Peršokti į turinį

Donatas_Alone

Narys
  • PraneÅ¡imų skaičius

    12
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

  • Forumo eurai

    15 +Pervesti

Reputacijos taškai

0 Bus matyti ko vertas

Apie Donatas_Alone

  • Nario rangas
    Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

572 profilio peržiūros
  1. Donatas_Alone

    Pagalbos dėl " Great Barracks "

    Sužinojau. Ačiū, galite rakinti temą.
  2. Donatas_Alone

    Pagalbos dėl " Great Barracks "

    Aš šneku, kaip pastatyti didžiąsias kareivines sostinėje.. Kaip pabuginti ? Šitas bug'as yra ne originaliame travian'e. Taip, tu šneki tiesą, bet čia tik kitoms įkurtoms gyvenvietėms ( village , ne capital ) ..
  3. Sveiki. Žaidžiau privatų serverį Atergatis.com (Ne reklama) ir pamačiau viename žaidėjo gyvenvietėje , tiksliau sostinėje Great Barracks ( Didžiąsias Kareivines ) .. Iš pat pradžių nesupratau, kaip taip įmanoma, bet sakė, kad dar 6 žaidėjai tokius pat yra pasistatę..what ? .. Gal kas žinote, kaip taip pabug'inti, kad leistų savo sostinėje statyti ir didžiąsias kareivines bei arklides ?
  4. Donatas_Alone

    FREE EUW Accountai!

    Done.
  5. Donatas_Alone

    Reikalinga pagalba ( League of Legends )

    Dėkui , susitvarkiau. Bedėdamas limitą man atrodos per daug like'inau , nes neskaičiavau ( Atrodo virš 11 ) . Temą galit rakinti.
  6. Sveiki jau su ta problema " kovoju " jau seniai ir niekaip negaliu " jos įveikti " . Man po Champion'ų pasirinkimo dažniausiai : Pasileidžia , bet nieko nerodo - juodas ekranas visiškai , dar vėliau palaukus išmeta lentelę , kurioje rašo , kad mano " Firewall " blokuoja sistemą . Nu išjungiu, bet tas pats , Kur tau pasileis .? ! Norėčiau , kad patartumėt ką dabar daryti / įsirašyti ar kt. Atsilyginsiu limitu.
  7. Lauksiu Serverio Starto. Sekmės jums su projektu, tikiuos jis neužlugs.
  8. Siūlyčiau dabar persirašyti GTA . Atsisiųsti GTA iš šio LINK'o - http://www.ewar.lt/downloads/gta-san-andreas-install-be-modu-gta-sa/ . Ir labai daug nesirašyti tų modifikacijų .
  9. Donatas_Alone

    Train station And Café Infernus

    Hmm. Visai nieko šita įdėja, bet yra dar klaidų. Sekmės kituose Mapp darbuose.
  10. Pabandyk šitą : http://www.gtainside.com/en/download.php?do=comments&cat=169&start=21&id=18222 + dar pats naudojau, manau, kad padės.
×
×
  • Sukurti naują...