free region" tikriausiai žino visi - šio tipo žaidimai būna brangesnį, tačiau juos galima aktyvuoti bei žaisti iš bet kokio IP adreso (nėra reikalingas VPN'as arba kitos programos pakeičiančios IP adresą į norimos šalies ar regiono).

VPN'as (angl. Virtual private network) - yra tarpinis serveris su kitu IP adresu nei Jūsų kompiuterio, per kurį yra persiunčiamas visas Jūsų interneto duomenų srautas. Paprastai kalbant, informacija iš Jūsų kompiuterių keliauja į VPN serverį ir tuomet šis serveris atlieką persiuntimo funkciją į galutinę vietą. Galutinė vietą Jūsų kompiuterio IP adreso nebemato (mato tik VPN serverį). Atgalinis veiksmas vyksta tokia tvarka: galutinė vieta >> VPN >> Jūsų kompiuteris.

Žaidžiant žaidimus per VPN serverį labai išauga ping'as, nes tarpe tarp Jūsų kompiuterio ir žaidimų serverio atsiranda dar vienas papildomas serveris.

Kliedi žmogau, kai kliedi.

Title: Counter-Strike: Global Offensive

Genre: Action

Developer: Valve

Publisher: Valve

Valve žaidimų, ypač Counter-Strike: Global Offensive aktyvuoti su VPN, ar kita rusiško ip pakeitimo programa, ir žaisti su Lietuvišku IP adresu yra neįmanomas dalykas. Counter-Strike: Global Offensive yra visiškai užlockintas, ir nesvarbu, ar tai CD-key, ar Gift versija.

O jeigu dar kažkas neaišku apie Steam region restrictions: Gifts, tai pasiskaitykit reddite: https://www.reddit.com/r/Games/comments/2ypglz/new_steam_region_restrictions_gifts_are_now/ yra 100 tai temų ir MAŽIAU KLIEDĖKIT.

Redaguota , nario golíve
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Kliedi žmogau, kai kliedi.

Title: Counter-Strike: Global Offensive

Genre: Action

Developer: Valve

Publisher: Valve

Valve žaidimų, ypač Counter-Strike: Global Offensive aktyvuoti su VPN, ar kita rusiško ip pakeitimo programa, ir žaisti su Lietuvišku IP adresu yra neįmanomas dalykas. Counter-Strike: Global Offensive yra visiškai užlockintas, ir nesvarbu, ar tai CD-key, ar Gift versija.

O jeigu dar kažkas neaišku apie Steam region restrictions: Gifts, tai pasiskaitykit reddite: https://www.reddit.com/r/Games/comments/2ypglz/new_steam_region_restrictions_gifts_are_now/ yra 100 tai temų ir MAŽIAU KLIEDĖKIT.

Aha , administratorius ane šeip parašę? nemanau kad jis kliedi .... , nes pvz: nusipirkau Killing Floor draugiui kur reikėjo tik aktyvuoti su VPN o toliau žaidė be problemų ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aha , administratorius ane šeip parašę? nemanau kad jis kliedi .... , nes pvz: nusipirkau Killing Floor draugiui kur reikėjo tik aktyvuoti su VPN o toliau žaidė be problemų ....

Kiling Floor nėra VALVe žaidimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3023 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...