Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikalinga pagalba ( League of Legends )


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3436 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki jau su ta problema " kovoju " jau seniai ir niekaip negaliu " jos įveikti " . Man po Champion'ų pasirinkimo dažniausiai : Pasileidžia , bet nieko nerodo - juodas ekranas visiškai , dar vėliau palaukus išmeta lentelę , kurioje rašo , kad mano " Firewall " blokuoja sistemą . Nu išjungiu, bet tas pats , Kur tau pasileis .? !

 

Norėčiau , kad patartumėt ką dabar daryti / įsirašyti ar kt.  Atsilyginsiu limitu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiek tiek paieškojus galima rasti GALBŪT naudingos informacijos:

 

 

Right click on the league of legend short cut on your desktop and go to properties once the popup comes up select compatibility and make sure it has the right windows selection (ie. windows 8, 7 etc) and click the "Run this program as an administrator" (i forget if it is originally checked or unchecked), click apply and ok and see if thats helped! i have had this problem 2 times and both times this worked!

Taip pat siūlau uždėsi exception ant lol.exe savo firewalle. Jei naudoji rauterį, tau reikia atsidaryti LOL portus. Juos išvardinu čia.

5000 - 5500 UDP - League of Legends Game Client
8393 - 8400 TCP - Patcher and Maestro
2099 TCP - PVP.Net
5223 TCP - PVP.Net
5222 TCP - PVP.Net
80 TCP - HTTP Connections
443 TCP - HTTPS Connections
8088 TCP Spectator Mode
Redaguota , nario TheSysRq
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš turėjau panašią problemą ant savo seno kompiuterio, pagrinde viskas buvo dėl to, jog jungiantis lol'o match'ui LoL.exe ram'o sunaudojimas išaugdavo ligi nežmoniškų kiekių, o pats žaidimas taip ir nepasileizdavo ( Taip buvo todėl, nes kitos programos kurios dirbdavo "fone" sunaudodavo per dau kompiuterio resursų). Parsisiunčiau pora programų ( Pc speed up ir System mechanic) kurios optimizuoja kompiuterio veiklą ir viskas susitvarkė.

Redaguota , nario Arnas922
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš turėjau panašią problemą ant savo seno kompiuterio, pagrinde viskas buvo dėl to, jog jungiantis lol'o match'ui LoL.exe ram'o sunaudojimas išaugdavo ligi nežmoniškų kiekių, o pats žaidimas taip ir nepasileizdavo ( Taip buvo todėl, nes kitos programos kurios dirbdavo "fone" sunaudodavo per dau kompiuterio resursų). Parsisiunčiau pora programų ( Pc speed up ir System mechanic) kurios optimizuoja kompiuterio veiklą ir viskas susitvarkė.

 

 

 

Dėkui , susitvarkiau. Bedėdamas limitą man atrodos per daug like'inau , nes neskaičiavau ( Atrodo virš 11 ) :) . Temą galit rakinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3436 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...