Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

R.I.P Donis


gerulisexe

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3434 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kas iš viso tas Dontas_Donis? Mirė kažkoks "vaikas" prisižaidęs samp'o ir dabar čia kurs temas...

Kasdien miršta žmonės, taip jau yra ir nieko nepadarysi.

 

Uz ta vaika man atrodo jis neatleistu tau. Dar dristi sakyt kai mire taip. Geda..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Uz ta vaika man atrodo jis neatleistu tau. Dar dristi sakyt kai mire taip. Geda..

Koks skirtumas ar atleistų ar neatleistų, nuo to man nei šiltą, nei šaltą. Ar aš kaltas jog kažkas nesuvaldė automobilio ir trenkėsi?

P.S. Patiko komentaras delfyje :D *made my day*

rJbtjw1.png

Redaguota , nario PrefixS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas iš viso tas Dontas_Donis? Mirė kažkoks "vaikas" prisižaidęs samp'o ir dabar čia kurs temas...

Kasdien miršta žmonės, taip jau yra ir nieko nepadarysi.

 

*Myliu SuperGames.lt* aš dėjau ant viso supergames.lt nes prisirenka tokių urodų kaip tu. Vaikas? Tu bent žinai? Aš vien Donatą gerbiu, nes mldc žmogus, prikolnas.

 

O tu niuxas kažką bandai įrodinėt, savo nuomonę pasilik sau. Vaikas *Myliu SuperGames.lt* tu esi pats, 18 turėsi tada bandyk kažką parodyt. *Myliu SuperGames.lt* iš kur Lietuvoj tokių degradų atsiranda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas per pompa čia šitam forume , žuvo kažkoks sampioras ir čia skelbia taigi čia visiems vapše p.x yra supranti , eik i ta Sarg ar iš kur jis yra ir tenaise verkite dėl jo koks jis mldc arba į FB nes ne čia pataikėt nes čia žaidimu forumas . Pvz kai nužudė ta mergina niekas čia nekūrė temu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas per pompa čia šitam forume , žuvo kažkoks sampioras ir čia skelbia taigi čia visiems vapše p.x yra supranti , eik i ta Sarg ar iš kur jis yra ir tenaise verkite dėl jo koks jis mldc arba į FB nes ne čia pataikėt nes čia žaidimu forumas . Pvz kai nužudė ta mergina niekas čia nekūrė temu .

Jis daininkas, užkietėjas mafijozas ir netik.. Pažyba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

*Myliu SuperGames.lt* aš dėjau ant viso supergames.lt nes prisirenka tokių urodų kaip tu. Vaikas? Tu bent žinai? Aš vien Donatą gerbiu, nes mldc žmogus, prikolnas.

 

O tu niuxas kažką bandai įrodinėt, savo nuomonę pasilik sau. Vaikas *Myliu SuperGames.lt* tu esi pats, 18 turėsi tada bandyk kažką parodyt. *Myliu SuperGames.lt* iš kur Lietuvoj tokių degradų atsiranda.

Oho jis kietas, užsileido random beat'ą ir burbuliuoja su keiksmažodžiais kažką apie kitus "vaikus" kurie tai pat žaidžia samp'ą. Čia yra diskusijų forumas, tad kodėl turėčiau pasilikti savo nuomone sau? *Laisva Lietuva!*

Kuo mažiau tokių "marozų" Lietuvoje tuo geriau visiems. Peace! :taika:

P.S. galit grįžti atgal į savo samp forumus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3434 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...