Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Keli klausimai


'Eko

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3433 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

 

Kadangi neužilgo reikės svetainės, norėjau paklausti kelių klausimų tų, kurie nusimano:

  • Kokį TVS patartumėte naudoti? Kodėl?
  • Kur labiausiai apsimoka pirkti domeną/web hostingą? Kodėl?

Pinigai ne esmė. Svetainė bus kuriama sa-mp projektui, kuriame bus aktyvios diskusijos. Gali būti daug žmonių vienu metu, tad noriu užtikrinti gerovę (stabilumą etc.) savo projektui ir prašau Jūsų pagalbos.

 

Taip pat norėčiau pasiteirauti apie web kurimo paslaugas: kokį žmogų patartumėte ir kodėl?

 

Dėkui iš anksto,

.eko

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. savo kurta - kadangi zinosi kas, kur ir kaip.

Visiškai kvaila nuomonė. Prie kiekvienos populiarios TVS dirba šimtai programuotojų. Abejoju, ar vienas sukursi kažką geresnio, saugesnio. Atsiradus kritinei klaidai, ant populiarios TVS per 1-2 dienas tą skylę užtaiso. O ant custom TVS - jeigu nežinai, kad yra spraga, belieka laukti, kol nulauš tinklapį.

 

1. PHP-Fusion, Wordpress, DLE - yra gan daug populiarių TVS

2. us.lt akcija, kai perki hostingą 3 mėnesiams ar daugiau, gauni domeną nemokamai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visiškai kvaila nuomonė. Prie kiekvienos populiarios TVS dirba šimtai programuotojų. Abejoju, ar vienas sukursi kažką geresnio, saugesnio. Atsiradus kritinei klaidai, ant populiarios TVS per 1-2 dienas tą skylę užtaiso. O ant custom TVS - jeigu nežinai, kad yra spraga, belieka laukti, kol nulauš tinklapį.

 

1. PHP-Fusion, Wordpress, DLE - yra gan daug populiarių TVS

2. us.lt akcija, kai perki hostingą 3 mėnesiams ar daugiau, gauni domeną nemokamai.

Aš esu programuotojus ir nemegstu dirbti su kitais TVS kadangi kodas parašytas ne mano stilium, o, kad mano custom CMS bus saugus tai galiu užtikrinti ant 90%. Kadangi tie patys "populiarus" CMS irgi te ant 90% užtikriną, kad saugus yra :) Tai, kad nenusišnėkek jei neišmanai šito dalyko, aišku jeigu neišmanėlis kurs CMS'ą tai ir bus tų spargų, bet jei žmogus kuris turi pakankamai žinių toje srityje kaip aš, tai ir sukūrs normalį produktą, kurį bus galima naudotį. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš esu programuotojus ir nemegstu dirbti su kitais TVS kadangi kodas parašytas ne mano stilium, o, kad mano custom CMS bus saugus tai galiu užtikrinti ant 90%. Kadangi tie patys "populiarus" CMS irgi te ant 90% užtikriną, kad saugus yra :) Tai, kad nenusišnėkek jei neišmanai šito dalyko, aišku jeigu neišmanėlis kurs CMS'ą tai ir bus tų spargų, bet jei žmogus kuris turi pakankamai žinių toje srityje kaip aš, tai ir sukūrs normalį produktą, kurį bus galima naudotį. 

Oi oi oi, koks pagyrūnas, kad programavimo pagrindus išmokai. Dėl custom TVS - aš nieko prieš, kurk, aš irgi kartais darausi custom TVS, bet turiu omeny, kad pasiūlei neteisingą sprendimą žmogui, kuris sukūrė temą. Jeigu žmogus turėtų pakankamai žinių šioje srityje, jis nekurtų temų supergames.lt forume. O dabar gausis taip, kad sukurs custom TVS su milijonais spragų, ir tik laiko klausimas, kada visam projektui ateis galas. O vartotojo aprašymu pilnai užtenka naudotis šiuolaikiniais forumo TVS + nusipirkt brangesnį hostingą, kad "atlaikytų" didesnį srautą (daugiau žmonių). O jeigu pradėsi kiekvienam diskusijų puslapiui po atskirą TVS kurt, tai gausis nenaudinga kliento atžvilgiu, nes jis permokės už produką, kai rinkoje yra pigesnių, ir ne ką prastesnių variantų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3433 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...