Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokios ausinės šiuo metu geriausios?


Justas Š.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3454 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Planuoju artimiausiu metu pirkti naujas ausines, nes su dabartinėm maniškėm jau kažkas pradėjo vykt į blogąją pusę. Todėl ieškau naujų, bet negaliu išsirinkti. Kaina turėtų būti iki 300lt, dar jeigu pigiau, tai tuo geriau. Kol kas esu nusižiūrėjęs kelis variantus, tai Razer Kraken 7.1, kas pagal mane turėtų būti geras pasirinkimas, toliau Razer Kraken Pro ir Steelseries Siberia V2. Tad gal galėtumėte patarti kurios iš šių trijų būtų geriausias pasirinkimas? O gal dar galit ką nors geresnio pasiūlyt? Ausinės pagrinde bus naudojamos žaidimams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

beats siaip geriausios :D. o siaip jeigu nori  nebrangiu bet tikrai geru OVLENG firmos ausines, pirkau vos uz 50lt. ir patenkintas esu tikrai

Beats by Dr. Dre tikrai nera pacios geriausios, jos net palyginus labai silpnos, savo garso kokybe. As asmeniskai rinkciausi sannheiser ausines. Tavo budziate itelpancios ausines butu sitos: http://www.hifipasaulis.lt/lt/component/virtuemart/136/ausines/sennheiser/hd-serija?Itemid=0 HD429 kainuoja 260lt ir yra kur kas geresnes.  "Sennheiser wins ANY Beats HANDS DOWN", taip raso vienas apzvalgininkas. Tad rinkis pats. Pries perkant pasidomek apie ausiniu konkretaus modelio problemas, googlej parasyk modeli ir pridek problems. Asmeniskai manau kad tu Gaming ausiniu nelabai verta pirkti, gal jos ir atrodo graziai turi mikrofona, bet garsas tikrai nera toks geras kaip anksciau minetos kompanios gaminamu ausiniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

beats siaip geriausios :D. o siaip jeigu nori  nebrangiu bet tikrai geru OVLENG firmos ausines, pirkau vos uz 50lt. ir patenkintas esu tikrai

Beats kaip tik nėra geros pagal kaina/kokybe. Žaidimams gali imti Razer'io ausines, tikrai neturėtų nuvilti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Beats by Dr. Dre tikrai nera pacios geriausios, jos net palyginus labai silpnos, savo garso kokybe. As asmeniskai rinkciausi sannheiser ausines. Tavo budziate itelpancios ausines butu sitos: http://www.hifipasaulis.lt/lt/component/virtuemart/136/ausines/sennheiser/hd-serija?Itemid=0 HD429 kainuoja 260lt ir yra kur kas geresnes.  "Sennheiser wins ANY Beats HANDS DOWN", taip raso vienas apzvalgininkas. Tad rinkis pats. Pries perkant pasidomek apie ausiniu konkretaus modelio problemas, googlej parasyk modeli ir pridek problems. Asmeniskai manau kad tu Gaming ausiniu nelabai verta pirkti, gal jos ir atrodo graziai turi mikrofona, bet garsas tikrai nera toks geras kaip anksciau minetos kompanios gaminamu ausiniu.

Na, nežinau, dar neteko girdėt, kad Sannheiser ausinės būtų naudojamos žaidimams, aišku nesakau, kad taip ir nėra, tiesiog aš negirdėjęs dar. Nei man pačiam, nei kokiam pažįstamui dar neteko bandyti šios firmos ausinių, dėl to ir pats negaliu pasakyti, kad jos geros. O vat kalbant apie Razer arba SteelSeries, tai jau daugelis galėtų pasakyt, kad abi šios firmos tikrai labai geros norint rinktis ką nors žaidimams.

Ačiū už nuomones, greičiausiai liksiu prie savo pirmo varianto - Razer Kraken 7.1.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Naudoju "Canyon" firmos ausines, tikrai pigios ~100-150 LT, puikiai izoliuoja aplinkinį garsą, garsas suteikia daug erdvės, labai gera kokybė. Naudojimo trukmė - per ketverius metus teko keisti tik vieną kartą ausines, keičiau, nes sulaužiau. :D

Redaguota , nario EdvinasFresh
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Siaip tai priklauso nuo taves. Asmeniskai man tas 7.1 nepatinka, nes turiu ant savo ausiniu, toks confusing. Geriau palauk siberia v3 arba kraken pro, arba kaip mano belaides, logitech g930, aisku yra ir kitokiu belaidziu modeliu. Bet jeigu pirksi belaides g930, tai atsimink, kad kazkada turesi keisti krovimo portus, nes man jau ne karta buvo isluze :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vat muzikai beatai ir yra skirti, draugas turi tuos beatus kur uz ~800lt gal tai skamba tikrai sauniai ir bumcikai kai turi but..

Spėju kitos firmos ausinės už 400Lt skambėtų tai pat ar netgi geriau.

"Razer" irgi daro kažką panašaus, bet ne taip baisiai kaip "Beats" atveju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3454 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...