Peršokti į turinį

Orinis įspėjimas nuo Gedukas


deivis_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3478 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai jeigu nusižengimo nebuvo kaip ir sakiau išsiaiškinsiu viska ir bus atitinkamų priemonių imtasi.

Viskas butu daug greičiau ir papraščiau jei butu kreiptasi asmeniškai į mane arba į Justą del moderatorių veiklos, o ne kuriant tokias temas.

Kas ten sakė draugas drauga gina? Įdomu iškur tokia informacija, kad jis man draugas ar apskritai aš jį pažystu? Pasakiau, kad įspėjimas yra teisingas JEIGU jis nieko nenutrynė.

Del to su moderatoriais buvo šnekėta.

Įspėjima gausi tik tuo atvejų jeigu tai buvo tyčinis neteisingas raportas.

Kas liečia šį įspėjima susisiek su manim - nuimsiu.

Aš tai džiaugiuosi, kad šita tema sukurta buvo, nes supergames liaudis pamatė kokių veikėjų čia būta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesiruošiu teisintis ar kažką.Tiesiog dabar nieko neįrodysiu įrodymais.Tavo postas tikrai buvo "Freepostas",nes už ne "Freepostus" aš neįspėjinėju forumo lankytojų.O tema redagavau vieną kartą,po įspėjimo.Tiesiog po tokių skundų dabar kiekvieną kartą fotkinsiu prieš įspėjant narį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galiu įrodyti, kad čia buvo orinis ban'as, be priežasties ir specialus ban'as, parodyti, kad gali dėti įspėjimus. Aš turiu Screen, kai redagavai postą. Man buvo įdomus dalykas, tai nufotkinau. Moderatorius Gedukas. redagavo postą į: "+R", uždėjo įspėjimą, o dabar pakeitė vėl postą. Jeigu tai yra leidžiama, tai šis forumas apgailėtinas. Jei reikia Screen prieš įspėjimą, galiu įdėti.

Moderatorius parašė postą tik iš paveiksliuko. Kitiems duoda mačiau įspėjimus, o čia kadangi moderatorius, tai jis gali viską? Pritariu Scelerum, vaikiškas forumas.

Niekas čia nieko nedarys. Reikia rašyti pilnus ir turiningus pranešimus. Moderatoriai visada teisūs.

 

Redaguota , nario Scelerum
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daugiau tokių moderatorių kaip Gedukas. ir forumas tobules ir augs lankomumas kaip ant mielių!! Kuo tuoliau, tuo vis labiau šis forumas tampa brandesniu ir yra griežtai laikomasi taisyklių!! : MODERATORIAI PATYS REDAGUOJA KITŲ POSTUS IR DEDA ĮSPĖJIMUS!! To nepamatysi niekur :D :D :D :D

Topinis sitas! ;DDD ;DD Uzskaitau, maladec! ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man irgi teko su tokiais moderatoriais pasibylinėt. Sukūriau temą "Apie viską" skiltyje ir gavau įspėjimą ir blocką :D O mano tema buvo perkelta į programavimo skiltį, kai aš visiškai tame poste nieko nerašiau apie programavimą. Na tai buvo kaip ir klausimas IT žinovams.

 

Parašiau ten jiem žinutę iš kur ištraukė, kad skiltyje "Apie viską" negalima kurti temų. Nuo to laiko praktiškai pranyko noras kažką čia ir betalpint.

Redaguota , nario EdgarT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man irgi teko su tokiais moderatoriais pasibylinėt. Sukūriau temą "Apie viską" skiltyje ir gavau įspėjimą ir blocką :D O mano tema buvo perkelta į programavimo skiltį, kai aš visiškai tame poste nieko nerašiau apie programavimą. Na tai buvo kaip ir klausimas IT žinovams.

 

Parašiau ten jiem žinutę iš kur ištraukė, kad skiltyje "Apie viską" negalima kurti temų. Nuo to laiko praktiškai pranyko noras kažką čia ir betalpint.

Su moderatoriais nepasibylinėsi, lygiai taip pat kaip ir mentais realybėje. Kas viršesnis tas teisesnis. Tokia jau ta teisybė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne turiu omeny, kad aš buvau įspėtas, bet nežinau koks ten postas būtent užkliuvo, ką parašes buvau. Gal iš oro įspėjimas.

Jo, apsižiekit savo įspėjimus :D Rimtai orinių galima rasti :D Tarkim aš vieną radau.

2dkmn35.png

 

Gavau įspėjimą, tema, nežinoma. Net neaišku už ką gavau, svarbu uždėjo įspėjimą.

zjbs-leh0d6.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Anksčiau šis forumas jau buvo dar didesnė spamerių/reklamerių šūdmalynė. Gaudavo žmogus įspėjimą, sukurdavo naują acc ir rašydavo toliau iki kol nebuvo įvesti pakvietimai. Bet dabar vėl naujos nesąmonės vyksta, kaip neteisėtai priimami moderatoriai, oriniai įspėjimai ir kitoks šš.. Jeigu vyks taip toliau, visi normalūs nariai pasitrauks iš šio forumo ir tada galėsite tik jūs patys kurtis temas mieli administratoriai. Tad aš jums siūlau, tvarkyti šitą šūdą dabar, kol neišaugo dar didesnis nepasitenkinimas šiuo forumu.

Redaguota , nario Giedrius?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Kad Gedukas priėmė blogą sprendimą tai ir taip aišku, bet aš tik nesuprantu tų kuriems forume kažkas maišosi su tvarka, t.y jeigu tu gauni free įspėjimą - rašai skundą ir viskas, toliau tegu viską padaro administracija. Forumas ne namai, ateini į forumą diskusijoms arba saviems tikslams. 

Redaguota , nario KarolisCC
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3478 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...