Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4240 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Spėju kitos firmos ausinės už 400Lt skambėtų tai pat ar netgi geriau.

"Razer" irgi daro kažką panašaus, bet ne taip baisiai kaip "Beats" atveju.

Geras, švarus ir erdvinis garsas, tai viskas ko man reikia. Dar nesu girdėjęs, kad Razer būtų kažką sukūrusi blogo, o Beats manęs niekada nežavėjo.

76561198120178421.png


i5-4690 | GTX 1060 | 250GB SSD | 8GB 1600Mhz RAM | Fractal Design Define R5

Geras, švarus ir erdvinis garsas, tai viskas ko man reikia. Dar nesu girdėjęs, kad Razer būtų kažką sukūrusi blogo, o Beats manęs niekada nežavėjo.

Tiek "Beats", tiek "Razer" yra geros ausinės, tik vienur už tokias pačias mokėtum 600Lt, o kitam 300Lt... (kaip video buvo pavaizduota su Audio-Technica)

"Beat" užsikelia kaina laaaaabai daug dėl dizaino, reklamų ir pelno. Razer irgi dirba prie dizaino, reklamos, bet tam skiria mažiau pinigų ir kainų baisiai neužkelia.

Dauguma siūlo steelseries siberia v2, tai irgi neblogas variantas žaidimams (pats neturėjęs, bet atsiliepimai neblogi) :)

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Turiu Razer Kraken 7.1, apie puse metų, gal daugiau. Esu labai patenkintas kokybe. Žemi dažniai labai geri. Žaidžiant jaučiasi aplinka, girdi grynai iš kurio šono šaudo. Žaidžiau Bf:4 didesniam žemėlapį. Šaudė kažkur girdisi, kad ties kaire labiau ir atsisukau ir pamačiau priešą. Taip pat per cs girdi žingsniai. Dar mikrofonas yra geras. Pašalina pašalinius garsus. Pvz: Jai kompiuteris labai ūžti pradedai tai, kai šneki ūžimą panaikina.

/ Intel i5-3350p /\ 8GB RAM /\ MSI GTX760 2GB(REFERENCE) /\ 1TB HDD /\ 500W PSU /\ Corsair 350d \

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4240 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...