Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Windows 8.1 ar Windows 10 Technical Preview?


Andrii

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3425 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Windows 8.1 ar Windows 10 Technical Preview?  

22 balsai

  1. 1. Windows 8.1 ar Windows 10 Technical Preview?

    • Windows 8.1
      13
    • Windows 10 Technical Preview
      9


Recommended Posts

Sveiki, dabar turiu Windows 7 Ultimate ir noriu įsirašyti kitus Windows. Windows'ai būtų skirti gamingui, video kūrimui ir gfx. Turėjau ir Windows 8.1, ir Windows 10 Technical Preview, abu patiko. Dabar noriu įsirašyti vieną iš jų. Tad, kurie, jūsų nuomone būtų geriau? W8.1 ar W10 TP?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Win7 - Labai smarkiai (lyginant su W8/10) apkrauna kompiuterį.

Win8 - Orientuotas į įrenginius su liečiamu ekranu, dėl to nepatogus valdymas.

Win10TP - Ir valdymas normalus ir optimizuota gerai ir visos naujovės yra.

 

Pats pradėjau naudoti Win10TP praėjus dienai nuo jų išleidimo ir iki dabar su jokiomis problemomis nesusidūriau - greiti, patogūs, gražūs.

 

 

Gamingui W8.1 ne kažkas, bet darbui pusė velnio

 

Na, jei turi įprotį žaisti su mažai FPS, tai tada žinoma, neoptimizuoti Win7 daug geriau. Bet dabar realiai pasakyk bent vieną priežastį dėl kurios Win7 geriau tiktų žaidimams nei W8+...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau įsirašysiu Windows 10. Bet yra viena problema. Kai ankščiau turėjau W10 ir buvau atsisiuntęs CS 1.6 iš cs-server.lt ( nereklama ) įsijungus kokį nors serverį, to serverio žemėlapì ir visą kitą krauna keleta minučių, o su W7 ir W8.1 viskas gerai. Nežinot kas čia galėtų būti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau įsirašysiu Windows 10. Bet yra viena problema. Kai ankščiau turėjau W10 ir buvau atsisiuntęs CS 1.6 iš cs-server.lt ( nereklama ) įsijungus kokį nors serverį, to serverio žemėlapì ir visą kitą krauna keleta minučių, o su W7 ir W8.1 viskas gerai. Nežinot kas čia galėtų būti?

"Technical Preview" - 

  • Remember, trying out an early build like this can be risky. That's why we recommend that you don't install the preview on your primary home or business PC. Unexpected PC crashes could damage or even delete your files, so you should back up everything.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

<p>

"Technical Preview" -

  • Remember, trying out an early build like this can be risky. That's why we recommend that you don't install the preview on your primary home or business PC. Unexpected PC crashes could damage or even delete your files, so you should back up everything.

Reiškia dėl šito viskas aišku, kalta operacinė sistema. Kai turėjau W8.1 ir buvau iš ten pat atsisiuntęs CS, tai jis įsijungdavo ne iš pirmo karto reikėdavo bandyti paleisti žaidimą keleta kartų, o kai kada iškarto pasileisdavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Imk Windows 8.1 ogi kodėl? Mačiau forume temą kad lagina žaidimai ant W10. Kaip matau tu nori žaisti, o W10 neturi dar sukurtų tvarkyklių (Nu tipo draiveriai man rodos pjausis ir naudos iš to bus 0) Taigi W8 ir optimizacija gera ir viskas atrodo gražiai taigi nestūmkite kai patys nebandėte šios OS. Man įdomu kaip tas žmogus sužinojo kad W8 blogi jeigu naudojasi W7? Išgirdo žymaus žmogaus apžvalgą kad tai šūdas? Tai nekreipkite į tai dėmesio pavyzdžiui mano PC su W7 lagino tai eik tu toli toli, o su W8 viskas susitvarkė :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Imk Windows 8.1 ogi kodėl? Mačiau forume temą kad lagina žaidimai ant W10. Kaip matau tu nori žaisti, o W10 neturi dar sukurtų tvarkyklių (Nu tipo draiveriai man rodos pjausis ir naudos iš to bus 0) Taigi W8 ir optimizacija gera ir viskas atrodo gražiai taigi nestūmkite kai patys nebandėte šios OS. Man įdomu kaip tas žmogus sužinojo kad W8 blogi jeigu naudojasi W7? Išgirdo žymaus žmogaus apžvalgą kad tai šūdas? Tai nekreipkite į tai dėmesio pavyzdžiui mano PC su W7 lagino tai eik tu toli toli, o su W8 viskas susitvarkė :)

Turėjau ir W8.1 ir W10, abu patiko ir tikrai geresni už W7. Tiesiog norėjau paklausti žmonių kurie geresni būtų tam ko man reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turėjau ir W8.1 ir W10, abu patiko ir tikrai geresni už W7. Tiesiog norėjau paklausti žmonių kurie geresni būtų tam ko man reikia.

Sveikas, kol kas naudok Windows 8.1, mažiau problemų turėsi. Žinoma, gali ir ant Windows 10 nebūt jokių bėdų, tačiau tau rinktis. Faktas, jog Windows 8.1 veiks stabiliau tai tikrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Realiai pats naudoju Win 8.1 ir jie nuobodus geriau win 7 Home

Negi operacinė sistema linksmint turi, kad nenuobodžiautum? Reikia žiūrėt į patogumą ir našumą, ką ir turi naujausi Windows (8.1) :)

Redaguota , nario Tormazas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Negi operacinė sistema linksmint turi, kad nenuobodžiautum? Reikia žiūrėt į patogumą ir našumą, ką ir turi naujausi Windows (8.1) :)

Koks ten patogumas kai Start mygtuko ner, kuri daznai naudoju.

O kai nueini i ta plyteliu meniu juosta tai isvis bardakas.. kiek naudojausi iki siol neperpratau kaip ten viskas :D 

Gryzau prie win7, tai net smegenim lengviau pasidare. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks ten patogumas kai Start mygtuko ner, kuri daznai naudoju.

O kai nueini i ta plyteliu meniu juosta tai isvis bardakas.. kiek naudojausi iki siol neperpratau kaip ten viskas :D

Gryzau prie win7, tai net smegenim lengviau pasidare. :)

Nu jo, jie padarė klaidą ties ta vieta, bet aš pripratau ir džiaugiuosi. Dabar tik reik laukt Windows 10, kurie, manau, nenuvils :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3425 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...